בוז צורם ללאבילני בטקס הענקת המדליות

הצופים לא סלחו לקופץ, שהשווה בין התנהגותם לקהל בגרמניה הנאצית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.08.16 - 03:16
תחילת כתבה


רנו לאבילני לא ירצה לזכור את המשחקים האולימפיים בריו. אחרי שהסתפק אמש רק במדליית הכסף, ועל הדרך ספג בוז צורם מהקהל הברזילאי באיצטדיון האולימפי בריו, הלילה (בין שלישי לרביעי) הגיע פרק לא פחות סוער בפרשה.

כזכור, לאבילני, שנכנע בגמר לתיאגו דה סילבה הבריזלאי, לא קיבל בשלווה את ההפסד שלו והתלונן בסיום על כך שהקהל המקומי הפריע לו בזמן הקפיצות ואף עשה השוואה מאוד מעוררת מחלוקת. "זה לא היה הוגן שקראו לעברי בוז. אלה דברים שקורים בכדורגל, לא באתלטיקה. ב-1936 הקהל היה נגד ג'סי אוואנס ומאז לא ראינו דבר כזה. צריך לטפל בזה", אמר הצרפתי שהשווה את התנהגות הצופים לזו שהיתה בגרמניה הנאצית.

הערב כבר הגיעה התגובה של הקהל הבריזלאי. במהלך טקס הענקת המדליות, עם ההכרזה על שמו של לאבליני, הקהל באיצטדיון הגיב עם בוז מחריש אוזניים - אירוע נדיר במיוחד במקרה שכזה. לאבילני עצמו נראה כעוס מאוד והתקשה להסתיר את סלידתו מהתנהגות הקהל. למרות זאת, הוא המשיך בטקס ללא תגובה מיוחדת מצידו.

בניגוד ללאבליני, דה סילבה זכה כמובן לתשואות רמות. הבריזלאי לא הושפע ממה מהתקרית עם שיאן העולם וחגג בהתלהבות את מדליית הזהב השני שהעניק למדינה המארחת במשחקים. 

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >