"ששון מלך ישראל" - ברשת חוגגים את הארד

עיתונאים, אוהדים וחברי כנסת מפרגנים לג'ודאי שרשם הישג מדהים בריו. כל הציוצים החמים מהערב הגדול של ישראל במשחקים האולימפיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.08.16 - 23:44
תחילת כתבה

יום חלומי על המזרן בריו דה ז'ניירו הסתיים הערב (שישי) עם מדליסט נוסף שנכנס לפנתיאון של הספורט הישראלי. אחרי ירדן ג'רבי, אורי ששון הביא מדליה שניה לישראל במשחקים האולימפיים 2016 כשזכה במדליית הארד במשקל של מעל 100 ק"ג בטורניר הג'ודו האולימפי.

אורי ששון הפך למדליסט השמיני בהיסטוריה של הספורט הישראלי אחרי יעל ארד, אורן סמדג'ה, גל פרידמן, מיכאל קלגנוב, אריק זאבי, שחר צוברי וירדן ג'רבי. כמצופה, ששון זכה לאינספור ברכות ופרגונים ברחבי הרשתות החברתיות ומפי פוליטיקאים ואישי ציבור.

ח"כ יואל רזבוזוב מסיעת "יש עתיד" ובעברו ג'ודאי אולימפי, בירך את אורי ששון לאחר הזכייה: "הזכייה של אורי ששון במדליה מוכיחה שישראל היא מדינת ספורט לגיטימית ומכובדת. אחרי יום קרבות יוצא מן הכלל, הנפת דגל ישראל בזירה הספורטיבית הגדולה ביותר בפעם השנייה והעמידה של ששון על הפודיום הן הוכחה שהספורט הישראלי יכול להתמודד בכל זירה. דווקא בתקופה בה מעמדה של מדינת ישראל בעולם הולך ומדרדר, וספורטאים מסרבים ללחוץ את ידיהם של יריביהם הישראלים, הישגים ספורטיביים שכאלה הם התשובה הטובה ביותר לכל מבקרינו בעולם ובעיקר למדינות שמנסות לעשות דה-לגיטימציה לישראל". 

ששון גם זכה למחמאות מאחת הספונסריות שלו, חברת רב בריח. "אנחנו גאים ומאושרים לראות את ההצלחה של אורי ולראות אותו מגשים את החלום שלו ושל כולנו", אמר שמואל דונרשטיין, בעלי החברה. "בשנה האחרונה זכינו להכיר ספורטאי ואדם משכמו ומעלה, שמהווה מודל ומופת לכל הספורטאים הצעירים, שצריכים ללמוד ממנו על נחישות, התמדה ודבקות במטרה לצד צניעות יוצאת דופן. בטוחים ששיתוף הפעולה עם ששון יימשך גם בעתיד".
הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >