ראיין לוכטה: גנבים התחזו לשוטרים ושדדו אותנו בריו

שחיינים אולימפיים הותקפו בברזיל, האמריקאי ההמום סיפר: "אחד הבחורים כיוון אקדח טעון לראש שלי. ביקשו שנשכב על הרצפה בלי סיבה, לקחו לי את כל הכסף שהיה בארנק"

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.16 - 20:32
תחילת כתבה

בווידאו: המשחה האחרון של פלפס

אירוע חמור בריו. שחיינים אולימפיים וביניהם ראיין לוכטה האמריקאי הותקפו במונית ונשדדו על ידי גנבים שהתחזו לשוטרים. הם איימו עליהם, דרשו מהם לשכב על הרצפה, לקחו את כל הכספים ואפילו כיוונו אקדח לראשו של שחיין ארה"ב.

"נשדדנו במונית. הגיעו בחורים עם תג של משטרה, ללא אורות ושום סימן זיהוי אחר מלבד תג משטרתי", סיפר לוכטה ההמום. " הם הוציאו אקדחים והורו לכל השחיינים לשכב על הרצפה. כולם שכבו ורק אני סירבתי, כי לא עשינו שום דבר רע ולא הבנתי למה אנחנו צריכים לשכב על הרצפה".

"אחר כך אחד הבחורים פשוט הוציא את האקדח שלו, דרך אותו וכיוון אותו לכיוון הראש שלי", הוסיף לוכטה. "הוא ביקש ממני לרדת למטה עם ידיים למעלה, לקח את הארנק שלי ואת כל הכסף שהיה בו והשאיר את הפלאפון והתעודות".

שעה בלבד לאחר החדשות הגדולות, דובר הוועד האולימפי הבינלאומי הוציא הודעה כי הדבר "לחלוטין לא נכון". אבל, אמו של השחיין מסרה לרשת פוקס כי בנה אכן נשדד באיומי אקדח. אז למי להאמין? בשעות הקרובות ככל הנראה יתבהרו הפרטים.

לוכטה זכה במדליית הזהב יחד עם נבחרת השליחים האמריקאית ב-4X200 בסגנון חופשי. בגמר ה-200 מטרים בסגנון מעורב אישי סיים במקום החמישי. בסה"כ, לוכטה בן ה-32 זכה בשש מדליות זהב, שלוש כסף ושלוש ארד במשחקים האולימפיים.

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >