בולט: "עוד שתי מדליות ואיחשב לבן אלמוות"

האצן חגג מדליית זהב היסטורית. אימו הגיבה: "מקווה שעכשיו הוא יתחתן ויקים בית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.08.16 - 07:10
תחילת כתבה

יוסיין בולט עשה זאת שוב. האצן הכי צבעוני שראינו במסלול הריצה עשה היסטוריה כשזכה בפעם השלישית ברציפות במדליית זהב במשחקים האולימפיים בריו בעוד הופעה מחשמלת. אמרו עליו שהוא מבוגר, שהוא רחוק מהשיא, אבל הג'מייקני ידע להתעלות פעם נוספת במאני טיים ולהדהים את העולם לאחר שעצר את השעון 9.81שניות בתום ריצת 100 מטרים.

המעריצים בעולם כבר התרגשו, ובולט בדרכו שלו המשיך להתעסק בעיקר בקהל. "אני ממש מאושר. ציפיתי שארוץ יותר מהר", אמר בולט בסיום, "יחד עם זאת אני מאושר לנצח. אמרתי לכם שאעשה זאת" הג'מייקני יתחרה בהמשך המשחקים בריו במירוץ השליחים וכן בריצת 200 מטרים, ובכך יחתום את פרק ההשתתפות שלו במשחקים האולימפיים: "עוד שתי מדליות ואני יכול לפרוש בשלום ואיחשב לבן אלמוות".

אימו של בולט חגגה איתו וסיפקה אמירה כמו שרק אמא פולניה יודעת להגיד: "שמחה על ההצלחה שלו, אבל אני מקווה שהוא יתיישב, יתחתן ויקים בית". מן העבר השני ג'סטין גאטלין ראה שוב איך הוא קרוב למדליית זהב, אך לצערו הוא הגיע לשיא בעידן בו נמצא יוסיין בולט. האצן שזכה במדליית כסף היה מרוצה מההופעה שלו, אך היפנה האשמות למארגנים: "הייתה לנו בקושי חצי שעה להתכונן לגמר. זה לא הגיוני. יחד עם זאת, זאת הייתה ריצה מדהימה. זו הפעם ראשונה ששמעתי את הטירוף בקהל. עשיתי את העבודה שלי בצורה טובה, אבל זה לא הספיק".

 

כוכבי הספורט בעולם הגיבו להצלחה של בולט

KING⚡️MITO @usainbolt 👏��

A photo posted by Nj ���� 👻 neymarjr (@neymarjr) on

 

Congrats to the incredible @usainbolt on his Olympic Gold tonight!! ⚡️⚡️⚡️

A photo posted by Lewis Hamilton (@lewishamilton) on

Thanks for all support #TeamBolt #Rio2016

A photo posted by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >