"הבנות צריכות שקט. יש גורמים שמלבים אש"

לוסטיג התייחס למצבן של המתעמלות: "מקווים שיאבקו על המדליה"

שירי אלג'ם וטליה סלנט, שליחות ערוץ הספורט לריו  17.08.16 - 02:46
תחילת כתבה

למשלחת הישראלית יש כבר מדליות במשחקים האולימפיי בריו, אבל אחת התקוות הגדולות למדליה נוספת תחל את דרכה רק בסוף השבוע. מדובר כמובן בנבחרת ההתעמלות האומנותית, שאחרי הסערה הגדולה שעברה ערב המשחקים, תקווה לסיים אותם עם הישג היסטורי לענף.

הערב קיבלו הבנות כמה שעות של הפוגה וניצלו אותה כדי למלא מצברים. אחת מחברות הנבחרת, אלונה קושבצקי, סיפרה: "יש לנו בערך שלוש שעות חופש אחרי האימון, אנחנו מטיילות בכפר ונהנות. האימונים הולכים בצורה מעולה, הכל בסדר".

גם מנכ"ל הוועד האולימפי גילי לוסטיג התייחס לנבחרת: "המצב של הבנות בהחלט טוב. אנחנו עוקבים אחריהן. הן ממוקדות, הן יודעות שהן עבדו בשביל זה 4 שנים, הן מהנבחרות הכי טובות ועכשיו נכנסים לישורת האחרונה. אימונים יותר קצרים וחדים, אנחנו מקווים שהן תצלחנה להיאבק על המדליה".

על התקופה הסוערת שעברה על הנבחרת הוסיף: "הבנות היו בתקשורת יותר מדי לטעמי בעקבות מה שקרה לפני היציאה, אבל עכשיו הן צריכות להיות ממוקדות. הן צריכות את השקט, יש הרבה אנשים, אפילו בתוך המערכת, שמנסים קצת ללבות אש. הכי חשוב לנו זה לשמור אותן באיזשהי בועה ולתת להן את האפשרות להתאמן לקראת המטרה העיקרית. זו הקבוצה הכי טובה שהיתה לנו אי פעם, הן הוכיחו את זה. המטרה היא שהן יופיעו בצורה הכי טובה. קודם לעלות לגמר ואחר כך להיאבק על מדליות".

הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >