משלחת ילדים מישראל תתארח במשחקים בריו

ארגון "שער שיוויון" שלח 22 ילדים, שגם יזכו להשתתף משחק ראווה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.16 - 21:27
המשלחת שיצאה לברזיל
המשלחת שיצאה לברזיל
תחילת כתבה

היום (רביעי) יצאה משלחת של ארגון "שער שוויון" למסע של שבועיים בברזיל. 22 הילדים המשתתפים במשלחת הם חניכים של הארגון מבתי ספר במערב ומזרח ירושלים, שנבחרו בזכות תפקודם בקבוצות הכדורגל של "שער שוויון", ובשל התמדתם והשקעתם בלימודים.
 
במסגרת המסע יבקרו הילדים במשחקים האולימפיים בריו דה ז'ניירו, יסיירו במתקני ספורט בעיר סאו פאולו, יבקרו במוזיאון פלה, וגולת הכותרת: ישתתפו במשחק ראווה חגיגי באיצטדיון של קבוצת פלמייראס, מוליכת הליגה הברזילאית, רגע לפני שיחל משחק ליגה של הקבוצה מול כ-35,000 אלף איש.
בנוסף, מתוכננים למשלחת מפגש עם כוכבי עבר ברזיליאים כמו רונאלדו, זיקו ופלה, וקבלת פנים מיוחדת של ההתאחדות לכדורגל בברזיל.

מטרת הזמנת המשלחת על ידי הקהילה היהודית בברזיל היא שיפור תדמיתה של ישראל במדינה שאינה ידועה באהבתה הרבה לישראל. ההתאחדות הברזילאית מעורבת בהפקת המסע במסגרת קמפיין שהיא מנהלת נגד אלימות ובעד הידברות, והמשלחת ממותגת ע"י הברזילאים כ"גול דה פז"- שער השלום. לקראת הגעת הצעירים מישראל פורסמו בברזיל כתבות רבות ואפילו פלה, מגדולי השחקנים בכל הזמנים, כבר הכין חולצה עם הקדשה למשלחת.

לירן ג'רסי, מנהל שער שוויון: "אנחנו שמחים מאוד שלאחר שבע שנים של פעילות הארגון, הוא מגיע לאחד מרגעי השיא שלו - הוצאת משלחת למדינת כדורגל כה משמעותית, וביקור באולימפיאדה. אנחנו שמחים לייצג את ירושלים, בה התחילה פעילותנו וכמובן את מדינת ישראל. כיף לחתום כך את השנה השביעית המוצלחת, בדרך לשנת הפעילות השמינית".

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >