בולדר: "נתתי הכל. אני שמחה לייצג את ישראל"

הג'ודאית הייתה קרובה למדליה. הרשקו: "גאה בה מאוד על הנחישות"

שירי אלג'ם, שליחת ערוץ הספורט לריו  10.08.16 - 22:14
תחילת כתבה

אחרי מדליית הארד של ירדן ג'רבי, חלמנו שגם לינדה בולדר תגיע להישג דומה, אבל הפעם זה לא הלך. הג'ודאית (עד 70 ק"ג) הפסידה ברבע גמר הטורניר האולימפי, נשרה לבית הניחומים ושם הודחה בהפסד מול מריה ברנבאו הספרדייה.

"אני מאוד מאוכזבת", סיפרה מי שהתאזרחה מהולנד, "לא הצלחתי לשלוט בקרב, היא תפסה לי את יד ימין החזקה שלי כל הקרב וזה היה קשה בשבילי. לפני 3 חודשים לא הייתי בכושר טוב ולא חשבתי שאגיע לכאן בכלל, בסופו של דבר הגעתי ונתתי את כל מה שאני יכול".

למרות שלא יצאה עם מדליה, בולדר חשה גאווה. "מאוד שמחתי לייצג את ישראל ואני אסירת תודה לכל מי שעזר לי", היא אמרה, "הזכייה של ירדן אתמול נתנה לי מוטיבציה אדירה להיום. אורי ששון ייקח מדליה, אני בטוחה בכך".

אחרי ה"היי" הגדול עם ג'רבי, מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו התמודד עם האכזבה: "לינדה נתנה את החיים שלה על המזרן. זה קצת מאכזב, אבל אני מאוד גאה בה על הנחישות. היא מדהימה".

"הייתה לה פציעה חמורה מאוד שלפעמים מצריכה ניתוח וחזרה הרבה יותר ארוכה", הוסיף המאמן, "בסיכומו של דבר היא הגיעה לפה בתור לא-מדורגת וסיימה בשמינייה הראשונה, אני מאוד גאה בה. אני גאה בכולן, כולן נתנו את הכל".

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >