דוידוביץ': "הכל פתוח. זכייה במדליה תהיה דבר מדהים"

הגולשת דיברה בסיום יום נהדר באתר השייט האולימפי בריו ולא שכחה לפרגן לאורי ששון: "זה מגיע לו"

שירי אלג'ם, שליחת ערוץ הספורט לריו  13.08.16 - 00:36
תחילת כתבה

מירב תשומת הלב התמקדה הערב (שישי) באורי ששון, אבל גם הגולשת מעיין דוידוביץ' הביאה הרבה נחת למשלחת הישראלית בריו. רגע לפני שיוט המדליות הגורלי ביום ראשון, דוידוביץ' שיפרה את מצבה כאשר לאחר 3 שיוטים התמקמה במקום ה-6 בדירוג הכללי אך חשוב מכך - במרחק 5 נקודות בלבד מהמקום הראשון.

בראשון דוידוביץ' תזנק ותלך על כל הקופה במטרה לסיים על הפודיום ולהביא למשלחת הישראלית מדליה אולימפית שלישית בריו. אם זה יקרה, זו תהיה המדליה הרביעית של השייט הישראלי בהיסטוריה של המשחקים האולימפיים אחרי הארד והזהב של גל פרידמן במיסטרל והארד של שחר צוברי בבייג'ין ב-RS:X.

"היה לי יום טוב, היה כיף ומאתגר", אמרה דוידוביץ' לשירי אלג'ם, שליחת ערוץ הספורט לריו. "היה יום ארוך עם הרבה המתנה ורוח משוגעת, אבל אני שמחה שהכל נשאר פתוח ויוכרע רק בשיוט המדליות ביום ראשון".

לא פחות מ-6 גולשות ייאבקו בשיוט המדליות על שלושה מקומות בפודיום האולימפי. "הכל פתוח", אמרה הגולשת הישראלית, "אני צריכה לגלוש טוב, לזנק טוב ויהיה בסדר. אי אפשר לדעת". על האפשרות שתזכה במדליה אולימפית שלישית של ישראל בריו 2016, אמרה: "הלוואי. זה יכול להיות דבר מדהים. אני אנסה לעשות את המקסימום ויודעת שתומכים בי בבית. אני רוצה להודות במיוחד לקבוצת אלדד פרי שתומכת בי תמיד".

דוידוביץ' גם פירגנה לג'ודאי אורי ששון, על הזכייה שלו במדליית הארד: "איזה כיף. מגיע לו בטירוף. יוצא לי הרבה לראות אותו והוא אדם מדהים. כל הכבוד".

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >