כרמלו פרש מהנבחרת: "יש לי 3 מדליות זהב"

הכוכב הנרגש דמע בסיום המשחק. ברשת בירכו את שחקני הדרים טים על המדליה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.16 - 00:28
תחילת כתבה

כרמלו אנתוני, השחקן עם הכי הרבה דקות, נקודות וריבאונדים בהיסטוריה של נבחרת ארה"ב, הודיע מיד לאחר שזכה במדליית הזהב האולימפית השלישית שלו כי הוא פורש מהנבחרת.

הסמול פורוורד היה נרגש מאוד בסיום הניצחון על סרביה בגמר האולימפי ואמר בדמעות: "נלחמנו, זה לא תמיד היה יפה, אבל באנו מאוחדים וזו הסיבה לזכייה. זה מאוד מיוחד בשבילי כי אני יודע שזה הסוף".

השחקן הסתכל לאחור וסיכם קריירה ארוכה בנבחרת: "הכל התחיל ב-2004, היו רגעים גרועים ורגעים מדהימים אך בסוף היום יש לי שלוש מדליות זהב. אני מאושר בשביל עצמי ומאושר עוד יותר בשביל מי שעוד לא חווה את זה".

 

את תואר איש המשחק גרף כמובן קווין דוראנט. שחקנה החדש של גולדן סטייט היה בלתי ניתן לעצירה בעיקר ברבע השני, ובמו ידיו ברח לסרבים. הוא סיים את המשחק עם 4 אסיסטים, 3 ריבאונדים ו-30 נקודות, כאשר 15 מהן מזריקות מחוץ לקשת.

שלל מברכים שטפו את הרשת בסיום. סטף קרי צייץ: "ברכות לשחקני הנבחרת שלקחו את העסק לידיים והביאו את הזהב! הם הקריבו ועבדו קשה כדי להגיע לזה". קובי ברייאנט צייץ: "ברכות לנבחרת שהביאו הביתה עוד מדליית זהב אולימפית". בגולדן סטייט צייצו תמונה של דוראנט עם המדליה, ובטוויטר הרשמי של ה-NBA הסתפקו ב"העבודה הושלמה".

 

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >