גאסול: "אשחק בנבחרת ספרד כל עוד אני יכול"

הסנטר שזכה בארד בריו נשאר נאמן: "זה כבוד גדול ללבוש את המדים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.16 - 14:13
תחילת כתבה

בשנים האחרונות אנחנו רואים "טרנד" של שחקנים לנטוש את הנבחרת שלהם בטורנירים חשובים. אם ניקח את הקיץ האחרון כדוגמא אלה היו לברון ג'יימס, סטף קרי, ראסל ווסטברוק וג'יימס הארדן שלא הגיעו עם ארה"ב לריו למשל. פאו גאסול הוא לא אחד מאלה. סנטר נבחרת ספרד סיפר בראיון לאתר "EFE" הספרדי עד כמה חשובה בעיניו הנבחרת.

"אני אוהב לייצג את הנבחרת שלי ואני מרגיש משהו מיוחד כשאני עושה את זה", אמר גאסול, שזכה עם ספרד במדליית הארד בריו, "זה תמיד מאוד מיוחד. אם הזמן שיעבור אני אצטרך לעזוב, אבל אני אשחק בנבחרת כל עוד אני יכול. זה כבוד גדול בשבילי ללבוש את המדים הלאומיים. זה כיף גדול".

"יש כאן המון כישרונות שמתקבצים ובאים לעשות הישגים יוצא דופן", המשיך בן ה-36 שעבר בקיץ לסן אנטוניו ספרס. גאסול סיפר שהדבר שהכי הטריד אותו היה חסרונו של אחיו, מארק, שנעדר מהטורניר בגלל פציעה: "מטריד אותי שמארק לא היה כאן לחלוק איתנו את הרגעים ושאין לדעת מה היינו עושים אם הוא היה משחק איתנו".

"המדלייה שלקחנו היא גם הישג שלו, הוא חלק בלתי נפרד מהנבחרת", המשיך האח הגאה, "זו הכימיה של נבחרת ספרד והיא עוזרת לנו להתגבר על כל המכשולים". אגב, גאסול סיים את הטורניר כקלעי המוביל עם 156 נקודות, אחד יותר מקווין דוראנט האמריקני.

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >