אירועים ושידורים ריו 2016
ישראלים
מומלצים
רביעי
03.08
חמישי
04.08
שישי
05.08
שבת
06.08
ראשון
07.08
שני
08.08
שלישי
09.08
רביעי
10.08
חמישי
11.08
שישי
12.08
שבת
13.08
ראשון
14.08
שני
15.08
שלישי
16.08
רביעי
17.08
חמישי
18.08
שישי
19.08
שבת
20.08
ראשון
21.08
שני
22.08
כדורגל
19:00
כדורגל
דרום אפריקה - שבדיה שלב הבתים - נשים
כדורגל
21:00
כדורגל
אוסטרליה - קנדה שלב הבתים - נשים
כדורגל
22:00
כדורגל
סין - ברזיל שלב הבתים - נשים
כדורגל
00:00
כדורגל
גרמניה - זימבבואה שלב הבתים - נשים
כדורגל
01:00
כדורגל
ניו זילנד - ארה"ב שלב הבתים - נשים
כדורגל
04:00
כדורגל
קולומביה - צרפת שלב הבתים - נשים
כדורגל
19:00
כדורגל
דנמרק - עיראק שלב הבתים - גברים
כדורגל
21:00
כדורגל
אלג'יריה - הונדורס שלב הבתים - גברים
כדורגל
22:00
כדורגל
דרום אפריקה - ברזיל שלב הבתים - גברים
כדורגל
23:00
כדורגל
גרמניה - מקסיקו שלב הבתים - גברים
כדורגל
00:00
כדורגל
ארגנטינה - פורטוגל שלב הבתים - גברים
כדורגל
01:00
כדורגל
קולומביה - שבדיה שלב הבתים - גברים
כדורגל
02:00
כדורגל
קוריאה - פיג'י שלב הבתים - גברים
כדורגל
04:00
כדורגל
יפן - ניגריה שלב הבתים - גברים
טקס הפתיחה
02:00
טקס הפתיחה
איצטדיון המרקנה
קליעה
14:30
קליעה
10 מ' - רובה אוויר מוקדמות/גמר - נשים
חתירה
14:30
חתירה
סירת יחיד מוקדמות - גברים
טניס שולחן
15:00
טניס שולחן
מוקדמות - גברים סיבוב ראשון - נשים
סיוף
15:00
סיוף
מוקדמות דקר - נשים
כדורמים
15:00
כדורמים
סרביה - הונגריה מוקדמות - גברים
חץ וקשת
15:00
חץ וקשת
שמינית גמר קבוצתי - גברים
כדורעף
15:30
כדורעף
יפן - דרום קוריאה מוקדמות - נשים
כדוריד
15:30
כדוריד
נורבגיה - ברזיל מוקדמות - נשים
חתירה
15:30
חתירה
סירת יחיד מוקדמות - נשים
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
ארגנטינה - הולנד שלב הבתים - גברים
כדורעף חופים
16:00
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
סוסים
16:00
סוסים
דרסז' אישי - היום ה-1 דרסז' קבוצתי - היום ה-1
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר נשים - (עד 48 ק"ג, שירה ראשוני)
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות - גברים (עד 60 ק"ג) רבע גמר - גברים (עד 60 ק"ג)
כדורמים
16:20
כדורמים
ארה"ב - קרואטיה מוקדמות - גברים
התעמלות מכשירים
16:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - גברים
התעמלות מכשירים
16:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - גברים (שטילוב)
חתירה
16:30
חתירה
זוגות ללא הגאי מוקדמות - גברים
טניס
16:45
טניס
סיבוב ראשון (גברים/נשים/זוגות)
הוקי שדה
17:00
הוקי שדה
הודו - אירלנד שלב הבתים - גברים
איגרוף
17:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
רוגבי
17:00
רוגבי
מוקדמות - נשים
חתירה
17:00
חתירה
זוגית כפולה מוקדמות - נשים
אופניים
17:03
אופניים
אופני כביש גברים
כדוריד
17:30
כדוריד
הולנד - צרפת מוקדמות - נשים
חתירה
17:30
חתירה
זוגית כפולה מוקדמות - גברים
כדורעף
17:35
כדורעף
סין - הולנד מוקדמות - נשים
כדורמים
17:40
כדורמים
ספרד - איטליה מוקדמות - גברים
חתירה
18:00
חתירה
רביעיות - משקל קל ללא הגאי מוקדמות - גברים
הוקי שדה
18:30
הוקי שדה
בלגיה - בריטניה שלב הבתים - גברים
חתירה
18:30
חתירה
רביעייה כפולה מוקדמות - גברים
חתירה
18:50
חתירה
רביעייה כפולה מוקדמות - נשים
כדורמים
19:00
כדורמים
יוון - יפן מוקדמות - גברים
כדורסל
19:00
כדורסל
טורקיה - צרפת שלב הבתים - נשים
שחייה
19:02
שחייה
400 מ' מעורב אישי - גברים (גל נבו)
שחייה
19:28
שחייה
100 מ' פרפר נשים - מוקדמות (עמית עברי)
הוקי שדה
19:30
הוקי שדה
אוסטרליה - ניו זילנד שלב הבתים - גברים
שחייה
19:48
שחייה
400 מ' חופשי מוקדמות - גברים
כדורסל
20:15
כדורסל
סין - קנדה שלב הבתים - נשים
כדורסל
20:15
כדורסל
אוסטרליה - צרפת שלב הבתים - גברים
טניס שולחן
20:30
טניס שולחן
סיבוב ראשון - גברים סיבוב ראשון - נשים
התעמלות מכשירים
20:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - גברים
התעמלות מכשירים
20:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - גברים
שחייה
20:32
שחייה
400 מ' מעורב אישי מוקדמות - נשים
כדוריד
20:40
כדוריד
רוסיה - קוריאה מוקדמות - נשים
כדורמים
20:50
כדורמים
ברזיל - אוסטרליה מוקדמות - גברים
כדורגל
21:00
כדורגל
זימבבואה - קנדה שלב הבתים - נשים
כדורעף
21:00
כדורעף
ברזיל - קמרון מוקדמות - נשים
חץ וקשת
21:00
חץ וקשת
גמרים קבוצתי - גברים
שחייה
21:04
שחייה
100 מ' חזה מוקדמות - גברים
שחייה
21:24
שחייה
4X100 חופשי - שליחים מוקדמות - נשים (נבחרת ישראל)
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 60 ק"ג) קרבות מדליה - גברים (60 ק"ג)
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 48 ק"ג) קרבות מדליה - נשים (48 ק"ג)
כדורעף חופים
21:30
כדורעף חופים
מוקדמות גברים/נשים
קליעה
21:30
קליעה
10 מ' - אקדח אוויר מוקדמות/גמר - גברים
סיוף
22:00
סיוף
שלבי הגמר דקר - נשים
רוגבי
22:00
רוגבי
מוקדמות - נשים
כדוריד
22:40
כדוריד
מונטנגרו - ספרד מוקדמות - נשים
כדורגל
23:00
כדורגל
צרפת - ארה"ב שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
ארגנטינה - ארה"ב שלב הבתים - נשים
איגרוף
23:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
כדורעף
23:05
כדורעף
ארה"ב - פורטו ריקו מוקדמות - נשים
כדורסל
23:30
כדורסל
ברזיל - אוסטרליה שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
קנדה - גרמניה שלב הבתים - גברים
כדורגל
00:00
כדורגל
אוסטרליה - גרמניה שלב הבתים - נשים
התעמלות מכשירים
00:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - גברים
התעמלות מכשירים
00:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - גברים
טניס
00:45
טניס
סיבוב ראשון - גברים/נשים דודי סלע - דאמיר דז'ומהור
טניס שולחן
01:00
טניס שולחן
סיבוב ראשון - גברים סיבוב שני - נשים
כדורגל
01:00
כדורגל
סין - דרום אפריקה שלב הבתים - נשים
הרמת משקולות
01:00
הרמת משקולות
נשים - 48 ק"ג
כדורסל
01:00
כדורסל
סין - ארה"ב שלב הבתים - גברים
כדורמים
01:30
כדורמים
צרפת - מונטנגרו מוקדמות - גברים
הוקי שדה
01:30
הוקי שדה
ספרד - ברזיל שלב הבתים - גברים
כדורסל
01:45
כדורסל
בלארוס - יפן שלב הבתים - נשים
כדוריד
01:50
כדוריד
רומניה - אנגולה מוקדמות - נשים
כדורגל
02:00
כדורגל
ניו זילנד - קולומביה שלב הבתים - נשים
כדורעף
02:30
כדורעף
רוסיה - ארגנטינה מוקדמות - נשים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
בריטניה - אוסטרליה שלב הבתים - נשים
כדורעף חופים
03:00
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
כדוריד
03:50
כדוריד
שבדיה - ארגנטינה מוקדמות - נשים
כדורגל
04:00
כדורגל
שבדיה - ברזיל שלב הבתים - נשים
שחייה
04:03
שחייה
400 מ' מעורב אישי גמר - גברים
שחייה
04:14
שחייה
100 מ' פרפר חצי גמר - נשים
כדורסל
04:30
כדורסל
ונצואלה - סרביה שלב הבתים - גברים
שחייה
04:30
שחייה
400 מ' חופשי גמר - גברים
כדורעף
04:35
כדורעף
סרביה - איטליה מוקדמות - נשים
שחייה
04:49
שחייה
400 מ' מעורב גמר - נשים
שחייה
05:08
שחייה
100 מ' חזה חצי גמר - גברים
שחייה
05:24
שחייה
4X100 חופשי - שליחים גמר - נשים
חתירה
14:30
חתירה
סירת יחיד מוקדמות - גברים
סיוף
15:00
סיוף
מוקדמות רומח - גברים
טניס שולחן
15:00
טניס שולחן
סיבוב שני - גברים סיבוב שני - נשים
חץ וקשת
15:00
חץ וקשת
שמינית גמר קבוצתי - נשים
חתירה
15:00
חתירה
סירת יחיד מוקדמות - נשים
קליעה
15:00
קליעה
ירי בצלחות חרס (טראפ) מוקדמות - גברים
קליעה
15:00
קליעה
ירי בצלחות חרס (טראפ) מוקדמות/גמר - נשים
קליעה
15:00
קליעה
10 מ' אקדח אוויר מוקדמות/גמר - נשים
כדורעף
15:30
כדורעף
איטליה - צרפת מוקדמות - גברים
כדוריד
15:30
כדוריד
קרואטיה - קטאר מוקדמות - גברים
חתירה
15:30
חתירה
זוגות ללא הגאי מוקדמות - גברים
חתירה
15:40
חתירה
זוגית כפולה מוקדמות - נשים
התעמלות מכשירים
15:45
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - נשים
התעמלות מכשירים
15:45
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - נשים
חתירה
15:50
חתירה
זוגית כפולה מוקדמות - גברים
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
ניו זילנד - דרום קוריאה שלב הבתים - נשים
הרמת משקולות
16:00
הרמת משקולות
גברים - 56 ק"ג נשים - 53 ק"ג
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר נשים - (עד 52 ק"ג, גילי כהן)
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר גברים - (עד 66 ק"ג, גולן פולק)
כדורעף חופים
16:00
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
סוסים
16:00
סוסים
דרסז' אישי - היום ה-2 דרסז' קבוצתי - היום ה-2
חתירה
16:00
חתירה
רביעיות - משקל קל ללא הגאי מוקדמות - גברים
חתירה
16:10
חתירה
זוגות ללא הגאי מוקדמות - נשים
חתירה
16:40
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל מוקדמות - נשים
טניס
16:45
טניס
סיבוב ראשון (גברים/נשים/זוגות)
רוגבי
17:00
רוגבי
מוקדמות - נשים
הוקי שדה
17:00
הוקי שדה
יפן - הודו שלב הבתים - נשים
איגרוף
17:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
חתירה
17:20
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל מוקדמות - גברים
כדוריד
17:30
כדוריד
שבדיה - גרמניה מוקדמות - גברים
כדורעף
17:35
כדורעף
ברזיל - מקסיקו מוקדמות - גברים
כדורסל
18:00
כדורסל
ארה"ב - סנגל שלב הבתים - נשים
חתירה
18:00
חתירה
רביעיות ללא הגאי מוקדמות - גברים
אופניים
18:30
אופניים
אופני כביש נשים (שני בלוך)
קאנו סלאלום
18:30
קאנו סלאלום
קאנו יחיד - מוקדמות גברים קיאק יחיד - מוקדמות גברים
כדורגל
19:00
כדורגל
מקסיקו - פיג'י שלב הבתים - גברים
שחייה
19:02
שחייה
100 מ' גב נשים
שחייה
19:19
שחייה
200 מ' חופשי מוקדמות - גברים
הוקי שדה
19:30
הוקי שדה
סין - גרמניה שלב הבתים - נשים
טניס שולחן
19:30
טניס שולחן
סיבוב שני - גברים סיבוב שני - נשים
שחייה
19:56
שחייה
100 מ' חזה נשים - מוקדמות (עמית עברי)
כדורסל
20:15
כדורסל
סרביה - ספרד שלב הבתים - נשים
כדורסל
20:15
כדורסל
ברזיל - ליטא שלב הבתים - גברים
שחייה
20:16
שחייה
100 מ' גב גברים - מוקדמות (יעקב טומרקין)
התעמלות מכשירים
20:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - נשים
התעמלות מכשירים
20:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - נשים
כדוריד
20:40
כדוריד
דנמרק - ארגנטינה מוקדמות - גברים
כדורגל
21:00
כדורגל
פורטוגל - הונדורס שלב הבתים - גברים
כדורעף
21:00
כדורעף
פולין - מצרים מוקדמות - גברים
חץ וקשת
21:00
חץ וקשת
גמרים קבוצתי - נשים
כדורעף חופים
21:30
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
הרמת משקולות
21:30
הרמת משקולות
נשים - 53 ק"ג
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 66 ק"ג) קרבות מדליה - גברים (66 ק"ג)
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 52 ק"ג) קרבות מדליה - נשים (52 ק"ג)
כדורגל
22:00
כדורגל
קוריאה - גרמניה שלב הבתים - גברים
סיוף
22:00
סיוף
שלבי הגמר רומח - גברים
קפיצות למים
22:00
קפיצות למים
3 מטר - גמר זוגות נשים
רוגבי
22:00
רוגבי
מקומות 9-12 נשים רבע גמר - נשים
כדוריד
22:40
כדוריד
פולין - ברזיל מוקדמות - גברים
איגרוף
23:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
בריטניה - ניו זילנד שלב הבתים - גברים
כדורעף
23:05
כדורעף
ארה"ב - קנדה מוקדמות - גברים
כדורסל
23:30
כדורסל
אוסטרליה - טורקיה שלב הבתים - נשים
התעמלות מכשירים
23:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - נשים
התעמלות מכשירים
23:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - נשים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
הולנד - אירלנד שלב הבתים - גברים
כדורגל
00:00
כדורגל
אלג'יריה - ארגנטינה שלב הבתים - גברים
כדורגל
00:00
כדורגל
ניגריה - שבדיה שלב הבתים - גברים
טניס שולחן
00:00
טניס שולחן
סיבוב שלישי - גברים סיבוב שלישי - נשים
טניס
00:45
טניס
סיבוב ראשון (גברים/נשים/זוגות)
הרמת משקולות
01:00
הרמת משקולות
גברים - 56 ק"ג
כדורגל
01:00
כדורגל
דרום אפריקה - דנמרק שלב הבתים - גברים
כדורסל
01:00
כדורסל
קרואטיה - ספרד שלב הבתים - גברים
הוקי שדה
01:30
הוקי שדה
ברזיל - בלגיה שלב הבתים - גברים
כדורסל
01:45
כדורסל
צרפת - בלארוס שלב הבתים - נשים
כדוריד
01:50
כדוריד
צרפת - טוניס מוקדמות - גברים
כדורעף
02:30
כדורעף
רוסיה - קובה מוקדמות - גברים
התעמלות מכשירים
02:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - נשים
התעמלות מכשירים
02:30
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - נשים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
אוסטרליה - ספרד שלב הבתים - גברים
כדורגל
03:00
כדורגל
קולומביה - יפן שלב הבתים - גברים
כדורעף חופים
03:00
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
כדוריד
03:50
כדוריד
סלובניה - מצרים מוקדמות - גברים
כדורגל
04:00
כדורגל
עיראק - ברזיל שלב הבתים - גברים
שחייה
04:00
שחייה
200 מ' חופשי חצי גמר - גברים
שחייה
04:00
שחייה
100 מ' חזה גמר - גברים
שחייה
04:03
שחייה
100 מ' פרפר גמר - נשים
שחייה
04:29
שחייה
100 מ' חזה חצי גמר - נשים
כדורסל
04:30
כדורסל
ניגריה - ארגנטינה שלב הבתים - גברים
כדורעף
04:35
כדורעף
ארגנטינה - איראן מוקדמות - גברים
שחייה
05:01
שחייה
400 מ' חופשי גמר - נשים
שחייה
05:12
שחייה
100 מ' גב חצי גמר - גברים
שחייה
05:36
שחייה
100 מ' גב חצי גמר - נשים
שחייה
05:54
שחייה
4X100 חופשי - שליחים גמר - גברים
חתירה
14:30
חתירה
סירת יחיד חצי גמר - גברים
חתירה
14:50
חתירה
סירת יחיד חצי גמר - נשים
כדורמים
15:00
כדורמים
סרביה - יוון מוקדמות - גברים
סיוף
15:00
סיוף
מוקדמות חרב - נשים
חץ וקשת
15:00
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים מוקדמות יחידים - נשים
קליעה
15:00
קליעה
10 מ' רובה אוויר - גברים (סרגיי ריכטר)
חתירה
15:10
חתירה
זוגית ללא הגאי מוקדמות - נשים
חתירה
15:20
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל מוקדמות - נשים
כדוריד
15:30
כדוריד
קוריאה - שבדיה מוקדמות - נשים
כדורעף
15:30
כדורעף
סין - איטליה מוקדמות - נשים
חתירה
15:40
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל מוקדמות - גברים
טניס שולחן
16:00
טניס שולחן
סיבוב שלישי - גברים סיבוב שלישי - נשים
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר גברים - (עד 73 ק"ג, שגיא מוקי)
הרמת משקולות
16:00
הרמת משקולות
גברים - 62 ק"ג נשים - 58 ק"ג
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
אוסטרליה - ארה"ב שלב הבתים - גברים
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות - נשים (עד 57 ק"ג) רבע גמר - נשים (עד 57 ק"ג)
כדורעף חופים
16:00
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
סוסים
16:00
סוסים
קרוס קאנטרי - אישי קרוס קאנטרי - קבוצתי
חתירה
16:00
חתירה
רביעייה כפולה מוקדמות - גברים
חתירה
16:10
חתירה
רביעייה כפולה מוקדמות - נשים
כדורמים
16:20
כדורמים
איטליה - צרפת מוקדמות - גברים
חתירה
16:20
חתירה
רביעיות ללא הגאי מוקדמות - גברים
חתירה
16:30
חתירה
שמיניות מוקדמות - נשים
טניס
16:45
טניס
סיבוב שני (גברים/נשים/זוגות)
חתירה
16:50
חתירה
שמיניות מוקדמות - גברים
הוקי שדה
17:00
הוקי שדה
גרמניה - הודו שלב הבתים - גברים
איגרוף
17:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
כדוריד
17:30
כדוריד
צרפת - רוסיה מוקדמות - נשים
כדורעף
17:35
כדורעף
יפן - קמרון מוקדמות - נשים
כדורמים
17:40
כדורמים
ארה"ב - ספרד מוקדמות - גברים
כדורסל
18:00
כדורסל
ספרד - ארה"ב מוקדמות - נשים
הוקי שדה
18:30
הוקי שדה
קנדה - ארגנטינה שלב הבתים - גברים
קאנו סלאלום
18:30
קאנו סלאלום
קאנו זוגות גברים - מוקדמות קאנו יחיד נשים - מוקדמות
רוגבי
18:30
רוגבי
מקומות 5-8 נשים חצי גמר - נשים
כדורמים
19:00
כדורמים
הונגריה - אוסטרליה מוקדמות - גברים
שייט
19:00
שייט
RS:X - גברים היום ה-1 (שחר צוברי)
שייט
19:00
שייט
RS:X - נשים היום ה-1 (מעיין דוידוביץ')
שייט
19:00
שייט
לייזר - גברים היום ה-1
שייט
19:00
שייט
לייזר - נשים היום ה-1
שחייה
19:02
שחייה
200 מ' חופשי נשים - מוקדמות (אנדראה מורז)
הוקי שדה
19:30
הוקי שדה
ניו זילנד - גרמניה שלב הבתים - נשים
שחייה
19:34
שחייה
200 מ' פרפר גברים - מוקדמות (גל נבו)
שחייה
19:56
שחייה
200 מ' מעורב אישי מוקדמות - נשים
כדורסל
20:15
כדורסל
קנדה - סרביה שלב הבתים - נשים
כדורסל
20:15
כדורסל
סרביה - אוסטרליה שלב הבתים - גברים
כדוריד
20:40
כדוריד
ספרד - נורבגיה מוקדמות - נשים
כדורעף
21:00
כדורעף
ארה"ב - הולנד מוקדמות - נשים
קליעה
21:00
קליעה
ירי בצלחות חרס (טראפ) גמר - גברים
חץ וקשת
21:00
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים מוקדמות יחידים - נשים
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 57 ק"ג) קרבות מדליה - נשים (57 ק"ג)
הרמת משקולות
21:30
הרמת משקולות
גברים - 58 ק"ג
כדורעף חופים
21:30
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - גברים (שגיא מוקי, עד 73 ק"ג) קרבות מדליה - גברים (שגיא מוקי, 73 ק"ג)
סיוף
22:00
סיוף
שלבי הגמר חרב - נשים
קפיצות למים
22:00
קפיצות למים
10 מטר - גמר זוגות גברים
התעמלות מכשירים
22:00
התעמלות מכשירים
גמרים קבוצתי - גברים
טניס שולחן
22:00
טניס שולחן
סיבוב רביעי - גברים סיבוב רביעי - נשים
כדוריד
22:40
כדוריד
ברזיל - רומניה מוקדמות - נשים
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
הולנד - דרום קוריאה שלב הבתים - נשים
איגרוף
23:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
כדורעף
23:05
כדורעף
סרביה - פורטו ריקו מוקדמות - נשים
כדורסל
23:30
כדורסל
יפן - ברזיל מוקדמות - נשים
רוגבי
23:30
רוגבי
מקום 3 - נשים גמר - נשים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
הודו - בריטניה שלב הבתים - נשים
טניס
00:45
טניס
סיבוב שני (גברים/נשים/זוגות)
כדורסל
01:00
כדורסל
ארה"ב - ונצואלה שלב הבתים - גברים
הרמת משקולות
01:00
הרמת משקולות
גברים - 62 ק"ג
הוקי שדה
01:30
הוקי שדה
ספרד - סין שלב הבתים - נשים
כדורמים
01:30
כדורמים
יפן - ברזיל מוקדמות - גברים
כדורסל
01:45
כדורסל
סנגל - סין שלב הבתים - נשים
כדוריד
01:50
כדוריד
ארגנטינה - הולנד מוקדמות - נשים
כדורעף
02:30
כדורעף
רוסיה - דרום קוריאה מוקדמות - נשים
טניס שולחן
02:30
טניס שולחן
סיבוב רביעי - גברים סיבוב רביעי - נשים
טניס שולחן
02:30
טניס שולחן
רבע גמר - גברים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
ארגנטינה - יפן שלב הבתים - נשים
כדורמים
02:50
כדורמים
קרואטיה - מונטנגרו מוקדמות - גברים
כדורעף חופים
03:00
כדורעף חופים
מקודמות - גברים/נשים
כדוריד
03:50
כדוריד
אנגולה - מונטנגרו מוקדמות - נשים
שחייה
04:03
שחייה
200 מ' חופשי חצי גמר - נשים
שחייה
04:21
שחייה
200 מ' חופשי גמר - גברים
כדורסל
04:30
כדורסל
צרפת - סין שלב הבתים - גברים
שחייה
04:30
שחייה
100 מ' גב גמר - נשים
כדורעף
04:35
כדורעף
ברזיל - ארגנטינה מוקדמות - נשים
שחייה
04:38
שחייה
100 מ' גב גמר - גברים
שחייה
04:54
שחייה
100 מ' חזה גמר - נשים
שחייה
05:10
שחייה
200 מ' פרפר חצי גמר - גברים
שחייה
05:36
שחייה
200 מ' מעורב אישי חצי גמר - נשים
חתירה
14:30
חתירה
סירת יחיד רבע גמר - גברים
כדורמים
15:00
כדורמים
סין - הונגריה מוקדמות - נשים
קליעה
15:00
קליעה
25 מ' אקדח מוקדמות/גמר - נשים
סיוף
15:00
סיוף
מוקדמות דקר - גברים
חץ וקשת
15:00
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים מוקדמות יחידים - נשים
חתירה
15:10
חתירה
סירת יחיד רבע גמר - נשים
כדוריד
15:30
כדוריד
קטאר - צרפת מוקדמות - גברים
כדורעף
15:30
כדורעף
רוסיה - ארגנטינה מוקדמות - גברים
חתירה
15:50
חתירה
זוגות ללא הגאי חצי גמר - גברים
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
ניו זילנד - ספרד שלב הבתים - גברים
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות - גברים (עד 81 ק"ג) רבע גמר - גברים (עד 81 ק"ג)
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר - נשים (עד 63 ק"ג, ירדן ג'רבי)
הרמת משקולות
16:00
הרמת משקולות
גברים - 69 ק"ג נשים - 63 ק"ג
סוסים
16:00
סוסים
קפיצות - אישי - גמר קפיצות - קבוצתי - גמר
כדורעף חופים
16:00
כדורעף חופים
מקודמות - גברים/נשים
טניס שולחן
16:00
טניס שולחן
רבע גמר - נשים
חתירה
16:10
חתירה
זוגית כפולה חצי גמר - נשים
כדורמים
16:20
כדורמים
איטליה - ברזיל מוקדמות - נשים
חתירה
16:30
חתירה
זוגית כפולה חצי גמר - גברים
חתירה
16:50
חתירה
רביעיות ללא הגאי - משקל קל חצי גמר - גברים
הוקי שדה
17:00
הוקי שדה
ארגנטינה - הודו שלב הבתים - גברים
רוגבי
17:00
רוגבי
מוקדמות - גברים
איגרוף
17:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
חתירה
17:10
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל חצי גמר - נשים
כדוריד
17:30
כדוריד
גרמניה - פולין מוקדמות - גברים
חתירה
17:30
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל חצי גמר - גברים
כדורעף
17:35
כדורעף
צרפת - מקסיקו מוקדמות - גברים
כדורמים
17:40
כדורמים
ספרד - ארה"ב מוקדמות - נשים
כדורסל
18:15
כדורסל
אוסטרליה - צרפת שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
18:30
הוקי שדה
גרמניה - אירלנד שלב הבתים - גברים
כדורמים
19:00
כדורמים
רוסיה - אוסטרליה מוקדמות - נשים
שייט
19:00
שייט
RS:X - גברים היום ה-2 (שחר צוברי)
שייט
19:00
שייט
RS:X - נשים היום ה-2 (מעיין דוידוביץ')
שייט
19:00
שייט
לייזר - גברים היום ה-2
שייט
19:00
שייט
לייזר - נשים היום ה-2
שחייה
19:02
שחייה
100 מ' חופשי גברים - מוקדמות (זיו קלונטרוב)
שחייה
19:28
שחייה
200 מ' פרפר מוקדמות - נשים
קאנו סלאלום
19:30
קאנו סלאלום
קאנו יחיד גברים - שלבי הגמר
הוקי שדה
19:30
הוקי שדה
הולנד - קנדה שלב הבתים - גברים
שחייה
19:50
שחייה
200 מ' חזה מוקדמות - גברים
כדורסל
20:15
כדורסל
ספרד - ברזיל מוקדמות - גברים
שחייה
20:17
שחייה
4X200 חופשי - שליחים מוקדמות - גברים
כדוריד
20:40
כדוריד
טוניס - דנמרק מוקדמות - גברים
כדורעף
21:00
כדורעף
איטליה - ארה"ב מוקדמות - גברים
חץ וקשת
21:00
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים מוקדמות יחידים - נשים
טניס
21:00
טניס
סיבוב שני - גברים (דודי סלע) סיבוב שלישי - נשים
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 81 ק"ג) קרבות מדליה - גברים (81 ק"ג)
כדורסל
21:30
כדורסל
ברזיל - בלארוס שלב הבתים - נשים
הרמת משקולות
21:30
הרמת משקולות
נשים - 63 ק"ג
כדורעף חופים
21:30
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
ג'ודו
21:30
ג'ודו
קרבות מדליה - נשים (63 ק"ג) ירדן ג'רבי
כדורגל
22:00
כדורגל
קנדה - גרמניה שלב הבתים - נשים
טניס שולחן
22:00
טניס שולחן
רבע גמר - גברים
סיוף
22:00
סיוף
שלבי הגמר דקר - גברים
קפיצות למים
22:00
קפיצות למים
10 מטר - גמר זוגות נשים
רוגבי
22:00
רוגבי
מוקדמות - גברים
כדורגל
22:00
כדורגל
זימבבואה - אוסטרליה שלב הבתים - נשים
התעמלות מכשירים
22:00
התעמלות מכשירים
גמרים קבוצתי - נשים
כדוריד
22:40
כדוריד
ברזיל - סלובניה מוקדמות - גברים
איגרוף
23:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
כדורעף
23:05
כדורעף
פולין - איראן מוקדמות - גברים
כדורסל
23:45
כדורסל
טורקיה - יפן שלב הבתים - נשים
כדורגל
00:00
כדורגל
ארה"ב - קולומביה שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
ברזיל - בריטניה שלב הבתים - גברים
טניס
00:45
טניס
סיבוב שני - גברים סיבוב שלישי - נשים
כדורגל
01:00
כדורגל
צרפת - ניו זילנד שלב הבתים - נשים
כדורסל
01:00
כדורסל
ליטא - ניגריה שלב הבתים - גברים
כדוריד
01:50
כדוריד
מצרים - שבדיה מוקדמות - גברים
כדורעף
02:30
כדורעף
קובה - מצרים מוקדמות - גברים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
בלגיה - אוסטרליה שלב הבתים - גברים
כדורגל
03:00
כדורגל
ברזיל - דרום אפריקה שלב הבתים - נשים
כדורעף חופים
03:00
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
כדוריד
03:50
כדוריד
ארגנטינה - קרואטיה מוקדמות - גברים
שחייה
04:00
שחייה
100 מ' חופשי חצי גמר - גברים
כדורגל
04:00
כדורגל
שבדיה - סין שלב הבתים - נשים
שחייה
04:19
שחייה
200 מ' חופשי גמר - נשים
שחייה
04:28
שחייה
200 מ' פרפר גמר - גברים
כדורסל
04:30
כדורסל
ארגנטינה - קרואטיה מוקדמות - גברים
כדורעף
04:35
כדורעף
ברזיל - קנדה מוקדמות - גברים
שחייה
04:37
שחייה
200 מ' פרפר חצי גמר - נשים
שחייה
05:03
שחייה
200 מ' חזה חצי גמר - גברים
שחייה
05:29
שחייה
200 מ' מעורב אישי גמר - נשים
שחייה
05:38
שחייה
4X200 חופשי - שליחים גמר - גברים
סיוף
14:30
סיוף
מוקדמות רומח - נשים
סיוף
14:30
סיוף
מוקדמות חרב - גברים
אופניים
14:30
אופניים
אופני כביש - מירוץ נגד השעון גברים
אופניים
14:30
אופניים
אופני כביש - מירוץ נגד השעון נשים
חתירה
14:30
חתירה
זוגות ללא הגאי חצי גמר - נשים
חתירה
14:50
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל חצי גמר - נשים
כדורמים
15:00
כדורמים
אוסטרליה - יפן מוקדמות - גברים
חץ וקשת
15:00
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים מוקדמות יחידים - נשים
קליעה
15:00
קליעה
ירי בצלחות חרס (דאבל טראפ) מוקדמות/גמר - גברים
קליעה
15:00
קליעה
50 מ' אקדח מוקדמות/גמר - גברים
חתירה
15:10
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל חצי גמר - גברים
כדוריד
15:30
כדוריד
ברזיל - ספרד מוקדמות - נשים
כדורעף
15:30
כדורעף
סין - פורטו ריקו מוקדמות - נשים
חתירה
15:30
חתירה
רביעיות ללא הגאי חצי גמר - גברים
חתירה
15:50
חתירה
שמיניות מוקדמות - נשים
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
ספרד - ניו זילנד שלב הבתים - נשים
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות - גברים (עד 90 ק"ג) רבע גמר - גברים (עד 90 ק"ג)
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר נשים - (עד 70 ק"ג, לינדה בולדר)
הרמת משקולות
16:00
הרמת משקולות
גברים - 77 ק"ג נשים - 69 ק"ג
כדורעף חופים
16:00
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
סוסים
16:00
סוסים
גרנד פרי קבוצתי - היום ה-1
טניס שולחן
16:00
טניס שולחן
חצי גמר - נשים
חתירה
16:00
חתירה
שמיניות מוקדמות - גברים
חתירה
16:10
חתירה
רביעייה כפולה גמר - גברים
כדורמים
16:20
כדורמים
יוון - הונגריה מוקדמות - גברים
חתירה
16:34
חתירה
רביעייה כפולה גמר - נשים
טניס
16:45
טניס
רבע גמר - נשים סיבוב שלישי - גברים
הוקי שדה
17:00
הוקי שדה
הודו - אוסטרליה שלב הבתים - נשים
טניס
17:00
טניס
חצי גמר זוגות - גברים
רוגבי
17:00
רוגבי
מוקדמות - גברים
איגרוף
17:00
איגרוף
מוקדמות - גברים רבעי גמר - גברים
חתירה
17:10
חתירה
סירת יחיד חצי גמר - גברים
כדוריד
17:30
כדוריד
רומניה - מונטנגרו מוקדמות - נשים
חתירה
17:30
חתירה
סירת יחיד חצי גמר - נשים
כדורעף
17:35
כדורעף
איטליה - הולנד מוקדמות - נשים
כדורמים
17:40
כדורמים
צרפת - ארה"ב מוקדמות - גברים
חתירה
17:50
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל גמר - נשים
חתירה
18:00
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל גמר - גברים
כדורסל
18:15
כדורסל
סין - ספרד שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
18:30
הוקי שדה
גרמניה - אירלנד שלב הבתים - נשים
חתירה
18:30
חתירה
זוגות ללא הגאי גמר - נשים
כדורגל
19:00
כדורגל
הונדורס - ארגנטינה שלב הבתים - גברים
כדורמים
19:00
כדורמים
מונטנגרו - איטליה מוקדמות - גברים
שייט
19:00
שייט
לייזר - נשים היום ה-3
שייט
19:00
שייט
לייזר - גברים היום ה-3
כדורגל
19:00
כדורגל
פורטוגל - אלג'יריה שלב הבתים - גברים
שייט
19:00
שייט
470 - גברים היום ה-1 (פרויליך ולוין)
שייט
19:00
שייט
470 - נשים היום ה-1 (כהן ואמיר)
שחייה
19:02
שחייה
100 מ' חופשי נשים - מוקדמות (אנדראה מורז)
שחייה
19:25
שחייה
200 מ' גב גברים - מוקדמות (יעקב טומרקין)
קאנו סלאלום
19:30
קאנו סלאלום
קיאק יחיד גברים - שלבי הגמר
הוקי שדה
19:30
הוקי שדה
בריטניה - ארגנטינה שלב הבתים - נשים
שחייה
19:47
שחייה
200 מ' חזה מוקדמות - נשים (עמית עברי)
שחייה
20:09
שחייה
200 מ' מעורב אישי מוקדמות - גברים (גל נבו)
כדורסל
20:15
כדורסל
סרביה - צרפת שלב הבתים - גברים
שחייה
20:31
שחייה
4X200 חופשי - מוקדמות נשים
כדוריד
20:40
כדוריד
רוסיה - שבדיה מוקדמות - נשים
כדורעף
21:00
כדורעף
ארה"ב - סרביה מוקדמות - נשים
חץ וקשת
21:00
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים מוקדמות יחידים - נשים
כדורסל
21:30
כדורסל
ארה"ב - סרביה שלב הבתים - נשים
הרמת משקולות
21:30
הרמת משקולות
נשים - 69 ק"ג
הרמת משקולות
21:30
הרמת משקולות
גברים - 69 ק"ג
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 90 ק"ג) קרבות מדליה - גברים (90 ק"ג)
כדורעף חופים
21:30
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
ג'ודו
21:30
ג'ודו
קרבות מדליה - נשים (70 ק"ג) לינדה בולדר
כדורגל
22:00
כדורגל
מקסיקו - קוריאה שלב הבתים - גברים
כדורגל
22:00
כדורגל
פיג'י - גרמניה שלב הבתים - גברים
התעמלות מכשירים
22:00
התעמלות מכשירים
גמר קרב רב - גברים
קפיצות למים
22:00
קפיצות למים
3 מטר - גמר זוגות גברים
רוגבי
22:00
רוגבי
מקומות 9-12 גברים רבע גמר - גמרים
כדוריד
22:40
כדוריד
נורבגיה - אנגולה מוקדמות - נשים
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
ארה"ב - יפן שלב הבתים - נשים
איגרוף
23:00
איגרוף
מוקדמות - גברים רבעי גמר - גברים
כדורעף
23:05
כדורעף
רוסיה - קמרון מוקדמות - נשים
סיוף
23:30
סיוף
שלבי הגמר חרב - גברים
סיוף
23:30
סיוף
שלבי הגמר רומח - נשים
כדורסל
23:45
כדורסל
סנגל - קנדה שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
סין - הולנד שלב הבתים - נשים
טניס
00:45
טניס
רבע גמר - נשים סיבוב שלישי - גברים
כדורגל
01:00
כדורגל
שבדיה - יפן שלב הבתים - גברים
הרמת משקולות
01:00
הרמת משקולות
גברים - 77 ק"ג
כדורגל
01:00
כדורגל
ניגריה - קולומביה שלב הבתים - גברים
כדורסל
01:00
כדורסל
אוסטרליה - ארה"ב שלב הבתים - גברים
הוקי שדה
01:30
הוקי שדה
ניו זילנד - ברזיל שלב הבתים - נשים
כדורמים
01:30
כדורמים
ברזיל - סרביה מוקדמות - גברים
כדוריד - מוקדמות נשים
01:50
כדוריד - מוקדמות נשים
הולנד - קוריאה מוקדמות - נשים
כדורעף
02:30
כדורעף
דרום קוריאה - ארגנטינה מוקדמות - נשים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
בריטניה - אוסטרליה שלב הבתים - נשים
טניס שולחן
02:30
טניס שולחן
מדליית ארד - נשים גמר - נשים
כדורמים
02:50
כדורמים
ספרד - קרואטיה מוקדמות - גברים
כדורעף
03:00
כדורעף
מוקדמות - גברים/נשים
כדוריד
03:50
כדוריד
צרפת - ארגנטינה מוקדמות - נשים
כדורגל
04:00
כדורגל
ברזיל - דנמרק שלב הבתים - גברים
כדורגל
04:00
כדורגל
עיראק - דרום אפריקה שלב הבתים - גברים
שחייה
04:03
שחייה
200 מ' חזה גמר - גברים
שחייה
04:12
שחייה
100 מ' חופשי חצי גמר - נשים
שחייה
04:28
שחייה
200 מ' גב חצי גמר גברים (טומרקין)
כדורסל
04:30
כדורסל
ונצואלה - סין שלב הבתים - גברים
כדורעף
04:35
כדורעף
ברזיל - יפן מוקדמות - נשים
שחייה
04:54
שחייה
200 מ' פרפר גמר - נשים
שחייה
05:03
שחייה
100 מ' חופשי גמר - גברים
שחייה
05:11
שחייה
200 מ' חזה חצי גמר - נשים
שחייה
05:29
שחייה
200 מ' מעורב אישי חצי גמר - גברים
שחייה
05:55
שחייה
4X200 חופשי שליחים גמר - נשים
גולף
13:30
גולף
סיבוב 1 - גברים
בדמינטון
14:00
בדמינטון
שלב הבתים
חתירה
14:30
חתירה
זוגות ללא הגאי גמר - גברים
חתירה
14:40
חתירה
זוגית כפולה גמר - נשים
חתירה
14:50
חתירה
זוגית כפולה גמר - גברים
חץ וקשת
15:00
חץ וקשת
שמינית גמר יחידים - נשים
כדורמים
15:00
כדורמים
רוסיה - ברזיל מוקדמות - נשים
סיוף
15:00
סיוף
מוקדמות דקר - קבוצתי נשים
קליעה
15:00
קליעה
50 מ' רובה (3 מצבים) מוקדמות/גמר - נשים
חתירה
15:00
חתירה
רביעיות - משקל קל ללא הגאי גמר - גברים
חתירה
15:10
חתירה
סירת יחיד חצי גמר - גברים
כדורעף
15:30
כדורעף
איראן - קובה מוקדמות - גברים
כדוריד
15:30
כדוריד
טוניס - קטאר מוקדמות - גברים
חתירה
15:30
חתירה
סירת יחיד חצי גמר - נשים
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
הולנד - הודו שלב הבתים - גברים
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות - נשים (עד 78 ק"ג) רבע גמר - נשים (עד 78 ק"ג)
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות - גברים (עד 100 ק"ג) רבע גמר - גברים (עד 100 ק"ג)
סוסים
16:00
סוסים
גרנד פרי קבוצתי - היום ה-2
טניס שולחן
16:00
טניס שולחן
חצי גמר - גברים
כדורעף חופים
16:00
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
כדורמים
16:20
כדורמים
איטליה - אוסטרליה מוקדמות - נשים
הוקי שדה
17:00
הוקי שדה
אירלנד - קנדה שלב הבתים - גברים
איגרוף
17:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
כדוריד
17:30
כדוריד
פולין - מצרים מוקדמות - גברים
כדורעף
17:35
כדורעף
רוסיה - מצרים מוקדמות - גברים
כדורמים
17:40
כדורמים
סין - ארה"ב מוקדמות - נשים
טניס
18:00
טניס
חצי גמר זוגות - נשים
טניס
18:00
טניס
חצי גמר נשים רבע גמר - גברים
כדורסל
18:15
כדורסל
בלארוס - טורקיה שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
18:30
הוקי שדה
ארגנטינה - גרמניה שלב הבתים - גברים
קאנו סלאלום
18:30
קאנו סלאלום
קאנו זוגות גברים - שלבי הגמר קיאק יחיד נשים - שלבי הגמר
רוגבי
18:30
רוגבי
מקומות 5-8 גברים חצי גמר - גברים
כדורמים
19:00
כדורמים
ספרד - הונגריה מוקדמות - נשים
שייט
19:00
שייט
RS:X - גברים היום ה-3 (שחר צוברי)
שייט
19:00
שייט
RS:X - נשים היום ה-3 (מעיין דוידוביץ')
שייט
19:00
שייט
470 - גברים היום ה-2 (פרויליך ולוין)
שייט
19:00
שייט
470 - נשים היום ה-2 (כהן ואמיר)
שחייה
19:02
שחייה
50 מ' חופשי גברים - מוקדמות (זיו קלונטרוב)
שחייה
19:28
שחייה
800 מ' חופשי מוקדמות - נשים
הוקי שדה
19:30
הוקי שדה
ספרד - בלגיה שלב הבתים - גברים
כדורסל
20:15
כדורסל
ברזיל - קרואטיה שלב הבתים - גברים
שחייה
20:16
שחייה
100 מ' פרפר מוקדמות - גברים
כדוריד
20:40
כדוריד
דנמרק - קרואטיה מוקדמות - גברים
שחייה
20:42
שחייה
200 מ' גב נשים - מוקדמות (אנדראה מורז)
כדורעף
21:00
כדורעף
פולין - ארגנטינה מוקדמות - גברים
חץ וקשת
21:00
חץ וקשת
גמרים יחידים - נשים
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 78 ק"ג) קרבות מדליה - נשים (78 ק"ג)
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 100 ק"ג) קרבות מדליה-גברים (100 ק"ג)
כדורסל
21:30
כדורסל
צרפת - ברזיל שלב הבתים - נשים
בדמינטון
21:30
בדמינטון
שלב הבתים
כדורעף חופים
21:30
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט קבוצתי מוקדמות/חצי/גמר - נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי מוקדמות - נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי מוקדמות - גברים
התעמלות מכשירים
22:00
התעמלות מכשירים
גמר קרב רב - נשים
כדוריד
22:40
כדוריד
ברזיל - גרמניה מוקדמות - גברים
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
גרמניה - ספרד שלב הבתים - נשים
איגרוף
23:00
איגרוף
מוקדמות - גברים
סיוף
23:00
סיוף
שלבי הגמר דקר - קבוצתי נשים
כדורעף
23:05
כדורעף
קנדה - צרפת מוקדמות - גברים
רוגבי
23:30
רוגבי
מקום 3 - גברים גמר - גברים
כדורסל
23:45
כדורסל
יפן - אוסטרליה שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
אוסטרליה - ארגנטינה שלב הבתים - נשים
כדורסל
01:00
כדורסל
ניגריה - ספרד שלב הבתים - גברים
הוקי שדה
01:30
הוקי שדה
ארה"ב - הודו שלב הבתים - נשים
כדוריד
01:50
כדוריד
סלובניה - שבדיה מוקדמות - גברים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
יפן - בריטניה שלב הבתים - נשים
טניס שולחן
02:30
טניס שולחן
מדליית ארד - גברים גמר - גברים
כדורעף
02:30
כדורעף
איטליה - מקסיקו מוקדמות - גברים
בדמינטון
02:30
בדמינטון
שלב הבתים
כדורעף חופים
03:00
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
כדוריד
03:50
כדוריד
צרפת - ארגנטינה מוקדמות - גברים
שחייה
04:03
שחייה
50 מ' חופשי חצי גמר - גברים
שחייה
04:17
שחייה
200 מ' חזה גמר - נשים
שחייה
04:26
שחייה
200 מ' גב גמר - גברים
כדורסל
04:30
כדורסל
ליטא - ארגנטינה שלב הבתים - גברים
כדורעף
04:35
כדורעף
ברזיל - ארה"ב מוקדמות - גברים
שחייה
04:35
שחייה
200 מ' גב חצי גמר - נשים
שחייה
05:01
שחייה
200 מ' מעורב אישי גמר - גברים
שחייה
05:18
שחייה
100 מ' חופשי גמר - נשים
שחייה
05:34
שחייה
100 מ' פרפר חצי גמר - גברים
גולף
13:30
גולף
סיבוב 2 - גברים
בדמינטון
14:00
בדמינטון
שלב הבתים
חתירה
14:30
חתירה
סירת יחיד גמר - גברים
חתירה
14:40
חתירה
סירת יחיד גמר - נשים
חץ וקשת
15:00
חץ וקשת
שמינית גמר יחידים - גברים
כדורמים
15:00
כדורמים
הונגריה - יפן מוקדמות - גברים
קליעה
15:00
קליעה
ירי בצלחות חרס (סקיט) מוקדמות - גברים
קליעה
15:00
קליעה
25 מ' - אקדח אש מוקדמות - גברים
סיוף
15:00
סיוף
מוקדמות רומח - קבוצתי גברים
קליעה
15:00
קליעה
50 מ' רובה - מצב שכיבה מוקדמות (סרגיי ריכטר)
חתירה
15:10
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל גמר - נשים
חתירה
15:20
חתירה
זוגית כפולה - משקל קל גמר - גברים
כדוריד
15:30
כדוריד
אנגולה - ברזיל מוקדמות - נשים
כדורעף
15:30
כדורעף
סין - סרביה מוקדמות - נשים
אתלטיקה
15:30
אתלטיקה
זריקת דיסקוס מוקדמות - גברים
חתירה
15:30
חתירה
זוגות ללא הגאי גמר - נשים
אתלטיקה
15:35
אתלטיקה
קרב 7 נשים - 100 מטר משוכות
חתירה
15:40
חתירה
רביעיות ללא הגאי גמר - גברים
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
דרום קוריאה - סין שלב הבתים - נשים
טניס שולחן
16:00
טניס שולחן
סיבוב ראשון קבוצתי - נשים
הרמת משקולות
16:00
הרמת משקולות
גברים - 85 ק"ג נשים - 75 ק,ג
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות - נשים (78+ ק"ג) רבע גמר - נשים (78+ ק"ג)
ג'ודו
16:00
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר גברים - (100+ ק"ג, אורי ששון)
סוסים
16:00
סוסים
גרנד פרי קבוצתי - גמר
אתלטיקה
16:05
אתלטיקה
הדיפת כדור ברזל מוקדמות - נשים
אתלטיקה
16:10
אתלטיקה
800 מ' סיבוב ראשון - גברים
כדורמים
16:20
כדורמים
קרואטיה - איטליה מוקדמות - גברים
אתלטיקה
16:50
אתלטיקה
קרב 7 נשים - קפיצה לגובה
אתלטיקה
16:55
אתלטיקה
זריקת דיסקוס מוקדמות - גברים
הוקי שדה
17:00
הוקי שדה
ניו - זילנד - הולנד שלב הבתים - נשים
קליעה
17:00
קליעה
50 מ' רובה - מצב שכיבה גמר - גברים
איגרוף
17:00
איגרוף
שלבי הגמר - גברים מוקדמות - נשים
כדורעף חופים
17:00
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
אתלטיקה
17:10
אתלטיקה
10,000 מ' גמר - נשים
כדורמים
17:20
כדורמים
ארה"ב - מונטנגרו מוקדמות - גברים
כדוריד
17:30
כדוריד
שבדיה - הולנד מוקדמות - נשים
כדורעף
17:35
כדורעף
ארגנטינה - קמרון מוקדמות - נשים
אתלטיקה
17:55
אתלטיקה
100 מ' מוקדמות - נשים
כדורסל
18:15
כדורסל
סרביה - סין שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
18:30
הוקי שדה
הודו - קנדה שלב הבתים - גברים
אתלטיקה
18:30
אתלטיקה
20 ק"מ הליכה גמר - גברים
שחייה
19:00
שחייה
4X100 מעורב - שליחים מוקדמות - גברים
שייט
19:00
שייט
RS:X - גברים היום ה-4 (שחר צוברי)
שייט
19:00
שייט
RS:X - נשים היום ה-4 (מעיין דוידוביץ')
שייט
19:00
שייט
לייזר - גברים היום ה-4
שייט
19:00
שייט
לייזר - נשים היום ה-4
שייט
19:00
שייט
470 - גברים היום ה-3 (פרויליך ולוין)
שייט
19:00
שייט
470 - נשים היום ה-3 (כהן ואמיר)
כדורגל
19:00
כדורגל
רבע גמר נשים - ארה"ב - שבדיה
שחייה
19:02
שחייה
50 מ' חופשי נשים - (אנדראה מורז, זהר שיקלר)
הוקי שדה
19:30
הוקי שדה
גרמניה - הולנד שלב הבתים - גברים
שחייה
19:40
שחייה
1500 מ' חופשי מוקדמות - גברים
טרמפולינה
20:00
טרמפולינה
מוקדמות - נשים
כדורסל
20:15
כדורסל
סין - אוסטרליה שלב הבתים - גברים
כדוריד
20:40
כדוריד
רומניה - ספרד מוקדמות - נשים
כדורעף חופים
21:00
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
כדורעף
21:00
כדורעף
ארה"ב - איטליה מוקדמות - נשים
טרמפולינה
21:00
טרמפולינה
גמר - נשים
טניס שולחן
21:00
טניס שולחן
סיבוב ראשון קבוצתי - נשים
חץ וקשת
21:00
חץ וקשת
גמרים יחידים - גברים
קליעה
21:00
קליעה
ירי בצלחות חרס (סקיט) גמר - נשים
כדורסל
21:30
כדורסל
קנדה - ארה"ב שלב הבתים - נשים
קפיצות למים
21:30
קפיצות למים
3 מטר - מוקדמות נשים
הרמת משקולות
21:30
הרמת משקולות
נשים - 75 ק"ג
ג'ודו
21:30
ג'ודו
חצי גמר - נשים (78+ ק"ג) קרבות מדליה - נשים (78+ ק"ג)
בדמינטון
21:30
בדמינטון
שלב הבתים
שחייה
21:30
שחייה
4X100 מעורב - שליחים מוקדמות - נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי חצי/גמר - גברים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט קבוצתי מוקדמות/חצי/גמר - נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט מוקדמות - גברים
כדורגל
22:00
כדורגל
רבע גמר נשים - סין - גרמניה
כדוריד
22:40
כדוריד
מונטנגרו - נורבגיה מוקדמות - נשים
ג'ודו
22:40
ג'ודו
קרבות מדליה-גברים (100+) אורי ששון
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
בריטניה - ספרד שלב הבתים - גברים
איגרוף
23:00
איגרוף
רבע גמר - גברים מוקדמות - נשים
סיוף
23:00
סיוף
שלבי הגמר רומח - קבוצתי גברים
כדורעף
23:05
כדורעף
הולנד - פורטו ריקו מוקדמות - נשים
כדורסל
23:45
כדורסל
ספרד - סנגל שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
בלגיה - ניו זילנד שלב הבתים - גברים
כדורעף חופים
01:00
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
הרמת משקולות
01:00
הרמת משקולות
גברים - 85 ק"ג
כדורגל
01:00
כדורגל
רבע גמר נשים - קנדה - צרפת
כדורסל
01:00
כדורסל
ארה"ב - סרביה שלב הבתים - גברים
טניס שולחן
01:30
טניס שולחן
סיבוב ראשון קבוצתי - גברים
הוקי שדה
01:30
הוקי שדה
אירלנד - ארגנטינה שלב הבתים - גברים
כדורמים
01:30
כדורמים
יוון - ברזיל מוקדמות - גברים
כדוריד
01:50
כדוריד
רוסיה - ארגנטינה מוקדמות - נשים
אתלטיקה
02:30
אתלטיקה
1,500 מ' סיבוב ראשון - נשים
כדורעף
02:30
כדורעף
רוסיה - יפן מוקדמות - נשים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
אוסטרליה - ברזיל שלב הבתים - גברים
אתלטיקה
02:35
אתלטיקה
קרב 7 נשים - הדיפת כדור ברזל
אתלטיקה
02:40
אתלטיקה
יידוי פטיש מוקדמות - גברים
כדורמים
02:50
כדורמים
ספרד - צרפת מוקדמות - גברים
אתלטיקה
03:05
אתלטיקה
400 מ' גברים - סיבוב ראשון (דונלד סנפורד)
אתלטיקה
03:20
אתלטיקה
קפיצה לרוחק סיבוב ראשון - גברים
כדוריד
03:50
כדוריד
קוריאה - צרפת מוקדמות נשים
כדורגל
04:00
כדורגל
רבע גמר נשים - ברזיל - אוסטרליה
אתלטיקה
04:00
אתלטיקה
הדיפת כדור ברזל גמר - נשים
שחייה
04:00
שחייה
200 מ' גב גמר - נשים
שחייה
04:00
שחייה
800 מ' חופשי גמר - נשים
אתלטיקה
04:05
אתלטיקה
קרב 7 נשים - 200 מ'
כדורמים
04:10
כדורמים
סרביה - אוסטרליה מוקדמות - גברים
אתלטיקה
04:10
אתלטיקה
יידוי פטיש סיבוב ראשון - נשים
שחייה
04:12
שחייה
100 מ' פרפר גמר - גברים
כדורסל
04:30
כדורסל
צרפת - ונצואלה שלב הבתים - גברים
כדורעף
04:35
כדורעף
ברזיל - דרום קוריאה מוקדמות - נשים
אתלטיקה
04:40
אתלטיקה
100 מ' סיבוב ראשון - נשים
שחייה
04:44
שחייה
50 מ' חופשי גמר - גברים
שחייה
04:59
שחייה
50 מ' חופשי חצי גמר - נשים
כדורעף חופים
05:00
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
גולף
13:30
גולף
סיבוב 3 - גברים
בדמינטון
14:00
בדמינטון
שלב הבתים
סיוף
15:00
סיוף
מוקדמות חרב - קבוצתי נשים
קליעה
15:00
קליעה
25 מ' - אקדח אש מוקדמות/גמר - גברים
קליעה
15:00
קליעה
ירי בצלחות חרס (סקיט) מוקדמות/גמר - גברים
כדורמים
15:00
כדורמים
סין - ספרד מוקדמות - נשים
אתלטיקה
15:30
אתלטיקה
100 מ' מוקדמות - גברים
כדוריד
15:30
כדוריד
סלובניה - גרמניה מוקדמות - גברים
חתירה
15:30
חתירה
סירת יחיד גמר - גברים
כדורעף
15:30
כדורעף
איראן - מצרים מוקדמות גברים
אתלטיקה
15:40
אתלטיקה
קפיצה משלושת נשים - מוקדמות (חנה קנייזייבה)
חתירה
15:40
חתירה
סירת יחיד גמר - נשים
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
ארגנטינה - הודו שלב הבתים - נשים
אופניים
16:00
אופניים
אופני מסלול - קיירין סיבוב ראשון - נשים
אופניים
16:00
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי חצי גמר - נשים
אופניים
16:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט שמינית גמר - גברים
טניס שולחן
16:00
טניס שולחן
רבע גמר קבוצתי - נשים
אתלטיקה
16:05
אתלטיקה
3,000 מ' מכשולים סיבוב ראשון - נשים
כדורמים
16:20
כדורמים
רוסיה - איטליה מוקדמות - נשים
אתלטיקה
16:50
אתלטיקה
זריקת דיסקוס גמר - גברים
כדורעף חופים
17:00
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
אתלטיקה
17:00
אתלטיקה
400 מ' סיבוב ראשון - נשים
איגרוף
17:00
איגרוף
חצי גמר - גברים מוקדמות - נשים
חתירה
17:04
חתירה
שמיניות גמר - נשים
חתירה
17:24
חתירה
שמיניות גמר - גברים
כדוריד
17:30
כדוריד
קרואטיה - צרפת מוקדמות - גברים
כדורעף
17:35
כדורעף
ארגנטינה - קובה מוקדמות - גברים
כדורמים
17:40
כדורמים
אוסטרליה - ברזיל מוקדמות - נשים
אתלטיקה
17:45
אתלטיקה
קרב 7 נשים - קפיצה לרוחק
אתלטיקה
18:00
אתלטיקה
אתלטיקה - 100 מ' סיבוב ראשון - גברים
טניס
18:00
טניס
גמר - נשים משחק על הארד - נשים
טניס
18:00
טניס
חצי גמר - גברים גמר - זוגות גברים
כדורסל
18:15
כדורסל
אוסטרליה - בלארוס שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
18:30
הוקי שדה
הולנד - גרמניה שלב הבתים - נשים
כדורמים
19:00
כדורמים
הונגריה - ארה"ב מוקדמות - נשים
שייט
19:00
שייט
לייזר - גברים היום ה-5
שייט
19:00
שייט
לייזר - נשים היום ה-5
כדורגל
19:00
כדורגל
רבע גמר גברים - פורטוגל - גרמניה
טרמפולינה
20:00
טרמפולינה
מוקדמות - גברים
כדורסל
20:15
כדורסל
ארגנטינה - ברזיל שלב הבתים - גברים
כדוריד
20:40
כדוריד
דנמרק - קטאר מוקדמות - גברים
טניס שולחן
21:00
טניס שולחן
סיבוב ראשון קבוצתי - גברים
כדורעף
21:00
כדורעף
פולין - רוסיה מוקדמות - גברים
כדורעף חופים
21:00
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
טרמפולינה
21:00
טרמפולינה
גמר - גברים
כדורסל
21:30
כדורסל
טורקיה - ברזיל שלב הבתים - נשים
הרמת משקולות
21:30
הרמת משקולות
גברים - 94 ק"ג
בדמינטון
21:30
בדמינטון
שלב הבתים (מישה זילברמן)
קפיצות למים
22:00
קפיצות למים
3 מטר - חצי גמר נשים
כדורגל
22:00
כדורגל
רבע גמר גברים - ניגריה - דנמרק
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט רבע/חצי גמר - גברים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - קיירין גמר - נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי גמר - נשים
כדוריד
22:40
כדוריד
מצרים - ברזיל מוקדמות - גברים
איגרוף
23:00
איגרוף
חצי גמר - גברים
סיוף
23:00
סיוף
שלבי הגמר חרב - קבוצתי נשים
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
דרום קוריאה - ספרד שלב הבתים - נשים
כדורעף
23:05
כדורעף
ארה"ב - צרפת מוקדמות - גברים
בדמינטון
23:25
בדמינטון
שלב הבתים (מישה זילברמן)
כדורסל
23:45
כדורסל
יפן - צרפת שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
בריטניה - ארה"ב שלב הבתים - נשים
כדורסל
01:00
כדורסל
ספרד - ליטא שלב הבתים - גברים
כדורעף חופים
01:00
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
הרמת משקולות
01:00
הרמת משקולות
גברים - 94 ק"ג
כדורגל
01:00
כדורגל
רבע גמר גברים, דרום קוריאה - הונדורס
הוקי שדה
01:30
הוקי שדה
אוסטרליה - יפן שלב הבתים - נשים
טניס שולחן
01:30
טניס שולחן
רבע גמר קבוצתי - נשים
בדמינטון
01:30
בדמינטון
שלב הבתים
כדוריד
01:50
כדוריד
שבדיה - פולין מוקדמות - גברים
אתלטיקה
02:00
אתלטיקה
קרב 7 נשים - הטלת כידון
אתלטיקה
02:20
אתלטיקה
קפיצה במוט מוקדמות - גברים
אתלטיקה
02:30
אתלטיקה
400 מ' חצי גמר - גברים
כדורעף
02:30
כדורעף
קנדה - מקסיקו מוקדמות - גברים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
סין - ניו זילנד שלב הבתים - נשים
אתלטיקה
02:50
אתלטיקה
קפיצה לרוחק גמר - גברים
אתלטיקה
03:00
אתלטיקה
100 מ' חצי גמר - נשים
אתלטיקה
03:15
אתלטיקה
קרב 7 נשים - הטלת כידון
אתלטיקה
03:25
אתלטיקה
800 מ' חצי גמר - גברים
כדוריד
03:50
כדוריד
ארגנטינה - טוניס מוקדמות - גברים
אתלטיקה
03:55
אתלטיקה
10,000 מ' גמר - גברים
כדורגל
04:00
כדורגל
רבע גמר גברים - ברזיל - קולומביה
שחייה
04:03
שחייה
50 מ' חופשי גמר - נשים
שחייה
04:11
שחייה
1500 מ' חופשי גמר - גברים
כדורסל
04:30
כדורסל
קרואטיה - ניגריה שלב הבתים - גברים
כדורעף
04:35
כדורעף
ברזיל - איטליה מוקדמות - גברים
אתלטיקה
04:35
אתלטיקה
100 מ' גמר - נשים
אתלטיקה
04:45
אתלטיקה
קרב 7 נשים - 800 מ'
שחייה
04:49
שחייה
4X100 מעורב - שליחים גמר - נשים
כדורעף חופים
05:00
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
שחייה
05:04
שחייה
4X100 מעורב - שליחים גמר - גברים
גולף
13:00
גולף
גמר - גברים
בדמינטון
14:00
בדמינטון
שלב הבתים
סיוף
15:00
סיוף
מוקדמות דקר - קבוצתי גברים
קליעה
15:00
קליעה
50 מ' רובה (3 מצבים) מוקדמות/גמר - גברים
כדורעף
15:30
כדורעף
סרביה - הולנד מוקדמות - נשים
אתלטיקה
15:30
אתלטיקה
מרתון נשים - (לונה צ'מטאי, מאור טיורי)
כדוריד
15:30
כדוריד
מונטנגרו - ברזיל מוקדמות - נשים
היאבקות
16:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 59 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
16:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 75 ק"ג מוקדמות - גברים
סוסים
16:00
סוסים
קפיצות אישי - מוקדמות
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
רבע גמר - גברים
טניס שולחן
16:00
טניס שולחן
רבע גמר קבוצתי - גברים
איגרוף
17:00
איגרוף
שלבי הגמר - גברים
שחייה צורנית
17:00
שחייה צורנית
מוקדמות - זוגות (גלושקוב וטטלבאום)
כדוריד
17:30
כדוריד
שבדיה - צרפת מוקדמות - נשים
כדורעף
17:35
כדורעף
דרום קוריאה - קמרון מוקדמות - נשים
טניס
18:00
טניס
גמר - זוגות נשים גמר - זוגות מעורבים
טניס
18:00
טניס
משחק על הארד - גברים
כדורסל
18:15
כדורסל
סין - ארה"ב שלב הבתים - נשים
הוקי שדה
18:30
הוקי שדה
רבע גמר - גברים
כדורמים
18:50
כדורמים
מונטנגרו - ספרד מוקדמות - גברים
שייט
19:00
שייט
470 - גברים היום ה-4 (פרויליך ולוין)
שייט
19:00
שייט
470 - נשים היום ה-4 (כהן ואמיר)
שייט
19:05
שייט
RS:X - גברים שיוט המדליות
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר קרקע - גברים
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר סוס קפיצות - נשים
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר סוס סמוכות - גברים
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר מקבילים מדורגים - נשים
כדורמים
20:10
כדורמים
אוסטרליה - יוון מוקדמות - גברים
כדורסל
20:15
כדורסל
ארה"ב - צרפת שלב הבתים - גברים
כדוריד
20:40
כדוריד
הולנד - רוסיה מוקדמות - נשים
כדורעף
21:00
כדורעף
איטליה - פורטו ריקו מוקדמות - נשים
טניס שולחן
21:00
טניס שולחן
רבע גמר קבוצתי - גברים
כדורסל
21:30
כדורסל
סנגל - סרביה שלב הבתים - נשים
בדמינטון
21:30
בדמינטון
שלב הבתים
כדורמים
21:30
כדורמים
ארה"ב - איטליה מוקדמות - גברים
שייט
21:30
שייט
RS:X - נשים, שיוט המדליות (מעיין דוידוביץ')
טניס
21:30
טניס
גמר - גברים
כדורעף חופים
22:00
כדורעף חופים
רבע גמר - נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - אומוניום גברים
היאבקות
22:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 59 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
22:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 75 ק"ג מוקדמות - גברים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט מוקדמות - נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט גמר - גברים
קפיצות למים
22:00
קפיצות למים
3 מטר - גמר נשים
כדוריד
22:40
כדוריד
נורבגיה - רומניה מוקדמות - נשים
כדורמים
22:50
כדורמים
צרפת - קרואטיה מוקדמות - גברים
סיוף
23:00
סיוף
שלבי הגמר דקר - קבוצתי גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 59 ק"ג קרב על הארד - גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 75 ק"ג קרב על הארד - גברים
איגרוף
23:00
איגרוף
שלבי הגמר - גברים
כדורעף
23:05
כדורעף
ארה"ב - סין מוקדמות - נשים
כדורסל
23:45
כדורסל
ספרד - קנדה שלב הבתים - נשים
היאבקות
23:50
היאבקות
יווני-רומי - עד 59 ק"ג גמר - גברים
היאבקות
23:50
היאבקות
יווני-רומי - עד 75 ק"ג גמר - גברים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
רבע גמר - גברים
כדורסל
01:00
כדורסל
אוסטרליה - ונצואלה שלב הבתים - גברים
הרמת משקולות
01:00
הרמת משקולות
נשים - 75+ ק"ג
טניס שולחן
01:30
טניס שולחן
חצי גמר קבוצתי - נשים
כדורמים
01:30
כדורמים
סרביה - יפן מוקדמות - גברים
בדמינטון
01:30
בדמינטון
שלב הבתים
כדוריד
01:50
כדוריד
ספרד - אנגולה מוקדמות - נשים
אתלטיקה
02:30
אתלטיקה
קפיצה לגובה גברים - מוקדמות (דימה קרויטר)
כדורעף
02:30
כדורעף
יפן - ארגנטינה מוקדמות - נשים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
רבע גמר - גברים
אתלטיקה
02:35
אתלטיקה
400 מ' חצי גמר - נשים
כדורמים
02:50
כדורמים
ברזיל - הונגריה מוקדמות - גברים
אתלטיקה
02:55
אתלטיקה
קפיצה משולשת - גמר נשים (חנה קנייזייבה מיננקו)
אתלטיקה
03:00
אתלטיקה
100 מ' חצי גמר - גברים
אתלטיקה
03:30
אתלטיקה
1,500 מ' חצי גמר - נשים
כדוריד
03:50
כדוריד
ארגנטינה - קוריאה מוקדמות - נשים
אתלטיקה
04:00
אתלטיקה
400 מ' גמר - גברים
אתלטיקה
04:25
אתלטיקה
100 מ' גמר - גברים
כדורסל
04:30
כדורסל
סרביה - סין שלב הבתים - גברים
כדורעף
04:35
כדורעף
ברזיל - רוסיה מוקדמות - נשים
כדורעף חופים
05:00
כדורעף חופים
רבע גמר - נשים
בדמינטון
14:30
בדמינטון
שלבי הגמר
שחייה
15:00
שחייה
שחייה במים פתוחים גמר - נשים
קאנו ספרינט
15:00
קאנו ספרינט
קאנו יחיד גברים - חצי הגמר קיאק יחיד/זוגות נשים - חצי גמר
כדוריד
15:30
כדוריד
פולין - סלובניה מוקדמות - גברים
אתלטיקה
15:30
אתלטיקה
קפיצה משולשת מוקדמות - גברים
כדורעף
15:30
כדורעף
ארגנטינה - מצרים מוקדמות - גברים
אתלטיקה
15:35
אתלטיקה
3,000 מ' מכשולים סיבוב ראשון - גברים
סוסים
16:00
סוסים
גרנד פרי אישי - פריסטייל
הוקי שדה
16:00
הוקי שדה
רבע גמר - נשים
אופניים
16:00
אופניים
אופני מסלול - אומוניום נשים
אופניים
16:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט שמינית גמר - נשים
טניס שולחן
16:00
טניס שולחן
חצי גמר קבוצתי - נשים
היאבקות
16:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 85 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
16:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג מוקדמות - גברים
אתלטיקה
16:25
אתלטיקה
3,000 מ' מכשולים גמר - נשים
אתלטיקה
16:40
אתלטיקה
יידוי פטיש גמר - נשים
אתלטיקה
16:45
אתלטיקה
400 מ' משוכות סיבוב ראשון - גברים
שחייה צורנית
17:00
שחייה צורנית
מוקדמות - זוגות (גלושקוב וטטלבאום)
איגרוף
17:00
איגרוף
חצי גמר - גברים רבע גמר - נשים
כדוריד
17:30
כדוריד
גרמניה - מצרים מוקדמות - גברים
אתלטיקה
17:30
אתלטיקה
400 מ' משוכות סיבוב ראשון - נשים
כדורעף
17:35
כדורעף
ארה"ב - מקסיקו מוקדמות - גברים
הוקי שדה
18:30
הוקי שדה
רבע גמר - נשים
שייט
19:00
שייט
לייזר - גברים שיוט המדליות
שייט
19:00
שייט
לייזר - נשים שיוט המדליות
שייט
19:00
שייט
470 - גברים היום ה-5 (פרויליך ולוין)
שייט
19:00
שייט
470 - נשים היום ה-5 (כהן ואמיר)
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר טבעות - גברים
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר קורה - נשים
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר סוס קפיצות - גברים
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר קרקע - נשים
כדורסל
20:15
כדורסל
ניגריה - ברזיל שלב הבתים - גברים
כדוריד
20:40
כדוריד
צרפת - דנמרק מוקדמות - גברים
כדורעף
21:00
כדורעף
רוסיה - איראן מוקדמות - גברים
טניס שולחן
21:00
טניס שולחן
חצי גמר קבוצתי - גברים
קפיצות למים
21:15
קפיצות למים
3 מטר - מוקדמות גברים
הרמת משקולות
21:30
הרמת משקולות
גברים - 105 ק"ג
כדורמים
21:30
כדורמים
רבע גמר - נשים
היאבקות
22:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג מוקדמות - גברים
כדורעף חופים
22:00
כדורעף חופים
רבע גמר - גברים
היאבקות
22:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג מוקדמות - גברים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - אומוניום גמר - גברים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - אומוניום נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט מקומות 9-12 - נשים
כדורמים
22:10
כדורמים
רבע גמר - נשים
כדוריד
22:40
כדוריד
שבדיה - ברזיל מוקדמות - גברים
איגרוף
23:00
איגרוף
גמר - גברים רבע גמר - נשים
היאבקות
23:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 85 ק"ג קרב על הארד - גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג קרב על הארד - גברים
כדורעף
23:05
כדורעף
פולין - קובה מוקדמות - גברים
בדמינטון
23:30
בדמינטון
שלבי הגמר
היאבקות
23:50
היאבקות
יווני-רומי - עד 85 ק"ג גמר - גברים
היאבקות
23:50
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג גמר - גברים
הוקי שדה
00:00
הוקי שדה
רבע גמר - נשים
כדורמים
00:20
כדורמים
רבע גמר - נשים
הרמת משקולות
01:00
הרמת משקולות
גברים - 105 ק"ג
כדורסל
01:00
כדורסל
ספרד - ארגנטינה שלב הבתים - גברים
טניס שולחן
01:30
טניס שולחן
חצי גמר קבוצתי - גברים
כדורמים
01:40
כדורמים
רבע גמר - נשים
כדוריד
01:50
כדוריד
קרואטיה - טוניס מוקדמות - גברים
אתלטיקה
02:30
אתלטיקה
זריקת דיסקוס מוקדמות - נשים
כדורעף
02:30
כדורעף
איטליה - קנדה מוקדמות - גברים
הוקי שדה
02:30
הוקי שדה
רבע גמר - נשים
אתלטיקה
02:35
אתלטיקה
קפיצה במוט גמר - גברים
אתלטיקה
02:40
אתלטיקה
110 מ' משוכות סיבוב ראשון - גברים
אתלטיקה
03:50
אתלטיקה
זריקת דיסקוס מוקדמות - נשים
כדוריד
03:50
כדוריד
קטאר - ארגנטינה מוקדמות - גברים
אתלטיקה
04:25
אתלטיקה
800 מ' גמר - גברים
כדורסל
04:30
כדורסל
ליטא - קרואטיה שלב הבתים - גברים
כדורעף
04:35
כדורעף
ברזיל - צרפת מוקדמות - גברים
כדורעף חופים
05:00
כדורעף חופים
רבע גמר - גברים
בדמינטון
14:30
בדמינטון
חצי גמר - זוגות
שחייה
15:00
שחייה
שחייה במים פתוחים גמר - גברים
קאנו ספרינט
15:00
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - גמר קיאק יחיד/זוגות נשים - גמר
אתלטיקה
15:30
אתלטיקה
5,000 מ' סיבוב ראשון - נשים
אתלטיקה
15:45
אתלטיקה
קפיצה במוט מוקדמות - נשים
אתלטיקה
15:50
אתלטיקה
קפיצה משולשת גמר - גברים
קפיצות למים
16:00
קפיצות למים
3 מטר - חצי גמר גברים
כדורעף
16:00
כדורעף
רבע גמר 1 - נשים
סוסים
16:00
סוסים
קפיצות קבוצתי - מוקדמות
כדוריד
16:00
כדוריד
רבע גמר - נשים
אופניים
16:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט רבע גמר - נשים
אופניים
16:00
אופניים
אופני מסלול - קיירין סיבוב ראשון - גברים
אופניים
16:00
אופניים
אופני מסלול - אומוניום נשים
היאבקות
16:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 66 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
16:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 98 ק"ג מוקדמות - גברים
אתלטיקה
16:30
אתלטיקה
1,500 מ' סיבוב ראשון - גברים
טניס שולחן
17:00
טניס שולחן
מדליית ארד קבוצתי - נשים
איגרוף
17:00
איגרוף
חצי גמר - גברים רבע גמר - נשים
כדורמים
17:00
כדורמים
רבע גמר - גברים
כדורסל
17:00
כדורסל
אוסטרליה - סרביה רבע גמר - נשים
אתלטיקה
17:05
אתלטיקה
100 מ' משוכות סיבוב ראשון - נשים
אתלטיקה
17:20
אתלטיקה
זריקת דיסקוס גמר - נשים
אתלטיקה
17:50
אתלטיקה
200 מ' סיבוב ראשון - גברים
אתלטיקה
17:50
אתלטיקה
200 מ' סיבוב ראשון - גברים
הוקי שדה
18:00
הוקי שדה
חצי גמר - גברים
כדורמים
18:20
כדורמים
רבע גמר - גברים
כדורגל
19:00
כדורגל
ברזיל - שבדיה חצי גמר - נשים
כדוריד
19:30
כדוריד
רבע גמר - נשים
כדורעף
20:00
כדורעף
רבע גמר 2 - נשים
שחייה צורנית
20:00
שחייה צורנית
גמר - זוגות
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר מתח - גברים
התעמלות מכשירים
20:00
התעמלות מכשירים
גמר מקבילים - גברים
כדורסל
20:30
כדורסל
ספרד - טורקיה רבע גבר - נשים
כדורמים
21:10
כדורמים
רבע גמר - גברים
הרמת משקולות
21:30
הרמת משקולות
גברים - 105+ ק"ג (איגור אולשנצקי)
כדורעף חופים
22:00
כדורעף חופים
חצי גמר - גברים/נשים
היאבקות
22:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 66 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות - יווני-רומי עד 98 ק"ג - מוקדמות גברים
22:00
היאבקות - יווני-רומי עד 98 ק"ג - מוקדמות גברים
יווני-רומי - עד 66 ק"ג מוקדמות- גברים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - ספרינט חצי/גמר - נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - אומוניום גמר - נשים
אופניים
22:00
אופניים
אופני מסלול - קיירין גמר - גברים
כדורגל
22:00
כדורגל
גרמניה - קנדה חצי גמר - נשים
כדורמים
22:30
כדורמים
רבע גמר - גברים
כדוריד
23:00
כדוריד
רבע גמר - נשים
איגרוף
23:00
איגרוף
גמר - גברים רבע גמר - נשים
היאבקות
23:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 66 ק"ג קרב על הארד - גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
יווני-רומי - עד 98 ק"ג קרב על הארד - גברים
בדמינטון
23:30
בדמינטון
רבע גמר - נשים
קפיצות למים
23:50
קפיצות למים
3 מטר - גמר גברים
היאבקות
23:50
היאבקות
יווני-רומי - עד 66 ק"ג גמר - גברים
היאבקות
23:50
היאבקות
יווני-רומי - עד 98 ק"ג גמר - גברים
כדורעף
00:00
כדורעף
רבע גמר 3 - נשים
כדורסל
00:45
כדורסל
ארה"ב - יפן רבע גמר - נשים
הרמת משקולות
01:00
הרמת משקולות
גברים - 105+ ק"ג (איגור אולשנצקי)
טניס שולחן
01:30
טניס שולחן
גמר קבוצתי - נשים
כדוריד
02:30
כדוריד
רבע גמר - נשים
אתלטיקה
02:30
אתלטיקה
קפיצה לגובה גמר - גברים
אתלטיקה
02:35
אתלטיקה
הטלת כידון מוקדמות - נשים
אתלטיקה
02:40
אתלטיקה
110 מ' משוכות חצי גמר - גברים
אתלטיקה
03:05
אתלטיקה
קפיצה לרוחק מוקדמות - נשים
אתלטיקה
03:10
אתלטיקה
400 מ' משוכות חצי גמר - נשים
אתלטיקה
03:35
אתלטיקה
400 מ' משוכות חצי גמר - גברים
אתלטיקה
03:50
אתלטיקה
הטלת כידון נשים - מוקדמות
אתלטיקה
04:00
אתלטיקה
200 מ' חצי גמר - נשים
כדורעף
04:15
כדורעף
רבע גמר 4 - נשים
כדורסל
04:15
כדורסל
צרפת - קנדה רבע גמר - נשים
אתלטיקה
04:30
אתלטיקה
1,500 מ' גמר - נשים
אתלטיקה
04:45
אתלטיקה
110 מ' משוכות גמר - גברים
כדורעף חופים
05:00
כדורעף חופים
חצי גמר - גברים/נשים
גולף
13:30
גולף
סיבוב 1 - נשים (לטיסיה בק)
בדמינטון
14:30
בדמינטון
רבע גמר - גברים
טאקוונדו
15:00
טאקוונדו
מוקדמות - נשים
טאקוונדו
15:00
טאקוונדו
מוקדמות - גברים (רון אטיאס)
קאנו ספרינט
15:00
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - חצי הגמר קיאק נשים - חצי הגמר
אתלטיקה
15:30
אתלטיקה
קרב 10 גברים - 100 מ'
אתלטיקה
15:40
אתלטיקה
יידויי פטיש מוקדמות - גברים
היאבקות
16:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג מוקדמות - נשים
היאבקות
16:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג מוקדמות - נשים
כדוריד
16:00
כדוריד
רבע גמר - גברים
כדורעף
16:00
כדורעף
רבע גמר 1 - גברים
סוסים
16:00
סוסים
קפיצות קבוצתי - גמר
היאבקות
16:00
היאבקות
חופשי (69 ק"ג) - מוקדמות נשים (אילנה קרטיש)
אתלטיקה
16:05
אתלטיקה
5,000 מ' סיבוב ראשון - גברים
אתלטיקה
16:35
אתלטיקה
קרב 10 גברים - קפיצה לרוחק
אתלטיקה
16:55
אתלטיקה
800 מ' סיבוב ראשון - נשים
טניס שולחן
17:00
טניס שולחן
מדליית ארד קבוצתי - גברים
כדורסל
17:00
כדורסל
אוסטרליה - ליטא רבע גמר - גברים
אתלטיקה
17:05
אתלטיקה
יידוי פטיש מוקדמות - גברים
היאבקות
17:30
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג מוקדמות - נשים
היאבקות
17:30
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג מוקדמות - נשים
היאבקות
17:30
היאבקות
חופשי (עד 69 ק"ג) - מוקדמות נשים (אילנה קרטיש)
אתלטיקה
17:50
אתלטיקה
3,000 מ' מכשולים גמר - גברים
הוקי שדה
18:00
הוקי שדה
חצי גמר - נשים
אתלטיקה
18:15
אתלטיקה
קרב 10 גברים - הדיפת כדור ברזל
כדורמים
18:20
כדורמים
חצי גמר - נשים
כדורגל
19:00
כדורגל
ברזיל - הונדורס חצי גמר - גברים
שייט
19:00
שייט
470 - נשים שיוט המדליות
שייט
19:00
שייט
470 - גברים שיוט המדליות
כדוריד
19:30
כדוריד
רבע גמר - גברים
אופניים
19:30
אופניים
BMX מוקדמות - גברים
אופניים
19:30
אופניים
BMX מוקדמות - נשים
איגרוף
20:00
איגרוף
שלבי הגמר - גברים שלבי הגמר - נשים
כדורעף
20:00
כדורעף
רבע גמר 2 - גברים
כדורסל
20:30
כדורסל
ספרד - צרפת רבע גמר - גברים
קפיצות למים
21:00
קפיצות למים
10 מטר - מוקדמות נשים
טאקוונדו
21:00
טאקוונדו
רבע גמר - נשים חצי גמר - נשים
טאקוונדו
21:00
טאקוונדו
רבע גמר - גברים חצי גמר - גברים גברים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג מוקדמות - נשים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג מוקדמות - נשים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 69 ק"ג מוקדמות - נשים
כדורגל
22:00
כדורגל
ניגריה - גרמניה חצי גמר - גברים
כדורמים
22:30
כדורמים
חצי גמר - נשים
כדוריד
23:00
כדוריד
רבע גמר - גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג קרב על הארד - נשים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג קרב על הארד - נשים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 69 ק"ג קרב על הארד - נשים
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
חצי גמר - נשים
אתלטיקה
23:45
אתלטיקה
קרב 10 גברים - קפיצה לגובה
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג גמר - נשים
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג גמר - נשים
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 69 ק"ג גמר - נשים
כדורעף
00:00
כדורעף
רבע גמר 3 - גברים
כדורסל
00:45
כדורסל
ארה"ב - ארגנטינה רבע גמר - גברים
טניס שולחן
01:30
טניס שולחן
גמר קבוצתי - גברים
טאקוונדו
02:00
טאקוונדו
קרבות על המדליה נשים
טאקוונדו
02:00
טאקוונדו
קרבות על המדליה גברים
אתלטיקה
02:30
אתלטיקה
הטלת כידון מוקדמות - גברים
כדוריד
02:30
כדוריד
רבע גמר - גברים
אתלטיקה
02:45
אתלטיקה
100 מ' משוכות חצי גמר - נשים
אתלטיקה
03:15
אתלטיקה
קפיצה לרוחק גמר - נשים
אתלטיקה
03:20
אתלטיקה
קרב 10 גברים - 400 מ'
אתלטיקה
03:55
אתלטיקה
הטלת כידון מוקדמות - גברים
אתלטיקה
04:00
אתלטיקה
200 מ' חצי גמר - גברים
כדורעף חופים
04:00
כדורעף חופים
משחק על הארד - נשים
כדורעף
04:15
כדורעף
רבע גמר 4 - גברים
כדורסל
04:15
כדורסל
קרואטיה - סרביה רבע גמר - גברים
אתלטיקה
04:30
אתלטיקה
200 מ' גמר - נשים
אתלטיקה
04:55
אתלטיקה
100 מ' משוכות גמר - נשים
כדורעף חופים
06:00
כדורעף חופים
גמר - נשים
גולף
13:30
גולף
סיבוב 2 - נשים (לטיסיה בק)
בדמינטון
14:30
בדמינטון
חצי גמר - נשים
טאקוונדו
15:00
טאקוונדו
מודקמות - גברים
טאקוונדו
15:00
טאקוונדו
מוקדמות - נשים
קאנו ספרינט
15:00
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - גמרים קיאק יחיד נשים - גמרים
אתלטיקה
15:30
אתלטיקה
קרב 10 גברים - 110 מ' משוכות
אתלטיקה
15:55
אתלטיקה
הדיפת כדור ברזל מוקדמות - גברים
קפיצות למים
16:00
קפיצות למים
10 מטר - חצי גמר נשים
אתלטיקה
16:00
אתלטיקה
קפיצה לגובה מוקדמות - נשים
היאבקות
16:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 53 ק"ג מוקדמות - נשים
היאבקות
16:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 63 ק"ג מוקדמות - נשים
היאבקות
16:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 75 ק"ג מוקדמות - נשים
אתלטיקה
16:25
אתלטיקה
קרב 10 גברים - זריקת דיסקוס
טריאתלון
17:00
טריאתלון
גמר - גברים (רון דרמון)
אתלטיקה
17:20
אתלטיקה
4X100 שליחים סיבוב ראשון - נשים
אתלטיקה
17:40
אתלטיקה
4X100 שליחים סיבוב ראשון - גברים
אתלטיקה
17:40
אתלטיקה
קרב 10 גברים - זריקת דיסקוס
הוקי שדה
18:00
הוקי שדה
משחק על הארד - גברים
כדורמים
18:20
כדורמים
חצי גמר - גברים
כדורעף
19:00
כדורעף
חצי גמר 1 - נשים
שחייה צורנית
19:00
שחייה צורנית
מוקדמות - קבוצתי
אתלטיקה
19:25
אתלטיקה
קרב 10 גברים - קפיצה במוט
אופניים
19:30
אופניים
BMX מוקדמות - נשים
אופניים
19:30
אופניים
BMX רבע גמר - גברים
איגרוף
20:00
איגרוף
שלבי הגמר - גברים שלבי הגמר - נשים
טאקוונדו
21:00
טאקוונדו
רבע גמר/חצי גמר נשים
טאקוונדו
21:00
טאקוונדו
רבע/חצי גמר גברים
כדורסל
21:00
כדורסל
ספרד - סרביה חצי גמר - נשים
כדוריד
21:30
כדוריד
חצי גמר - נשים
קפיצות למים
22:00
קפיצות למים
10 מטר - גמר נשים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 53 ק"ג מוקדמות - נשים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 63 ק"ג מוקדמות - נשים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 75 ק"ג מוקדמות - נשים
כדורמים
22:30
כדורמים
חצי גמר - גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 53 ק"ג קרב על הארד - נשים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 63 ק"ג קרב על הארד - נשים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 75 ק"ג קרב על הארד - נשים
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
גמר - גברים
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 53 ק"ג גמר - נשים
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 63 ק"ג גמר - נשים
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 75 ק"ג גמר - נשים
אתלטיקה
00:35
אתלטיקה
קרב 10 גברים - הטלת כידון
כדורסל
01:00
כדורסל
צרפת - ארה"ב חצי גמר - נשים
אתלטיקה
01:45
אתלטיקה
קרב 10 גברים - הטלת כידון
טאקוונדו
02:00
טאקוונדו
קרבות על המדליה נשים
טאקוונדו
02:00
טאקוונדו
קרבות על המדליה גברים
אתלטיקה
02:30
אתלטיקה
הדיפת כדור ברזל גמר - גברים
כדוריד
02:30
כדוריד
חצי גמר - נשים
כדוריד
02:30
כדוריד
פולין - דנמרק חצי גמר - גברים
אתלטיקה
02:45
אתלטיקה
1,500 מ' חצי גמר - גברים
אתלטיקה
03:10
אתלטיקה
הטלת כידון גמר - נשים
אתלטיקה
03:15
אתלטיקה
800 מ' חצי גמר - נשים
אתלטיקה
03:45
אתלטיקה
קרב 10 גברים - 1,500 מ'
כדורעף חופים
04:00
כדורעף חופים
משחק על הארד - גברים
אתלטיקה
04:15
אתלטיקה
400 מ' משוכות גמר - גברים
כדורעף
04:15
כדורעף
חצי גמר 2 - נשים
אתלטיקה
04:30
אתלטיקה
200 מ' גמר - גברים
כדורעף חופים
06:00
כדורעף חופים
גמר - גברים
גולף
13:30
גולף
סיבוב 3 - נשים
אתלטיקה
14:00
אתלטיקה
50 ק"מ הליכה גמר - גברים
בדמינטון
14:30
בדמינטון
חצי גמר - גברים גמר - נשים
טאקוונדו
15:00
טאקוונדו
מוקדמות - גברים
טאקוונדו
15:00
טאקוונדו
מוקדמות - נשים
קאנו ספרינט
15:00
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - חצי הגמר קיאק נשים - גמר
היאבקות
15:55
היאבקות
סגנון חופשי - עד 57 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
16:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 74 ק"ג מוקדמות - גברים
התעמלות אומנותית
16:20
התעמלות אומנותית
מוקדמות קרב רב (נטע ריבקין)
כדורמים
17:20
כדורמים
משחק על הארד - נשים
שחייה צורנית
18:00
שחייה צורנית
גמר - קבוצתי
הוקי  שדה
18:00
הוקי שדה
משחק על הארד - נשים
כדורעף
19:00
כדורעף
ארה"ב - איטליה חצי גמר גברים
כדורגל
19:00
כדורגל
ברזיל - קנדה משחק על הארד - נשים
סוסים
19:25
סוסים
קפיצות אישי - גמר
אופניים
19:30
אופניים
BMX גמר - גברים
אופניים
19:30
אופניים
BMX גמר - נשים
איגרוף
20:00
איגרוף
שלבי הגמר - גברים שלבי הגמר - נשים
אתלטיקה
20:30
אתלטיקה
20 ק"מ הליכה גמר - נשים
התעמלות אומנותית
20:50
התעמלות אומנותית
מוקדמות קרב רב (נטע ריבקין)
טאקוונדו
21:00
טאקוונדו
רבע/חצי גמר נשים
טאקוונדו
21:00
טאקוונדו
רבע/חצי גמר גברים
כדורמים
21:30
כדורמים
גמר - נשים
כדוריד
21:30
כדוריד
צרפת - גרמניה חצי גמר - גברים
כדורסל
21:30
כדורסל
ספרד - ארה"ב חצי גמר - גברים
קפיצות למים
22:00
קפיצות למים
10 מטר - מוקדמות גברים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 57 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 74 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 57 ק"ג קרב על הארד - גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 74 ק"ג קרב על הארד - גברים
הוקי שדה
23:00
הוקי שדה
גמר - נשים
כדורגל
23:30
כדורגל
גרמניה - שבדיה גמר - נשים
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 57 ק"ג גמר - גברים
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 74 ק"ג גמר - גברים
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 125 ק"ג גמר - גברים
כדורסל
01:00
כדורסל
אוסטרליה - סרביה חצי גמר - גברים
טאקוונדו
02:00
טאקוונדו
קרבות על המדליה גברים
טאקוונדו
02:00
טאקוונדו
קרבות על המדליה נשים
אתלטיקה
02:30
אתלטיקה
קפיצה במוט גמר - נשים
אתלטיקה
02:40
אתלטיקה
4X400 סיבוב ראשון - נשים
אתלטיקה
03:05
אתלטיקה
יידוי פטיש גמר - גברים
אתלטיקה
03:10
אתלטיקה
4X400 סיבוב ראשון - גברים
אתלטיקה
03:40
אתלטיקה
5,000 מ' גמר - נשים
אתלטיקה
04:15
אתלטיקה
4X100 גמר - נשים
כדורעף
04:15
כדורעף
רוסיה - ברזיל חצי גמר גברים
אתלטיקה
04:35
אתלטיקה
4X100 גמר - גברים
גולף
13:00
גולף
גמר - נשים
בדמינטון
14:30
בדמינטון
גמר גברים
קאנו ספרינט
15:00
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - גמרים קיאק נשים - גמר
טאקוונדו
15:00
טאקוונדו
מוקדמות - גברים
טאקוונדו
15:00
טאקוונדו
מוקדמות - נשים
התעמלות אומנותית
16:00
התעמלות אומנותית
מוקדמות - קבוצתי (נבחרת ישראל)
היאבקות
16:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 86 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
16:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 125 ק"ג מוקדמות - גברים
טריאתלון
17:00
טריאתלון
גמר - נשים
קפיצות למים
17:00
קפיצות למים
10 מטר - חצי גמר גברים
כדוריד
17:30
כדוריד
מדליית ארד - נשים
כדורסל
17:30
כדורסל
צרפת - סרביה משחק על הארד - נשים
אופניים
18:30
אופניים
אופני הרים נשים
התעמלות אומנותית
18:40
התעמלות אומנותית
מוקדמות - קבוצתי (נבחרת ישראל)
כדורמים
19:00
כדורמים
משחק על הארד - גברים
כדורגל
19:00
כדורגל
הונדורס - ניגריה משחק על הארד - גברים
כדורעף
19:00
כדורעף
הולנד - ארה"ב מדליית ארד - נשים
איגרוף
20:00
איגרוף
גמרים - גברים/נשים
טאקוונדו
21:00
טאקוונדו
רבע/חצי גמר גברים
טאקוונדו
21:00
טאקוונדו
רבע/חצי גמר נשים
כדוריד
21:30
כדוריד
גמר - נשים
כדורסל
21:30
כדורסל
ארה"ב - ספרד גמר - נשים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 86 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
22:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 125 ק"ג מוקדמות - גברים
קפיצות למים
22:30
קפיצות למים
10 מטר - גמר גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 86 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
23:00
היאבקות
סגנון חופשי - עד 125 ק"ג קרב על הארד - גברים
כדורגל
23:30
כדורגל
ברזיל - גרמניה גמר - גברים
היאבקות
23:50
היאבקות
סגנון חופשי - עד 86 ק"ג גמר - גברים
כדורמים
23:50
כדורמים
קרואטיה - סרביה גמר - גברים
טאקוונדו
02:00
טאקוונדו
קרבות על המדליה נשים
טאקוונדו
02:00
טאקוונדו
קרבות על המדליה גברים
אתלטיקה
02:30
אתלטיקה
קפיצה לגובה גמר - נשים
אתלטיקה
02:55
אתלטיקה
הטלת כידון גמר - גברים
אתלטיקה
03:00
אתלטיקה
1,500 מ' גמר - גברים
אתלטיקה
03:15
אתלטיקה
800 מ' גמר -נשים
אתלטיקה
03:30
אתלטיקה
5,000 מ' גמר - גברים
אתלטיקה
04:00
אתלטיקה
4X400 גמר - נשים
כדורעף
04:15
כדורעף
גמר - נשים
אתלטיקה
04:35
אתלטיקה
4X400 גמר - גברים
היאבקות
14:30
היאבקות
סגנון חופשי - עד 65 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
14:30
היאבקות
סגנון חופשי - עד 97 ק"ג מוקדמות - גברים
אתלטיקה
15:30
אתלטיקה
מרתון גברים - (מוגס, טפרו, גואדה)
כדורעף
15:30
כדורעף
ארה"ב - רוסיה מדליית ארד - גברים
כדוריד
16:30
כדוריד
פולין - גרמניה מדליית ארד - גברים
התעמלות אומנותית
17:00
התעמלות אומנותית
גמר קבוצתי (נבחרת ישראל)
כדורסל
17:30
כדורסל
אוסטרליה - ספרד מדליית ארד - גברים
אופניים
18:30
אופניים
אופני הרים גברים (שלומי חיימי)
היאבקות
18:45
היאבקות
סגנון חופשי - עד 65 ק"ג מוקדמות - גברים
היאבקות
18:45
היאבקות
סגנון חופשי - עד 97 ק"ג מוקדמות - גברים
כדורעף
19:15
כדורעף
איטליה - ברזיל גמר - גברים
היאבקות
19:30
היאבקות
סגנון חופשי - עד 65 ק"ג קרב על הארד - גברים
היאבקות
19:30
היאבקות
סגנון חופשי - עד 97 ק"ג קרב על הארד - גברים
איגרוף
20:00
איגרוף
גמרים - גברים/נשים
כדוריד
20:00
כדוריד
דנמרק - צרפת גמר - גברים
היאבקות
20:30
היאבקות
סגנון חופשי - עד 65 ק"ג גמר - גברים
היאבקות
20:30
היאבקות
סגנון חופשי - עד 97 ק"ג גמר - גברים
כדורסל
21:45
כדורסל
ארה"ב - סרביה גמר - גברים
טקס הסיום
02:00
טקס הסיום
איצטדיון המרקנה