סנפורד: "לא ביצעתי את המשימה. אין לי תירוצים"

רץ ה-400 מטרים, שלא העפיל לחצי הגמר ולא התקרב לשיאו, הודה לתומכים בפייסבוק: "הלב שלי מתמלא מכמות האהדה שאני מקבל. אני מאוכזב מההופעה. המסע לטוקיו מתחיל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.08.16 - 20:27
תחילת כתבה

דונלד סנפורד רשם לפנות בוקר (שבת) את הופעתו השניה במשחקים האולימפיים, כאשר התחרה במוקדמות ה-400 מטרים. סנפורד לא היה קרוב לחצי הגמר, לאחר שעצר את השעון על 46.06 שניות וסיים רק חמישי במקצה ובמקום ה-33 הכללי.

גם במשחקים האולימפיים בלונדון 2012 סנפורד לא העפיל לחצי הגמר ותפס את הכותרות בעיקר בגלל האירוע בו איבד את נעליו זמן קצר לפני הזינוק. סנפורד בן ה-29 לא מתכוון להוריד הילוך וכבר סימן את טוקיו 2020.

"אני רוצה להודות על התמיכה והעידוד של כולם בשנה האחרונה ובכלל", כתב דונלד סנפורד בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו, "הלב שלי מתמלא מכמות האהדה שאני מקבל מכם". על הופעתו בריו אמר: "אני מאוכזב. להתחרות באולימפיאדה תמיד היה חלום עבורי. 4 החודשים האחרונים היוו תקופה קשה מאוד עבורי. למרות כל המאמצים שלי להגיע לרמה בה הייתי, לא הצלחתי".

"בתקופה האחרונה התמודדתי עם מספר פציעות והגבתי לסיטואציה בדרך היחידה שאני יודע - כמו לוחם", הוסיף סנפורד, שלא הצליח לשחזר את היכולת שלו מהשנתיים הקודמות, אז סיים על הפודיום במשחקים האירופיים בבאקו 2015 ובאליפות אירופה בציריך 2014, תוך כדי שהוא קובע תוצאות שהיו מביאות אותו לחצי הגמר בריו.

"אין לי תירוצים או סיפורים, לא ביצעתי את המשימה שהוטלה עליי", אמר אצן ה-400, שהתאקלם בישראל בצורה נפלאה, "אני רוצה להודות למאמן שלי איגור בלון, שעבד איתי שעות אינסופיות על מנת להכין אותי למשחקים". סנפורד גם הודה לספונסר האישי שלו יואב בן אלי, לוועד האולימפי, מכבי תל אביב ואיגוד האתלטיקה ולבסוף גם למשפחה, החברים והמדינה: "אין דבר שמשמח אותי יותר מאשר להיות נציג של המדינה שלנו. המסע לטוקיו 2020 מתחיל".

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >