אלון ששון: "אורי עבר הכל בקריירה. זה אושר צרוף"

אחיו של אורי, שהוביל אותו לג'ודו בילדותו, היה בעננים. אביו: "ספרנו את השניות עד הסוף"

טליה סלנט, שליחת ערוץ הספורט לריו  13.08.16 - 00:09
תחילת כתבה

חלק קטן מהזכייה הנהדרת של אורי ששון במדליית הארד במשחקים האולימפיים בריו מגיע גם לאחיו של אורי, אלון ששון. אלון היה המודל של אורי והוביל אותו לג'ודו. לאחר הזכייה של האח הצעיר, השניים שוחחו בטלפון. "אני מרגיש את העוצמות מהבית וזה הרבה בזכותך", אמר אורי לאחיו אלון.

"אני התחלתי בחוג כשהייתי צעיר ואז הוא הצטרף", סיפר אלון ששון לערוץ הספורט, "שנינו עשינו את אותן תחרויות ולראות אותו עם מדליה אולימפית זה אושר צרוף. בשביל זה הוא חי. אורי עבר כל כך הרבה דברים בקריירה והיום הוא פרע את השטרות בצורה מדהימה ואני גאה בו".

"ברבע הגמר, כשהוא היה בפיגור מול הג'ודוקא ההולנדי ויצא מזה, אז הייתי בטוח שהוא מביא מדליה", הוסיף אלון ששון, שכמובן בירך את אחיו בשידור ישיר: "תבלה כאילו אין מחר. תשתה, אבל לא יותר מדי. זה יום מדהים בשבילך ואני גאה בך".

"ליווינו אותו לכל אורך הדרך", אמר איציק ששון לאחר טקס הענקת המדליות, "היה מדהים לראות אותו מגיע לזה". האמא המאושרת, ורדה ששון, הוסיפה: "כולי גועשת מבפנים ואני שמחה בשבילו. אני יודעת כמה זה היה חשוב לו וכמה הוא ציפה למדליה הזו. אני עדיין לא ממש מעכלת את זה".

"היה קשה לעמוד בזה במהלך כל היום", הוסיף האב, "בקרב האחרון עמדנו ב-30 השניות האחרונות וספרנו את השניות כדי שזה ייגמר. אשתי לא הייתה יכולה לראות את סוף הקרב".

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >