דודי סלע: "ההפסד הזה רק נתן לי רעב להגיע לטוקיו"

הטניסאי הודח מריו מול דויד גופן: "חלמתי על מדליה. יש לי עוד הרבה מה לעבוד אם אני רוצה להגיע לרמות האלה". צפו בו ובשייטים מברכים את ירדן ג'רבי על זכייתה בארד

טליה סלנט, שליחת ערוץ הספורט לריו  10.08.16 - 01:47
תחילת כתבה

לא מעט פעמים לאורך הקריירה, דודי סלע ידע להתעלות במדים הלאומיים מול יריבים שעל פניו יותר איכותיים ממנו. לצערו של הטניסאי, אתמול (שני) לא כך היה הדבר. הישראלי נכנע 6:3, 6:3 לדויד גופן הבלגי, המדורג 13 בעולם, וסיים את דרכו במשחקים האולימפיים בריו.

הבלגי הפגין עליונות לכל אורך המשחק על פני סלע, שנותר חסר תשובות ונשבר 4 פעמים. בתוך שעה ו-10 דקות, דרכו של הישראלי במשחקים האולימפיים הגיעה לסיומה. "התחלתי את המשחק לא טוב, בשני המשחקונים הראשונים לא הייתי במשחק והוא השתלט עליו", ניתח, "לאט לאט חזרתי למשחק והצלחתי לשבור לו חזרה, אבל עשיתי מספיק טעויות בשביל לא לנצל את זה והוא שיחק יותר טוב ממני".

צפו בסלע מסכם את ההפסד לגופן >

"אני מאוד מאוכזב", סיפר סלע, "כמו כל אחד, רציתי להמשיך הלאה. חלמתי על המדליה. נקווה שבטוקיו יהיה יותר טוב". הישראלי סיפר על ההבדלים בינו לגופן: "הוא קצת יותר יציב וטוב ממני, יש לי עוד הרבה על מה לעבוד אם אני רוצה להגיע לרמות האלה, אני חושב שפיזית אני לא מספיק טוב והוא עולה עליי בזה".

סלע הביט לעבר העתיד. "הטורניר הזה רק נתן לי רק אנרגיות לטוקיו, ראיתי כמה אתלטים וספורטאים עובדים קשה וזה נתן לי רק רעב להמשך", סיפר, "כשאני משחק טוב אז אני יכול לנצח שחקנים כאלה, אבל שמשהו לא הולך לי אז אני מרגיש שפיזית אני לא ברמה שלהם".

צפו בהפסד של סלע לגופן >

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >