עדיין מסתבך: "ספידו" ביטלה חסות על לוכטה

השחיין ייפגע מפרשת השוד, וגם מצא תירוץ: "שיקרתי כי הייתי שיכור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.16 - 18:23
תחילת כתבה

ראיין לוכטה ממשיך להסתבך בעקבות פרשת השוד המזוין שלא היה בריו. כזכור, השחיין טען כי הוא ומספר חברים שחיינים נשדדו על ידי רעולי פנים באיומי אקדח בזמן שנסעו במונית בעיר, אבל בהמשך התברר כי למעשה הם התפרעו בתחנת דלק והשתמשו בשוד כסיפור כיסוי.

מאז, לוכטה הספיק להתנצל, אבל הצרות ממשיכות לזרום לכיוונו. היום (שני) הודיעה חברת ההלבשה "ספידו" כי היא מפסיקה את הסכם החסות עם מי שזכה במדליית זהב אחת במשחקים בריו ובשש בסך הכל בקריירה.

"ספידו" החליטה להשתמש בחלק מהכסף שהיה אמור להימסר ללוכטה - 50 אלף דולר ליתר דיוק - ולהעביר אותו כצדקה לארגון הדואג לילדים בברזיל. "למרות שנהננו במרוצת השנים משיתוף פעולה מנצח עם ראיין, אנחנו לא יכולים לתמוך בהתנהגות שלו החורגת מהערכים אותם החברה מייצגת", נמסר מהחברה, "אנחנו מקווים שהוא יתקדם וילמד מהחוויה הזו".

אם לא די בכך, בראיון לערוץ טלוויזיה בברזיל, השחיין בן ה-32 הודה בפה מלא כי הוא שיקר ל-NBC ומצא סיבה מעניינת. "היינו עדיין בהלם וניסינו לשכוח את הכל ועדיין היינו שיכורים", טען לוכטה, "לא שאני טוען שהאלכוהול הוא תירוץ, כי זה לא, במיוחד בהתחשב בפעולות שנקטתי. אבל היינו מאוד שתויים". כשהזכירו בפניו כי הוא היה בטלוויזיה ביום שלמחרת, לוכטה התעקש: "זה היה כמה שעות אחר כך, אז עדיין הייתי שיכור".

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >