רגב הכריזה על "פרס השרה" לזוכים במדליות

הניסיון לבטל את המיסוי לא צלח והביא ליוזמה החדשה. רגב: "בשורה"

שירי אלג'ם, שליחת ערוץ הספורט לריו  17.08.16 - 08:40
תחילת כתבה

אחרי שהצהירה כי תפעל על מנת לבטל את המיסוי על הפרס הכספי שניתן למדליסטים האולימפיים, שרת הספורט מירי רגב, הבינה כי מדובר בהליך ארוך ומורכב שספק אם יצליח ולכן הודיעה היום (רביעי) על היוזמה החדשה שלה: "פרס שרת הספורט" במטרה להגדיל משמעותית את סכומי התמריץ.

במסגרת טקס פרסי המצויינות בספורט שייערך ב-27 בדצמבר הקרוב יוענקו פרסים למדליסטים האולימפיים על פי מדרג הישגים. זוכה בארד יקבל 300 אלף ש"ח, מי שייקח מדליית כסף יזכה ל-400 אלף ש"ח ואילו זהב יכניס לכיסו של הזוכה 500 אלף ש"ח.

רגב: "כפי שהצהרתי, אני נחושה לתגמל ולתמרץ את המדליסטים האולימפיים הישראלים על שנים רבות של השקעה ומאמץ. לכן, כשהתברר לי שהיכולת לביטול המס על הפרס הקיים מוטלת בספק, החלטתי להעניק להם פרס נוסף, שלמעשה מכפיל את הסכום אותו יקבלו המדליסטים של ריו 2016".

עוד היא הוסיפה: "מגיעה לספורטאיות ולספורטאים שלנו הכרת תודה משמעותית על התרומה שלהם למדינת ישראל. זו בשורה גדולה לספורט ההישגי, לענפים האולימפיים ולספורטאים עצמם". חשוב לציין כי הפרס יינתן גם לזוכים הפראלימפיים ובמקרה של שתי מדליות או יותר לספורטאי, ינתן פרס אחד להישג הגבוה מבינהם.

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >