משחה פושר לקלונטרוב, שחה מתחת לשיאו. צפו

השחיין הצעיר לא העפיל לשלב חצי הגמר ב-100 מטרים בסגנון חופשי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.08.16 - 18:31
תחילת כתבה

מרבית העיניים במשלחת הישראלית מופנות אומנם אל אולם הג'ודו, אך מלבד ירדן ג'רבי עוד ישראלים נכנסו למעגל התחרויות בריו. זיו קלונטרוב בן ה-19 בלבד ערך את הופעת הבכורה שלו במשחקים האולימפיים, אך לא הצליח להתעלות. השחיין הוא אלוף ישראל, שיאן ישראל ואלוף אירופה לנוער במשחה ל-50 מטרים חופשי, וניסה את מזלו על הבמה הגדולה מכולן.

קלונטרוב התחרה במוקדמות ה-100 מטרים חופשי ויקווה להעפיל לחצי הגמר בהופעה האולימפית הראשונה שלו.  ברור לכל כי מדלייה אולימפית היא לא דבר ריאלי בשלב זה. המטרה של השחיינים היא לעשות שיא אישי, בטח עבור שחיין צעיר כמו קלונטרוב, אך הוא לא הצליח לעמוד במטרה.

השחיין הצעיר, שזמן הכניסה שלו למשחקים האולימפיים עמד על 50.12 שניות, רשם משחה פושר מבחינתו. כבר מההתחלה ניכר שקלונטרוב מתחת לשיאו כשאת הסיבוב הראשון סיים ב-24:16 שניות, כשלאחר מכן הוא לא הצליח להדביק את הפער וסיים בזמן של 50:65 שניות וסיים חמישי במשחה שלו. בתום משחקי המוקדמות השחיין סיים במקום ה-45 הכללי, והוא לא יתחרה בחצי הגמר.

משחה 200 מ' פרפר
קטניקה הושו, שמשכה את מירב תשומת הלב עד כה בבריכת השחייה, בחרה שלא להתחרות במשחה ה-200 מטרים פרפר. מיריה בלמונטה הספרדייה סיימה ראשונה במשחה עם זמן של 2:06.64 שניות.
הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >