בסיום היום הראשון: לטיסיה בק במקום ה-48

הישראלית חבטה 4 מעל התקן ורחוקה מהמובילות בתחרות הגולף בריו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.08.16 - 20:28
תחילת כתבה

אולימפיאדת ריו 2016 נכנסה לישורת האחרונה שלה ומלבד אילנה קרטיש בהתאבקת ורון אטיאס בטאקוונדו, גם הגולפאית לטיסיה בק החלה היום (רביעי) את דרכה במשחקים האולימפיים ביום התחרויות הראשון מתוך ארבעה בגולף.

בק השתתפה היום בסיבוב הראשון בגולף, שנפתח בשעת בוקר מוקדמת בריו. היא סיימה את יום התחרות שלה כשהיא עם 4 חבטות מעל התקן וכשהיא ממוקמת במקום ה-48 הכולל. הגולפאית הישראלית חוותה יום לא יציב ועבורה מדובר בפתיחה די מגמגמת.

חשוב לציין כי התחרות מורכבת מארבעה סבבים של 18 גומות בכל פעם, וביום שבת הקרוב תוכתר אלופה אולימפית ראשונה בגולף מזה 112 שנה. האם לטיסיה בק תהיה זו שתסדר מדליה נוספת לישראל.

"אני מאוכזבת מהתוצאה" הודתה בק, "סיימתי 4 מעל התקן. סיימתי טוב אבל היו כמה מכות לא טובות שעלו ביוקר. אני מקווה שמחר יהיה יותר טוב ונוכל לסיים מתחת לתקן. יש עוד הרבה זמן, עוד 3 ימים. התנאים דומים קצת לישראל, מגרש נחמד, חדש והתנאים די טובים".

לטיסיה בק בת ה-24 נולדה באנטוורפן בבלגיה ועלתה לארץ בגיל שש. היא זכתה באליפות ישראל הפתוחה לבוגרות שנתיים ברציפות כשהייתה בת 12 בלבד ולפני שנתיים רשמה הישג שיא נוסף כשנכנסה לסבב הגולף העולמי. בקיץ הנוכחי בק דורגה במקום ה-42 בעולם וזכתה בכרטיס לאולימפיאדה.

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >