ערוץ הספורט
הלוואה ב-
הזמן פיצה
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
ריו 2016
כדורסל
NBA
ענפים נוספים
VOD
תוצאות
רכב
ריו 2016
אירועים
מדליות
הענפים האולימפיים
אתלטיקה
שחייה
ג'ודו
התעמלות אומנותית
כדורסל
כדורגל
שייט
טניס
ענפים נוספים
VOD
שיאים
שיאי עולם
שיאים אולימפיים
שיאים ישראלים
היסטוריה
הישראלים
וידאו אתלטיקה
הכי מהירים בעולם: השיאים ב-100 מטר
קפיצה לרוחק - חוקי המשחק
רשתות חברתיות
ערוץ הספורט
פייסבוק
טוויטר
שלח לחבר
תגיות:
ג'ולייס יגו
,
ריו 2016
יוצא מן הכלל: הסיפור המופלא של ג'וליוס יגו
במדינה שייצרה אינספור רצים מופלאים, ג'וליוס יגו הקנייתי החליט שהוא דווקא מעדיף להטיל כידון. מאמן מקצועי לא היה לו באיזור, אז הוא פתח את יוטיוב, למד מסרטי הווידאו והפך לסנסציה בענף האתלטיקה. לקראת ריו, צפו בכתבה על האיש ששבר את כל החוקים
קרין שביט
26.07.16 - 19:45
פייסבוק
טוויטר
שלח לחבר
הדפס
אירועים ושידורים ריו 2016
בחירה לפי יום:
03.08
04.08
05.08
06.08
07.08
08.08
09.08
10.08
11.08
12.08
13.08
14.08
15.08
16.08
17.08
18.08
19.08
20.08
21.08
22.08
אופניים
איגרוף
אתלטיקה
בדמינטון
ג'ודו
גולף
הוקי שדה
היאבקות
הרמת משקולות
התעמלות אומנותית
התעמלות מכשירים
חץ וקשת
חתירה
טאקוונדו
טניס
טניס שולחן
טקס הסיום
טקס הפתיחה
טריאתלון
טרמפולינה
כדורגל
כדוריד
כדורמים
כדורסל
כדורעף
כדורעף חופים
סוסים
סיוף
קאנו - סלאלום
קאנו - ספרינט
קליעה
קפיצות למים
רוגבי
שחייה
שחייה במים פתוחים
שחייה צורנית
שייט
ישראלים
מומלצים
02:00 22.08
טקס הסיום
איצטדיון המרקנה
21:45 21.08
כדורסל
גמר - גברים
20:30 21.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 65 ק"ג
גמר - גברים
20:30 21.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 97 ק"ג
גמר - גברים
20:00 21.08
כדוריד
גמר - גברים
20:00 21.08
איגרוף
גמרים - גברים/נשים
19:30 21.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 65 ק"ג
קרב על הארד - גברים
19:30 21.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 97 ק"ג
קרב על הארד - גברים
19:15 21.08
כדורעף
גמר - גברים
18:45 21.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 65 ק"ג
מוקדמות - גברים
18:45 21.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 97 ק"ג
מוקדמות - גברים
18:30 21.08
אופניים
אופני הרים
גברים (שלומי חיימי)
17:30 21.08
כדורסל
מדליית ארד - גברים
17:00 21.08
התעמלות אומנותית
גמר קבוצתי (נבחרת ישראל)
16:30 21.08
כדוריד
מדליית ארד - גברים
15:30 21.08
אתלטיקה
מרתון גברים -
(מוגס, טפרו, גואדה)
15:30 21.08
כדורעף
מדליית ארד - גברים
14:30 21.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 65 ק"ג
מוקדמות - גברים
14:30 21.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 97 ק"ג
מוקדמות - גברים
04:35 21.08
אתלטיקה
4X400
גמר - גברים
04:15 21.08
כדורעף
גמר - נשים
04:00 21.08
אתלטיקה
4X400
גמר - נשים
03:30 21.08
אתלטיקה
5,000 מ'
גמר - גברים
03:15 21.08
אתלטיקה
800 מ'
גמר -נשים
03:00 21.08
אתלטיקה
1,500 מ'
גמר - גברים
02:55 21.08
אתלטיקה
הטלת כידון
גמר - גברים
02:30 21.08
אתלטיקה
קפיצה לגובה
גמר - נשים
02:00 21.08
טאקוונדו
קרבות על המדליה
נשים
02:00 21.08
טאקוונדו
קרבות על המדליה
גברים
23:50 20.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 86 ק"ג
גמר - גברים
23:50 20.08
כדורמים
גמר - גברים
23:30 20.08
כדורגל
גמר - גברים
23:00 20.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 86 ק"ג
מוקדמות - גברים
23:00 20.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 125 ק"ג
קרב על הארד - גברים
22:30 20.08
קפיצות למים
10 מטר - גמר גברים
22:00 20.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 86 ק"ג
מוקדמות - גברים
22:00 20.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 125 ק"ג
מוקדמות - גברים
21:30 20.08
כדורסל
גמר - נשים
21:30 20.08
כדוריד
גמר - נשים
21:20 20.08
התעמלות אומנותית
גמר קרב רב (נטע ריבקין)
21:00 20.08
טאקוונדו
רבע/חצי גמר
גברים
21:00 20.08
טאקוונדו
רבע/חצי גמר
נשים
20:00 20.08
איגרוף
גמרים - גברים/נשים
19:00 20.08
כדורגל
משחק על הארד - גברים
19:00 20.08
כדורעף
מדליית ארד - נשים
19:00 20.08
כדורמים
משחק על הארד - גברים
18:40 20.08
התעמלות אומנותית
מוקדמות - קבוצתי
(נבחרת ישראל)
18:30 20.08
אופניים
אופני הרים
נשים
17:30 20.08
כדורסל
משחק על הארד - נשים
17:30 20.08
כדוריד
מדליית ארד - נשים
17:00 20.08
קפיצות למים
10 מטר - חצי גמר גברים
17:00 20.08
טריאתלון
גמר - נשים
16:00 20.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 86 ק"ג
מוקדמות - גברים
16:00 20.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 125 ק"ג
מוקדמות - גברים
16:00 20.08
התעמלות אומנותית
מוקדמות - קבוצתי
(נבחרת ישראל)
15:00 20.08
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - גמרים
קיאק נשים - גמר
15:00 20.08
טאקוונדו
מוקדמות - גברים
15:00 20.08
טאקוונדו
מוקדמות - נשים
14:30 20.08
בדמינטון
גמר גברים
13:00 20.08
גולף
גמר - נשים
04:35 20.08
אתלטיקה
4X100
גמר - גברים
04:15 20.08
אתלטיקה
4X100
גמר - נשים
04:15 20.08
כדורעף
חצי גמר 2 - גברים
03:40 20.08
אתלטיקה
5,000 מ'
גמר - נשים
03:10 20.08
אתלטיקה
4X400
סיבוב ראשון - גברים
03:05 20.08
אתלטיקה
יידוי פטיש
גמר - גברים
02:40 20.08
אתלטיקה
4X400
סיבוב ראשון - נשים
02:30 20.08
אתלטיקה
קפיצה במוט
גמר - נשים
02:00 20.08
טאקוונדו
קרבות על המדליה
גברים
02:00 20.08
טאקוונדו
קרבות על המדליה
נשים
01:00 20.08
כדורסל
חצי גמר - גברים
23:50 19.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 125 ק"ג
גמר - גברים
23:50 19.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 57 ק"ג
גמר - גברים
23:50 19.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 74 ק"ג
גמר - גברים
23:30 19.08
כדורגל
גמר - נשים
23:00 19.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 57 ק"ג
קרב על הארד - גברים
23:00 19.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 74 ק"ג
קרב על הארד - גברים
23:00 19.08
הוקי שדה
גמר - נשים
22:00 19.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 57 ק"ג
מוקדמות - גברים
22:00 19.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 74 ק"ג
מוקדמות - גברים
22:00 19.08
קפיצות למים
10 מטר - מוקדמות גברים
21:30 19.08
כדורסל
חצי גמר - גברים
21:30 19.08
כדוריד
חצי גמר - גברים
21:30 19.08
כדורמים
גמר - נשים
21:00 19.08
טאקוונדו
רבע/חצי גמר
נשים
21:00 19.08
טאקוונדו
רבע/חצי גמר
גברים
20:50 19.08
התעמלות אומנותית
מוקדמות קרב רב (נטע ריבקין)
20:30 19.08
אתלטיקה
20 ק"מ הליכה
גמר - נשים
20:00 19.08
איגרוף
שלבי הגמר - גברים
שלבי הגמר - נשים
19:30 19.08
אופניים
BMX
גמר - גברים
19:30 19.08
אופניים
BMX
גמר - נשים
19:00 19.08
כדורעף
חצי גמר 1 - גברים
19:00 19.08
כדורגל
משחק על הארד - נשים
18:00 19.08
הוקי שדה
משחק על הארד - נשים
18:00 19.08
שחייה צורנית
גמר - קבוצתי
17:20 19.08
כדורמים
משחק על הארד - נשים
16:20 19.08
התעמלות אומנותית
מוקדמות קרב רב (נטע ריבקין)
16:00 19.08
סוסים
קפיצות אישי - גמר
16:00 19.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 74 ק"ג
מוקדמות - גברים
15:55 19.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 57 ק"ג
מוקדמות - גברים
15:00 19.08
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - חצי הגמר
קיאק נשים - גמר
15:00 19.08
טאקוונדו
מוקדמות - גברים
15:00 19.08
טאקוונדו
מוקדמות - נשים
14:30 19.08
בדמינטון
חצי גמר - גברים
גמר - נשים
14:00 19.08
אתלטיקה
50 ק"מ הליכה
גמר - גברים
13:30 19.08
גולף
סיבוב 3 - נשים
06:00 19.08
כדורעף חופים
גמר - גברים
04:30 19.08
אתלטיקה
200 מ'
גמר - גברים
04:15 19.08
אתלטיקה
400 מ' משוכות
גמר - גברים
04:15 19.08
כדורעף
חצי גמר 2 - נשים
04:00 19.08
כדורעף חופים
משחק על הארד - גברים
03:45 19.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
1,500 מ'
03:15 19.08
אתלטיקה
800 מ'
חצי גמר - נשים
03:10 19.08
אתלטיקה
הטלת כידון
גמר - נשים
02:45 19.08
אתלטיקה
1,500 מ'
חצי גמר - גברים
02:30 19.08
אתלטיקה
הדיפת כדור ברזל
גמר - גברים
02:30 19.08
כדוריד
חצי גמר - נשים
02:30 19.08
כדוריד
חצי גמר - גברים
02:00 19.08
טאקוונדו
קרבות על המדליה
נשים
02:00 19.08
טאקוונדו
קרבות על המדליה
גברים
01:45 19.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
הטלת כידון
01:00 19.08
כדורסל
חצי גמר - נשים
00:35 19.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
הטלת כידון
23:50 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 53 ק"ג
גמר - נשים
23:50 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 63 ק"ג
גמר - נשים
23:50 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 75 ק"ג
גמר - נשים
23:00 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 53 ק"ג
קרב על הארד - נשים
23:00 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 63 ק"ג
קרב על הארד - נשים
23:00 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 75 ק"ג
קרב על הארד - נשים
23:00 18.08
הוקי שדה
גמר - גברים
22:30 18.08
כדורמים
חצי גמר - גברים
22:00 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 53 ק"ג
מוקדמות - נשים
22:00 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 63 ק"ג
מוקדמות - נשים
22:00 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 75 ק"ג
מוקדמות - נשים
22:00 18.08
קפיצות למים
10 מטר - גמר נשים
21:30 18.08
כדוריד
חצי גמר - נשים
21:00 18.08
כדורסל
חצי גמר - נשים
21:00 18.08
טאקוונדו
רבע גמר/חצי גמר
נשים
21:00 18.08
טאקוונדו
רבע/חצי גמר
גברים
20:00 18.08
איגרוף
שלבי הגמר - גברים
שלבי הגמר - נשים
19:30 18.08
אופניים
BMX
רבע גמר - גברים
19:30 18.08
אופניים
BMX
מוקדמות - נשים
19:25 18.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
קפיצה במוט
19:00 18.08
כדורעף
חצי גמר 1 - נשים
19:00 18.08
שחייה צורנית
מוקדמות - קבוצתי
18:20 18.08
כדורמים
חצי גמר - גברים
18:00 18.08
אתלטיקה
400 מ' משוכות
גמר - גברים
18:00 18.08
הוקי שדה
משחק על הארד - גברים
17:40 18.08
אתלטיקה
4X100 שליחים
סיבוב ראשון - גברים
17:40 18.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
זריקת דיסקוס
17:20 18.08
אתלטיקה
4X100 שליחים
סיבוב ראשון - נשים
17:00 18.08
טריאתלון
גמר - גברים
(רון דרמון)
16:25 18.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
זריקת דיסקוס
16:00 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 53 ק"ג
מוקדמות - נשים
16:00 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 63 ק"ג
מוקדמות - נשים
16:00 18.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 75 ק"ג
מוקדמות - נשים
16:00 18.08
אתלטיקה
קפיצה לגובה
מוקדמות - נשים
16:00 18.08
קפיצות למים
10 מטר - חצי גמר נשים
15:55 18.08
אתלטיקה
הדיפת כדור ברזל
מוקדמות - גברים
15:30 18.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
110 מ' משוכות
15:00 18.08
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - גמרים
קיאק יחיד נשים - גמרים
15:00 18.08
טאקוונדו
מודקמות - גברים
15:00 18.08
טאקוונדו
מוקדמות - נשים
14:30 18.08
בדמינטון
חצי גמר - נשים
13:30 18.08
גולף
סיבוב 2 - נשים
(לטיסיה בק)
06:00 18.08
כדורעף חופים
גמר - נשים
04:55 18.08
אתלטיקה
100 מ' משוכות
גמר - נשים
04:30 18.08
אתלטיקה
200 מ'
גמר - נשים
04:15 18.08
כדורסל
רבע גמר - גברים
04:15 18.08
כדורעף
רבע גמר 4 - גברים
04:00 18.08
אתלטיקה
200 מ'
חצי גמר - גברים
04:00 18.08
כדורעף חופים
משחק על הארד - נשים
03:55 18.08
אתלטיקה
הטלת כידון
מוקדמות - גברים
03:20 18.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
400 מ'
03:15 18.08
אתלטיקה
קפיצה לרוחק
גמר - נשים
02:45 18.08
אתלטיקה
100 מ' משוכות
חצי גמר - נשים
02:30 18.08
אתלטיקה
הטלת כידון
מוקדמות - גברים
02:30 18.08
כדוריד
רבע גמר - גברים
02:00 18.08
טאקוונדו
קרבות על המדליה
נשים
02:00 18.08
טאקוונדו
קרבות על המדליה
גברים
01:30 18.08
טניס שולחן
גמר
קבוצתי - גברים
00:45 18.08
כדורסל
רבע גמר - גברים
00:00 18.08
כדורעף
רבע גמר 3 - גברים
23:50 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג
גמר - נשים
23:50 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג
גמר - נשים
23:50 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 69 ק"ג
גמר - נשים
23:45 17.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
קפיצה לגובה
23:00 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג
קרב על הארד - נשים
23:00 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג
קרב על הארד - נשים
23:00 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 69 ק"ג
קרב על הארד - נשים
23:00 17.08
כדוריד
רבע גמר - גברים
23:00 17.08
הוקי שדה
חצי גמר - נשים
22:30 17.08
כדורמים
חצי גמר - נשים
22:00 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג
מוקדמות - נשים
22:00 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג
מוקדמות - נשים
22:00 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 69 ק"ג
מוקדמות - נשים
22:00 17.08
כדורגל
חצי גמר - גברים
21:00 17.08
טאקוונדו
רבע גמר - נשים
חצי גמר - נשים
21:00 17.08
טאקוונדו
רבע גמר - גברים
חצי גמר - גברים
גברים
21:00 17.08
קפיצות למים
10 מטר - מוקדמות נשים
20:30 17.08
כדורסל
רבע גמר - גברים
20:00 17.08
כדורעף
רבע גמר 2 - גברים
20:00 17.08
איגרוף
שלבי הגמר - גברים
שלבי הגמר - נשים
19:30 17.08
אופניים
BMX
מוקדמות - גברים
19:30 17.08
אופניים
BMX
מוקדמות - נשים
19:30 17.08
כדוריד
רבע גמר - גברים
19:00 17.08
שייט
470 - נשים
שיוט המדליות
19:00 17.08
שייט
470 - גברים
שיוט המדליות
19:00 17.08
כדורגל
חצי גמר - גברים
18:20 17.08
כדורמים
חצי גמר - נשים
18:15 17.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
הדיפת כדור ברזל
18:00 17.08
הוקי שדה
חצי גמר - נשים
17:50 17.08
אתלטיקה
3,000 מ' מכשולים
גמר - גברים
17:30 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג
מוקדמות - נשים
17:30 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג
מוקדמות - נשים
17:30 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 69 ק"ג
מוקדמות - נשים (אילנה קרטיש)
17:05 17.08
אתלטיקה
יידוי פטיש
מוקדמות - גברים
17:00 17.08
כדורסל
רבע גמר - גברים
17:00 17.08
טניס שולחן
מדליית ארד
קבוצתי - גברים
16:55 17.08
אתלטיקה
800 מ'
סיבוב ראשון - נשים
16:35 17.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
קפיצה לרוחק
16:05 17.08
אתלטיקה
5,000 מ'
סיבוב ראשון - גברים
16:00 17.08
סוסים
קפיצות קבוצתי - גמר
16:00 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 48 ק"ג
מוקדמות - נשים
16:00 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 58 ק"ג
מוקדמות - נשים
16:00 17.08
היאבקות
סגנון חופשי - עד 69 ק"ג
מוקדמות - נשים (אילנה קרטיש)
16:00 17.08
כדורעף
רבע גמר 1 - גברים
16:00 17.08
כדוריד
רבע גמר - גברים
15:40 17.08
אתלטיקה
יידויי פטיש
מוקדמות - גברים
15:30 17.08
אתלטיקה
קרב 10 גברים -
100 מ'
15:00 17.08
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - חצי הגמר
קיאק נשים - חצי הגמר
15:00 17.08
טאקוונדו
מוקדמות - גברים
(רון אטיאס)
15:00 17.08
טאקוונדו
מוקדמות - נשים
14:30 17.08
בדמינטון
רבע גמר - גברים
13:30 17.08
גולף
סיבוב 1 - נשים
(לטיסיה בק)
05:00 17.08
כדורעף חופים
חצי גמר - גברים/נשים
04:45 17.08
אתלטיקה
110 מ' משוכות
גמר - גברים
04:30 17.08
אתלטיקה
1,500 מ'
גמר - נשים
04:15 17.08
כדורסל
רבע גמר - נשים
04:15 17.08
כדורעף
רבע גמר 4 - נשים
04:00 17.08
אתלטיקה
200 מ'
חצי גמר - נשים
03:50 17.08
אתלטיקה
הטלת כידון נשים -
מוקדמות (מרגריטה דורוז'ון)
03:35 17.08
אתלטיקה
400 מ' משוכות
חצי גמר - גברים
03:10 17.08
אתלטיקה
400 מ' משוכות
חצי גמר - נשים
03:05 17.08
אתלטיקה
קפיצה לרוחק
מוקדמות - נשים
02:40 17.08
אתלטיקה
110 מ' משוכות
חצי גמר - גברים
02:35 17.08
אתלטיקה
הטלת כידון
מוקדמות - נשים
02:30 17.08
אתלטיקה
קפיצה לגובה
גמר - גברים
02:30 17.08
כדוריד
רבע גמר - נשים
01:30 17.08
טניס שולחן
גמר
קבוצתי - נשים
01:00 17.08
הרמת משקולות
גברים - 105+ ק"ג
(איגור אולשנצקי)
00:45 17.08
כדורסל
רבע גמר - נשים
00:00 17.08
כדורעף
רבע גמר 3 - נשים
23:50 16.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 66 ק"ג
גמר - גברים
23:50 16.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 98 ק"ג
גמר - גברים
23:50 16.08
קפיצות למים
3 מטר - גמר גברים
23:30 16.08
בדמינטון
רבע גמר - נשים
23:00 16.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 66 ק"ג
קרב על הארד - גברים
23:00 16.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 98 ק"ג
קרב על הארד - גברים
23:00 16.08
כדוריד
רבע גמר - נשים
23:00 16.08
איגרוף
גמר - גברים
רבע גמר - נשים
22:30 16.08
כדורמים
רבע גמר - גברים
22:00 16.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט
חצי/גמר - נשים
22:00 16.08
אופניים
אופני מסלול - אומוניום
גמר - נשים
22:00 16.08
אופניים
אופני מסלול - קיירין
גמר - גברים
22:00 16.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 66 ק"ג
מוקדמות - גברים
22:00 16.08
היאבקות - יווני-רומי עד 98 ק"ג - מוקדמות גברים
יווני-רומי - עד 66 ק"ג
מוקדמות- גברים
22:00 16.08
כדורעף חופים
חצי גמר - גברים/נשים
22:00 16.08
כדורגל
חצי גמר - נשים
21:30 16.08
הרמת משקולות
גברים - 105+ ק"ג
(איגור אולשנצקי)
21:10 16.08
כדורמים
רבע גמר - גברים
20:30 16.08
כדורסל
רבע גבר - נשים
20:00 16.08
התעמלות מכשירים
גמר מתח - גברים
20:00 16.08
התעמלות מכשירים
גמר מקבילים - גברים
20:00 16.08
כדורעף
רבע גמר 2 - נשים
20:00 16.08
שחייה צורנית
גמר - זוגות
19:30 16.08
כדוריד
רבע גמר - נשים
19:00 16.08
כדורגל
חצי גמר - נשים
18:20 16.08
כדורמים
רבע גמר - גברים
18:00 16.08
הוקי שדה
חצי גמר - גברים
17:50 16.08
אתלטיקה
200 מ'
סיבוב ראשון - גברים
17:20 16.08
אתלטיקה
זריקת דיסקוס
גמר - נשים
17:05 16.08
אתלטיקה
100 מ' משוכות
סיבוב ראשון - נשים
17:00 16.08
כדורסל
רבע גמר - נשים
17:00 16.08
טניס שולחן
מדליית ארד
קבוצתי - נשים
17:00 16.08
איגרוף
חצי גמר - גברים
רבע גמר - נשים
17:00 16.08
כדורמים
רבע גמר - גברים
16:30 16.08
אתלטיקה
1,500 מ'
סיבוב ראשון - גברים
16:00 16.08
סוסים
קפיצות קבוצתי - מוקדמות
16:00 16.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט
רבע גמר - נשים
16:00 16.08
אופניים
אופני מסלול - קיירין
סיבוב ראשון - גברים
16:00 16.08
אופניים
אופני מסלול - אומוניום
נשים
16:00 16.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 66 ק"ג
מוקדמות - גברים
16:00 16.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 98 ק"ג
מוקדמות - גברים
16:00 16.08
כדורעף
רבע גמר 1 - נשים
16:00 16.08
כדוריד
רבע גמר - נשים
16:00 16.08
קפיצות למים
3 מטר - חצי גמר גברים
15:50 16.08
אתלטיקה
קפיצה משולשת
גמר - גברים
15:45 16.08
אתלטיקה
קפיצה במוט
מוקדמות - נשים
15:30 16.08
אתלטיקה
5,000 מ'
סיבוב ראשון - נשים
15:00 16.08
קאנו ספרינט
קאנו/קיאק גברים - גמר
קיאק יחיד/זוגות נשים - גמר
15:00 16.08
שחייה
שחייה במים פתוחים
גמר - גברים
14:30 16.08
בדמינטון
חצי גמר - זוגות
05:00 16.08
כדורעף חופים
רבע גמר - גברים
04:45 16.08
אתלטיקה
400 מ'
גמר - גברים
04:35 16.08
כדורעף
ברזיל - צרפת
מוקדמות - גברים
04:30 16.08
כדורסל
ליטא - קרואטיה
שלב הבתים - גברים
04:25 16.08
אתלטיקה
800 מ'
גמר - גברים
03:50 16.08
אתלטיקה
זריקת דיסקוס
מוקדמות - נשים
03:50 16.08
כדוריד
קטאר - ארגנטינה
מוקדמות - גברים
03:30 16.08
אתלטיקה
200 מ'
סיבוב ראשון - גברים
02:40 16.08
אתלטיקה
110 מ' משוכות
סיבוב ראשון - גברים
02:35 16.08
אתלטיקה
קפיצה במוט
גמר - גברים
02:30 16.08
אתלטיקה
זריקת דיסקוס
מוקדמות - נשים
02:30 16.08
כדורעף
איטליה - קנדה
מוקדמות - גברים
02:30 16.08
הוקי שדה
רבע גמר - נשים
01:50 16.08
כדוריד
קרואטיה - טוניס
מוקדמות - גברים
01:40 16.08
כדורמים
רבע גמר - נשים
01:30 16.08
טניס שולחן
חצי גמר
קבוצתי - גברים
01:00 16.08
הרמת משקולות
גברים - 105 ק"ג
01:00 16.08
כדורסל
ספרד - ארגנטינה
שלב הבתים - גברים
00:20 16.08
כדורמים
רבע גמר - נשים
00:00 16.08
הוקי שדה
רבע גמר - נשים
16.08
הוקי שדה
חצי גמר - גברים
23:50 15.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 85 ק"ג
גמר - גברים
23:50 15.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג
גמר - גברים
23:30 15.08
בדמינטון
שלבי הגמר
23:05 15.08
כדורעף
פולין - קובה
מוקדמות - גברים
23:00 15.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 85 ק"ג
קרב על הארד - גברים
23:00 15.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג
קרב על הארד - גברים
23:00 15.08
איגרוף
גמר - גברים
רבע גמר - נשים
22:40 15.08
כדוריד
שבדיה - ברזיל
מוקדמות - גברים
22:10 15.08
כדורמים
רבע גמר - נשים
22:00 15.08
אופניים
אופני מסלול - אומוניום
גמר - גברים
22:00 15.08
אופניים
אופני מסלול - אומוניום
נשים
22:00 15.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט
מקומות 9-12 - נשים
22:00 15.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג
מוקדמות - גברים
22:00 15.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג
מוקדמות - גברים
22:00 15.08
כדורעף חופים
רבע גמר - גברים
21:30 15.08
הרמת משקולות
גברים - 105 ק"ג
21:30 15.08
כדורמים
רבע גמר - נשים
21:15 15.08
קפיצות למים
3 מטר - מוקדמות גברים
21:00 15.08
טניס שולחן
חצי גמר
קבוצתי - גברים
21:00 15.08
כדורעף
רוסיה - איראן
מוקדמות - גברים
20:40 15.08
כדוריד
צרפת - דנמרק
מוקדמות - גברים
20:15 15.08
כדורסל
ניגריה - ברזיל
שלב הבתים - גברים
20:00 15.08
התעמלות מכשירים
גמר קרקע - נשים
20:00 15.08
התעמלות מכשירים
גמר טבעות - גברים
20:00 15.08
התעמלות מכשירים
גמר קורה - נשים
20:00 15.08
התעמלות מכשירים
גמר סוס קפיצות - גברים
19:00 15.08
שייט
לייזר - גברים
שיוט המדליות
19:00 15.08
שייט
לייזר - נשים
שיוט המדליות
19:00 15.08
שייט
470 - גברים
היום ה-5 (פרויליך ולוין)
19:00 15.08
שייט
470 - נשים
היום ה-5 (כהן ואמיר)
18:30 15.08
הוקי שדה
רבע גמר - נשים
17:35 15.08
כדורעף
ארה"ב - מקסיקו
מוקדמות - גברים
17:30 15.08
אתלטיקה
400 מ' משוכות
סיבוב ראשון - נשים
17:30 15.08
כדוריד
גרמניה - מצרים
מוקדמות - גברים
17:00 15.08
שחייה צורנית
מוקדמות - זוגות
(גלושקוב וטטלבאום)
17:00 15.08
איגרוף
חצי גמר - גברים
רבע גמר - נשים
16:45 15.08
אתלטיקה
400 מ' משוכות
סיבוב ראשון - גברים
16:40 15.08
אתלטיקה
יידוי פטיש
גמר - נשים
16:25 15.08
אתלטיקה
3,000 מ' מכשולים
גמר - נשים
16:00 15.08
סוסים
גרנד פרי אישי - פריסטייל
16:00 15.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט
שמינית גמר - נשים
16:00 15.08
אופניים
אופני מסלול - אומוניום
נשים
16:00 15.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 85 ק"ג
מוקדמות - גברים
16:00 15.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 130 ק"ג
מוקדמות - גברים
16:00 15.08
טניס שולחן
חצי גמר
קבוצתי - נשים
16:00 15.08
הוקי שדה
רבע גמר - נשים
15:35 15.08
אתלטיקה
3,000 מ' מכשולים
סיבוב ראשון - גברים
15:30 15.08
אתלטיקה
קפיצה משולשת
מוקדמות - גברים
15:30 15.08
כדורעף
ארגנטינה - מצרים
מוקדמות - גברים
15:30 15.08
כדוריד
פולין - סלובניה
מוקדמות - גברים
15:00 15.08
קאנו ספרינט
קאנו יחיד גברים - חצי הגמר
קיאק יחיד/זוגות נשים - חצי גמר
15:00 15.08
שחייה
שחייה במים פתוחים
גמר - נשים
14:30 15.08
בדמינטון
שלבי הגמר
05:00 15.08
כדורעף חופים
רבע גמר - נשים
04:35 15.08
כדורעף
ברזיל - רוסיה
מוקדמות - נשים
04:30 15.08
כדורסל
סרביה - סין
שלב הבתים - גברים
04:25 15.08
אתלטיקה
100 מ'
גמר - גברים
04:00 15.08
אתלטיקה
400 מ'
גמר - גברים
03:50 15.08
כדוריד
ארגנטינה - קוריאה
מוקדמות - נשים
03:30 15.08
אתלטיקה
1,500 מ'
חצי גמר - נשים
03:00 15.08
אתלטיקה
100 מ'
חצי גמר - גברים
02:55 15.08
אתלטיקה
קפיצה משולשת
גמר - נשים
02:50 15.08
כדורמים
ברזיל - הונגריה
מוקדמות - גברים
02:35 15.08
אתלטיקה
400 מ'
חצי גמר - נשים
02:30 15.08
אתלטיקה
קפיצה לגובה גברים -
מוקדמות (דימה קרויטר)
02:30 15.08
כדורעף
יפן - ארגנטינה
מוקדמות - נשים
02:30 15.08
הוקי שדה
רבע גמר - גברים
01:50 15.08
כדוריד
ספרד - אנגולה
מוקדמות - נשים
01:30 15.08
בדמינטון
שלב הבתים
(מישה זילברמן)
01:30 15.08
טניס שולחן
חצי גמר
קבוצתי - נשים
01:30 15.08
כדורמים
סרביה - יפן
מוקדמות - גברים
01:00 15.08
הרמת משקולות
נשים - 75+ ק"ג
01:00 15.08
כדורסל
אוסטרליה - ונצואלה
שלב הבתים - גברים
00:00 15.08
הוקי שדה
רבע גמר - גברים
23:50 14.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 59 ק"ג
גמר - גברים
23:50 14.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 75 ק"ג
גמר - גברים
23:45 14.08
כדורסל
ספרד - קנדה
שלב הבתים - נשים
23:05 14.08
כדורעף
ארה"ב - סין
מוקדמות - נשים
23:00 14.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 59 ק"ג
קרב על הארד - גברים
23:00 14.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 75 ק"ג
קרב על הארד - גברים
23:00 14.08
סיוף
שלבי הגמר דקר -
קבוצתי גברים
23:00 14.08
איגרוף
שלבי הגמר - גברים
22:50 14.08
כדורמים
צרפת - קרואטיה
מוקדמות - גברים
22:40 14.08
כדוריד
נורבגיה - רומניה
מוקדמות - נשים
22:00 14.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט
מוקדמות - נשים
22:00 14.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט
גמר - גברים
22:00 14.08
אופניים
אופני מסלול - אומוניום
גברים
22:00 14.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 59 ק"ג
מוקדמות - גברים
22:00 14.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 75 ק"ג
מוקדמות - גברים
22:00 14.08
קפיצות למים
3 מטר - גמר נשים
22:00 14.08
כדורעף חופים
רבע גמר - נשים
21:30 14.08
כדורסל
סנגל - סרביה
שלב הבתים - נשים
21:30 14.08
כדורמים
ארה"ב - איטליה
מוקדמות - גברים
21:30 14.08
בדמינטון
שלב הבתים
21:00 14.08
טניס שולחן
רבע גמר
קבוצתי - גברים
21:00 14.08
כדורעף
איטליה - פורטו ריקו
מוקדמות - נשים
20:40 14.08
כדוריד
הולנד - רוסיה
מוקדמות - נשים
20:15 14.08
כדורסל
ארה"ב - צרפת
שלב הבתים - גברים
20:10 14.08
כדורמים
אוסטרליה - יוון
מוקדמות - גברים
20:00 14.08
התעמלות מכשירים
גמר קרקע - גברים
20:00 14.08
התעמלות מכשירים
גמר סוס קפיצות - נשים
20:00 14.08
התעמלות מכשירים
גמר סוס סמוכות - גברים
20:00 14.08
התעמלות מכשירים
גמר מקבילים מדורגים - נשים
19:00 14.08
שייט
RS:X - גברים
שיוט המדליות (שחר צוברי)
19:00 14.08
שייט
RS:X - נשים
שיוט המדליות (מעיין דוידוביץ')
19:00 14.08
שייט
470 - גברים
היום ה-4 (פרויליך ולוין)
19:00 14.08
שייט
470 - נשים
היום ה-4 (כהן ואמיר)
18:50 14.08
כדורמים
מונטנגרו - ספרד
מוקדמות - גברים
18:30 14.08
הוקי שדה
רבע גמר - גברים
18:15 14.08
כדורסל
סין - ארה"ב
שלב הבתים - נשים
18:00 14.08
טניס
גמר - זוגות נשים
גמר - זוגות מעורבים
18:00 14.08
טניס
גמר - גברים
17:35 14.08
כדורעף
דרום קוריאה - קמרון
מוקדמות - נשים
17:30 14.08
כדוריד
שבדיה - צרפת
מוקדמות - נשים
17:00 14.08
שחייה צורנית
מוקדמות - זוגות
(גלושקוב וטטלבאום)
17:00 14.08
איגרוף
שלבי הגמר - גברים
16:00 14.08
סוסים
קפיצות אישי - מוקדמות
16:00 14.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 59 ק"ג
מוקדמות - גברים
16:00 14.08
היאבקות
יווני-רומי - עד 75 ק"ג
מוקדמות - גברים
16:00 14.08
טניס שולחן
רבע גמר
קבוצתי - גברים
16:00 14.08
הוקי שדה
רבע גמר - גברים
15:30 14.08
אתלטיקה
מרתון נשים -
(לונה צ'מטאי, מאור טיורי)
15:30 14.08
כדורעף
סרביה - הולנד
מוקדמות - נשים
15:30 14.08
כדוריד
מונטנגרו - ברזיל
מוקדמות - נשים
15:00 14.08
קליעה
50 מ' רובה (3 מצבים)
מוקדמות/גמר - גברים
15:00 14.08
סיוף
מוקדמות דקר -
קבוצתי גברים
14:00 14.08
בדמינטון
שלב הבתים
13:00 14.08
גולף
גמר - גברים
05:00 14.08
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
04:45 14.08
אתלטיקה
קרב 7 נשים -
800 מ'
04:35 14.08
אתלטיקה
100 מ'
גמר - נשים
04:35 14.08
כדורעף
ברזיל - איטליה
מוקדמות - גברים
04:30 14.08
כדורסל
קרואטיה - ניגריה
שלב הבתים - גברים
04:00 14.08
שחייה
50 מ' חופשי
גמר - נשים
04:00 14.08
שחייה
1500 מ' חופשי
גמר - גברים
04:00 14.08
שחייה
4X100 מעורב - שליחים
גמר - נשים
04:00 14.08
שחייה
4X100 מעורב - שליחים
גמר - גברים
04:00 14.08
כדורגל
רבע גמר - גברים
03:55 14.08
אתלטיקה
10,000 מ'
גמר - גברים
03:50 14.08
כדוריד
ארגנטינה - טוניס
מוקדמות - גברים
03:25 14.08
אתלטיקה
800 מ'
חצי גמר - גברים
03:15 14.08
אתלטיקה
קרב 7 נשים -
הטלת כידון
03:00 14.08
אתלטיקה
100 מ'
חצי גמר - נשים
02:50 14.08
אתלטיקה
קפיצה לרוחק
גמר - גברים
02:30 14.08
אתלטיקה
400 מ'
חצי גמר - גברים
02:30 14.08
כדורעף
קנדה - מקסיקו
מוקדמות - גברים
02:30 14.08
הוקי שדה
סין - ניו זילנד
שלב הבתים - נשים
02:20 14.08
אתלטיקה
קפיצה במוט
מוקדמות - גברים
02:00 14.08
אתלטיקה
קרב 7 נשים -
הטלת כידון
01:50 14.08
כדוריד
שבדיה - פולין
מוקדמות - גברים
01:30 14.08
טניס שולחן
רבע גמר
קבוצתי - נשים
01:30 14.08
הוקי שדה
אוסטרליה - יפן
שלב הבתים - נשים
01:30 14.08
בדמינטון
שלב הבתים
01:00 14.08
הרמת משקולות
גברים - 94 ק"ג
01:00 14.08
כדורסל
ספרד - ליטא
שלב הבתים - גברים
01:00 14.08
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
01:00 14.08
כדורגל
רבע גמר - גברים
00:00 14.08
הוקי שדה
בריטניה - ארה"ב
שלב הבתים - נשים
23:45 13.08
כדורסל
יפן - צרפת
שלב הבתים - נשים
23:05 13.08
כדורעף
ארה"ב - צרפת
מוקדמות - גברים
23:00 13.08
סיוף
שלבי הגמר חרב -
קבוצתי נשים
23:00 13.08
איגרוף
חצי גמר - גברים
23:00 13.08
הוקי שדה
דרום קוריאה - ספרד
שלב הבתים - נשים
22:40 13.08
כדוריד
מצרים - ברזיל
מוקדמות - גברים
22:00 13.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט
רבע/חצי גמר - גברים
22:00 13.08
אופניים
אופני מסלול - קיירין
גמר - נשים
22:00 13.08
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי
גמר - נשים
22:00 13.08
קפיצות למים
3 מטר - חצי גמר נשים
22:00 13.08
כדורגל
רבע גמר - גברים
21:30 13.08
הרמת משקולות
גברים - 94 ק"ג
21:30 13.08
כדורסל
טורקיה - ברזיל
שלב הבתים - נשים
21:30 13.08
בדמינטון
שלב הבתים
21:00 13.08
טניס שולחן
סיבוב ראשון
קבוצתי - גברים
21:00 13.08
כדורעף
פולין - רוסיה
מוקדמות - גברים
21:00 13.08
טרמפולינה
גמר - גברים
21:00 13.08
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
20:40 13.08
כדוריד
דנמרק - קטאר
מוקדמות - גברים
20:15 13.08
כדורסל
ארגנטינה - ברזיל
שלב הבתים - גברים
20:00 13.08
טרמפולינה
מוקדמות - גברים
19:00 13.08
שייט
לייזר - גברים
היום ה-5
19:00 13.08
שייט
לייזר - נשים
היום ה-5
19:00 13.08
כדורמים
הונגריה - ארה"ב
מוקדמות - נשים
19:00 13.08
כדורגל
רבע גמר - גברים
18:30 13.08
הוקי שדה
הולנד - גרמניה
שלב הבתים - נשים
18:15 13.08
כדורסל
אוסטרליה - בלארוס
שלב הבתים - נשים
18:00 13.08
אתלטיקה
אתלטיקה - 100 מ'
סיבוב ראשון - גברים
18:00 13.08
טניס
גמר - נשים
משחק על הארד - נשים
18:00 13.08
טניס
משחק על הארד - גברים
17:45 13.08
אתלטיקה
קרב 7 נשים -
קפיצה לרוחק
17:40 13.08
כדורמים
אוסטרליה - ברזיל
מוקדמות - נשים
17:35 13.08
כדורעף
ארגנטינה - קובה
מוקדמות - גברים
17:30 13.08
כדוריד
קרואטיה - צרפת
מוקדמות - גברים
17:00 13.08
אתלטיקה
400 מ'
סיבוב ראשון - נשים
17:00 13.08
איגרוף
חצי גמר - גברים
מוקדמות - נשים
17:00 13.08
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
16:50 13.08
אתלטיקה
זריקת דיסקוס
גמר - גברים
16:20 13.08
כדורמים
רוסיה - איטליה
מוקדמות - נשים
16:05 13.08
אתלטיקה
3,000 מ' מכשולים
סיבוב ראשון - נשים
16:00 13.08
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי
חצי גמר - נשים
16:00 13.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט
שמינית גמר - גברים
16:00 13.08
אופניים
אופני מסלול - קיירין
סיבוב ראשון - נשים
16:00 13.08
טניס שולחן
רבע גמר
קבוצתי - נשים
16:00 13.08
הוקי שדה
ארגנטינה - הודו
שלב הבתים - נשים
15:40 13.08
אתלטיקה
קפיצה משלושת נשים -
מוקדמות (חנה קנייזייבה)
15:30 13.08
אתלטיקה
100 מ'
מוקדמות - גברים
15:30 13.08
כדורעף
איראן - מצרים
15:30 13.08
כדוריד
סלובניה - גרמניה
מוקדמות - גברים
15:00 13.08
קליעה
25 מ' - אקדח אש
מוקדמות/גמר - גברים
15:00 13.08
קליעה
ירי בצלחות חרס (סקיט)
מוקדמות/גמר - גברים
15:00 13.08
סיוף
מוקדמות חרב -
קבוצתי נשים
15:00 13.08
כדורמים
סין - ספרד
מוקדמות - נשים
14:00 13.08
בדמינטון
שלב הבתים
13:30 13.08
גולף
סיבוב 3 - גברים
05:00 13.08
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
04:40 13.08
אתלטיקה
100 מ'
סיבוב ראשון - נשים
04:35 13.08
כדורעף
ברזיל - דרום קוריאה
מוקדמות - נשים
04:30 13.08
כדורסל
צרפת - ונצואלה
שלב הבתים - גברים
04:10 13.08
אתלטיקה
יידוי פטיש
סיבוב ראשון - נשים
04:10 13.08
כדורמים
סרביה - אוסטרליה
מוקדמות - גברים
04:05 13.08
אתלטיקה
קרב 7 נשים -
200 מ'
04:00 13.08
אתלטיקה
הדיפת כדור ברזל
גמר - נשים
04:00 13.08
שחייה
50 מ' חופשי
גמר - גברים
04:00 13.08
שחייה
100 מ' פרפר
גמר - גברים
04:00 13.08
שחייה
800 מ' חופשי
גמר - נשים
04:00 13.08
שחייה
50 מ' חופשי
חצי גמר - נשים
04:00 13.08
שחייה
200 מ' גב
גמר - נשים
04:00 13.08
כדורגל
רבע גמר - נשים
03:50 13.08
כדוריד
קוריאה - צרפת
מוקדמות נשים
03:20 13.08
אתלטיקה
קפיצה לרוחק
סיבוב ראשון - גברים
03:05 13.08
אתלטיקה
400 מ' גברים -
סיבוב ראשון (דונלד סנפורד)
02:50 13.08
כדורמים
ספרד - צרפת
מוקדמות - גברים
02:40 13.08
אתלטיקה
יידוי פטיש
מוקדמות - גברים
02:35 13.08
אתלטיקה
קרב 7 נשים -
הדיפת כדור ברזל
02:30 13.08
אתלטיקה
1,500 מ'
סיבוב ראשון - נשים
02:30 13.08
כדורעף
רוסיה - יפן
מוקדמות - נשים
02:30 13.08
הוקי שדה
אוסטרליה - ברזיל
שלב הבתים - גברים
01:50 13.08
כדוריד
רוסיה - ארגנטינה
מוקדמות - נשים
01:30 13.08
בדמינטון
שלב הבתים
(מישה זילברמן)
01:30 13.08
טניס שולחן
סיבוב ראשון
קבוצתי - גברים
01:30 13.08
הוקי שדה
אירלנד - ארגנטינה
שלב הבתים - גברים
01:30 13.08
כדורמים
יוון - ברזיל
מוקדמות - גברים
01:00 13.08
הרמת משקולות
גברים - 85 ק"ג
01:00 13.08
כדורסל
ארה"ב - סרביה
שלב הבתים - גברים
01:00 13.08
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
01:00 13.08
כדורגל
רבע גמר - נשים
00:00 13.08
הוקי שדה
בלגיה - ניו זילנד
שלב הבתים - גברים
23:45 12.08
כדורסל
ספרד - סנגל
שלב הבתים - נשים
23:05 12.08
כדורעף
הולנד - פורטו ריקו
מוקדמות - נשים
23:00 12.08
סיוף
שלבי הגמר רומח -
קבוצתי גברים
23:00 12.08
הוקי שדה
בריטניה - ספרד
שלב הבתים - גברים
23:00 12.08
איגרוף
רבע גמר - גברים
מוקדמות - נשים
22:40 12.08
כדוריד
מונטנגרו - נורבגיה
מוקדמות - נשים
22:00 12.08
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי
חצי/גמר - גברים
22:00 12.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט קבוצתי
מוקדמות/חצי/גמר - נשים
22:00 12.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט
מוקדמות - גברים
22:00 12.08
כדורגל
רבע גמר - נשים
21:30 12.08
הרמת משקולות
נשים - 75 ק"ג
21:30 12.08
כדורסל
קנדה - ארה"ב
שלב הבתים - נשים
21:30 12.08
ג'ודו
חצי גמר - נשים (78+ ק"ג)
קרבות מדליה - נשים (78+ ק"ג)
21:30 12.08
קפיצות למים
3 מטר - מוקדמות נשים
21:30 12.08
בדמינטון
שלב הבתים
21:00 12.08
קליעה
ירי בצלחות חרס (סקיט)
גמר - נשים
21:00 12.08
ג'ודו
חצי גמר - גברים (100+ ק"ג)
קרבות מדליה-גברים (100+)
21:00 12.08
טניס שולחן
סיבוב ראשון
קבוצתי - נשים
21:00 12.08
כדורעף
ארה"ב - איטליה
מוקדמות - נשים
21:00 12.08
טרמפולינה
גמר - נשים
21:00 12.08
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
21:00 12.08
חץ וקשת
גמרים יחידים - גברים
20:40 12.08
כדוריד
רומניה - ספרד
מוקדמות - נשים
20:15 12.08
כדורסל
סין - אוסטרליה
שלב הבתים - גברים
20:00 12.08
טרמפולינה
מוקדמות - נשים
19:30 12.08
הוקי שדה
גרמניה - הולנד
שלב הבתים - גברים
19:00 12.08
שחייה
4X100 מעורב - שליחים
מוקדמות - גברים
19:00 12.08
שחייה
50 מ' חופשי נשים -
(אנדראה מורז, זהר שיקלר)
19:00 12.08
שייט
RS:X - גברים
היום ה-4 (שחר צוברי)
19:00 12.08
שייט
RS:X - נשים
היום ה-4 (מעיין דוידוביץ')
19:00 12.08
שייט
לייזר - גברים
היום ה-4
19:00 12.08
שייט
לייזר - נשים
היום ה-4
19:00 12.08
שייט
470 - גברים
היום ה-3 (פרויליך ולוין)
19:00 12.08
שייט
470 - נשים
היום ה-3 (כהן ואמיר)
19:00 12.08
שחייה
1500 מ' חופשי
מוקדמות - גברים
19:00 12.08
שחייה
4X100 מעורב - שליחים
מוקדמות - נשים
19:00 12.08
כדורגל
רבע גמר - נשים
18:30 12.08
אתלטיקה
20 ק"מ הליכה
גמר - גברים
18:30 12.08
הוקי שדה
הודו - קנדה
שלב הבתים - גברים
18:15 12.08
כדורסל
סרביה - סין
שלב הבתים - נשים
18:00 12.08
טניס
חצי גמר - גברים
גמר - זוגות גברים
17:55 12.08
אתלטיקה
100 מ'
מוקדמות - נשים
17:35 12.08
כדורעף
ארגנטינה - קמרון
מוקדמות - נשים
17:30 12.08
כדוריד
שבדיה - הולנד
מוקדמות - נשים
17:20 12.08
כדורמים
ארה"ב - מונטנגרו
מוקדמות - גברים
17:10 12.08
אתלטיקה
10,000 מ'
גמר - נשים
17:00 12.08
קליעה
50 מ' רובה - מצב שכיבה
גמר - גברים
17:00 12.08
הוקי שדה
ניו - זילנד - הולנד
שלב הבתים - נשים
17:00 12.08
כדורעף חופים
שמינית גמר - גברים/נשים
17:00 12.08
איגרוף
שלבי הגמר - גברים
מוקדמות - נשים
16:55 12.08
אתלטיקה
זריקת דיסקוס
מוקדמות - גברים
16:50 12.08
אתלטיקה
קרב 7 נשים -
קפיצה לגובה
16:20 12.08
כדורמים
קרואטיה - איטליה
מוקדמות - גברים
16:10 12.08
אתלטיקה
800 מ'
סיבוב ראשון - גברים
16:05 12.08
אתלטיקה
הדיפת כדור ברזל
מוקדמות - נשים
16:00 12.08
סוסים
גרנד פרי קבוצתי - גמר
16:00 12.08
הרמת משקולות
גברים - 85 ק"ג
נשים - 75 ק,ג
16:00 12.08
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר גברים -
(100+ ק"ג, אורי ששון)
16:00 12.08
ג'ודו
מוקדמות - נשים (78+ ק"ג)
רבע גמר - נשים (78+ ק"ג)
16:00 12.08
טניס שולחן
סיבוב ראשון
קבוצתי - נשים
16:00 12.08
הוקי שדה
דרום קוריאה - סין
שלב הבתים - נשים
15:35 12.08
אתלטיקה
קרב 7 נשים -
100 מטר משוכות
15:30 12.08
אתלטיקה
זריקת דיסקוס
מוקדמות - גברים
15:30 12.08
כדורעף
סין - סרביה
מוקדמות - נשים
15:30 12.08
כדוריד
אנגולה - ברזיל
מוקדמות - נשים
15:00 12.08
קליעה
50 מ' רובה - מצב שכיבה
מוקדמות - גברים (סרגיי ריכטר)
15:00 12.08
קליעה
ירי בצלחות חרס (סקיט)
מוקדמות - גברים
15:00 12.08
קליעה
25 מ' - אקדח אש
מוקדמות - גברים
15:00 12.08
סיוף
מוקדמות רומח -
קבוצתי גברים
15:00 12.08
כדורמים
הונגריה - יפן
מוקדמות - גברים
15:00 12.08
חץ וקשת
שמינית גמר יחידים - גברים
14:00 12.08
בדמינטון
שלב הבתים
13:30 12.08
גולף
סיבוב 2 - גברים
04:35 12.08
כדורעף
ברזיל - ארה"ב
מוקדמות - גברים
04:30 12.08
כדורסל
ליטא - ארגנטינה
שלב הבתים - גברים
04:00 12.08
שחייה
200 מ' מעורב אישי
גמר - גברים
04:00 12.08
שחייה
100 מ' חופשי
גמר - נשים
04:00 12.08
שחייה
100 מ' פרפר
חצי גמר - גברים
04:00 12.08
שחייה
50 מ' חופשי
חצי גמר - גברים
04:00 12.08
שחייה
200 מ' חזה
גמר - נשים
04:00 12.08
שחייה
200 מ' גב
גמר - גברים
04:00 12.08
שחייה
200 מ' גב
חצי גמר - נשים
03:50 12.08
כדוריד
צרפת - ארגנטינה
מוקדמות - גברים
03:00 12.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
02:30 12.08
כדורעף
איטליה - מקסיקו
מוקדמות - גברים
02:30 12.08
טניס שולחן
מדליית ארד - גברים
גמר - גברים
02:30 12.08
הוקי שדה
יפן - בריטניה
שלב הבתים - נשים
01:50 12.08
כדוריד
סלובניה - שבדיה
מוקדמות - גברים
01:30 12.08
בדמינטון
שלב הבתים
(מישה זילברמן)
01:30 12.08
הוקי שדה
ארה"ב - הודו
שלב הבתים - נשים
01:00 12.08
כדורסל
ניגריה - ספרד
שלב הבתים - גברים
00:00 12.08
הוקי שדה
אוסטרליה - ארגנטינה
שלב הבתים - נשים
23:45 11.08
כדורסל
יפן - אוסטרליה
שלב הבתים - נשים
23:30 11.08
רוגבי
מקום 3 - גברים
גמר - גברים
23:05 11.08
כדורעף
קנדה - צרפת
מוקדמות - גברים
23:00 11.08
סיוף
שלבי הגמר דקר -
קבוצתי נשים
23:00 11.08
הוקי שדה
גרמניה - ספרד
שלב הבתים - נשים
23:00 11.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
22:40 11.08
כדוריד
ברזיל - גרמניה
מוקדמות - גברים
22:00 11.08
אופניים
אופני מסלול - ספרינט קבוצתי
מוקדמות/חצי/גמר - נשים
22:00 11.08
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי
מוקדמות - נשים
22:00 11.08
אופניים
אופני מסלול - מרדף קבוצתי
מוקדמות - גברים
22:00 11.08
התעמלות מכשירים
גמר קרב רב - נשים
21:30 11.08
כדורסל
צרפת - ברזיל
שלב הבתים - נשים
21:30 11.08
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 78 ק"ג)
קרבות מדליה - נשים (78 ק"ג)
21:30 11.08
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 100 ק"ג)
קרבות מדליה-גברים (100 ק"ג)
21:30 11.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
21:30 11.08
בדמינטון
שלב הבתים
21:00 11.08
כדורעף
פולין - ארגנטינה
מוקדמות - גברים
21:00 11.08
חץ וקשת
גמרים יחידים - נשים
20:40 11.08
כדוריד
דנמרק - קרואטיה
מוקדמות - גברים
20:15 11.08
כדורסל
ברזיל - קרואטיה
שלב הבתים - גברים
19:30 11.08
הוקי שדה
ספרד - בלגיה
שלב הבתים - גברים
19:00 11.08
שחייה
50 מ' חופשי גברים -
מוקדמות (זיו קלונטרוב)
19:00 11.08
שחייה
200 מ' גב נשים -
מוקדמות (אנדראה מורז)
19:00 11.08
שייט
RS:X - גברים
היום ה-3 (שחר צוברי)
19:00 11.08
שייט
RS:X - נשים
היום ה-3 (מעיין דוידוביץ')
19:00 11.08
שייט
470 - גברים
היום ה-2 (פרויליך ולוין)
19:00 11.08
שייט
470 - נשים
היום ה-2 (כהן ואמיר)
19:00 11.08
שחייה
800 מ' חופשי
מוקדמות - נשים
19:00 11.08
שחייה
100 מ' פרפר
מוקדמות - גברים
19:00 11.08
שחייה
200 מ' חזה
גמר - גברים
19:00 11.08
כדורמים
ספרד - הונגריה
מוקדמות - נשים
18:30 11.08
קאנו סלאלום
קאנו זוגות גברים - שלבי הגמר
קיאק יחיד נשים - שלבי הגמר
18:30 11.08
הוקי שדה
ארגנטינה - גרמניה
שלב הבתים - גברים
18:30 11.08
רוגבי
מקומות 5-8 גברים
חצי גמר - גברים
18:15 11.08
כדורסל
בלארוס - טורקיה
שלב הבתים - נשים
18:00 11.08
טניס
חצי גמר נשים
רבע גמר - גברים
18:00 11.08
טניס
חצי גמר זוגות - נשים
17:40 11.08
כדורמים
סין - ארה"ב
מוקדמות - נשים
17:35 11.08
כדורעף
רוסיה - מצרים
מוקדמות - גברים
17:30 11.08
כדוריד
פולין - מצרים
מוקדמות - גברים
17:00 11.08
הוקי שדה
אירלנד - קנדה
שלב הבתים - גברים
17:00 11.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
16:20 11.08
כדורמים
איטליה - אוסטרליה
מוקדמות - נשים
16:00 11.08
סוסים
גרנד פרי קבוצתי - היום ה-2
16:00 11.08
ג'ודו
מוקדמות - נשים (עד 78 ק"ג)
רבע גמר - נשים (עד 78 ק"ג)
16:00 11.08
ג'ודו
מוקדמות - גברים (עד 100 ק"ג)
רבע גמר - גברים (עד 100 ק"ג)
16:00 11.08
טניס שולחן
חצי גמר - גברים
16:00 11.08
הוקי שדה
הולנד - הודו
שלב הבתים - גברים
16:00 11.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
15:30 11.08
כדורעף
איראן - קובה
מוקדמות - גברים
15:30 11.08
כדוריד
טוניס - קטאר
מוקדמות - גברים
15:00 11.08
קליעה
50 מ' רובה (3 מצבים)
מוקדמות/גמר - נשים
15:00 11.08
סיוף
מוקדמות דקר -
קבוצתי נשים
15:00 11.08
כדורמים
רוסיה - ברזיל
מוקדמות - נשים
15:00 11.08
חץ וקשת
שמינית גמר יחידים - נשים
14:00 11.08
בדמינטון
שלב הבתים
(מישה זילברמן)
13:30 11.08
גולף
סיבוב 1 - גברים
04:35 11.08
כדורעף
ברזיל - יפן
מוקדמות - נשים
04:30 11.08
כדורסל
ונצואלה - סין
שלב הבתים - גברים
04:00 11.08
שחייה
100 מ' חופשי
גמר - גברים
04:00 11.08
שחייה
100 מ' חופשי
חצי גמר - נשים
04:00 11.08
שחייה
200 מ' גב
חצי גמר - גברים
04:00 11.08
שחייה
200 מ' פרפר
גמר - נשים
04:00 11.08
שחייה
200 מ' חזה
חצי גמר - נשים
04:00 11.08
שחייה
200 מ' מעורב אישי
חצי גמר - גברים
04:00 11.08
שחייה
4X200 חופשי שליחים
גמר - נשים
04:00 11.08
כדורגל
ברזיל - דנמרק
שלב הבתים - גברים
04:00 11.08
כדורגל
עיראק - דרום אפריקה
שלב הבתים - גברים
03:50 11.08
כדוריד
צרפת - ארגנטינה
מוקדמות - נשים
03:00 11.08
כדורעף
מוקדמות - גברים/נשים
02:50 11.08
כדורמים
ספרד - קרואטיה
מוקדמות - גברים
02:30 11.08
כדורעף
דרום קוריאה - ארגנטינה
מוקדמות - נשים
02:30 11.08
טניס שולחן
מדליית ארד - נשים
גמר - נשים
02:30 11.08
הוקי שדה
בריטניה - אוסטרליה
שלב הבתים - נשים
01:50 11.08
כדוריד - מוקדמות נשים
הולנד - קוריאה
מוקדמות - נשים
01:30 11.08
הוקי שדה
ניו זילנד - ברזיל
שלב הבתים - נשים
01:30 11.08
כדורמים
ברזיל - סרביה
מוקדמות - גברים
01:00 11.08
הרמת משקולות
גברים - 77 ק"ג
01:00 11.08
כדורסל
אוסטרליה - ארה"ב
שלב הבתים - גברים
01:00 11.08
כדורגל
ניגריה - קולומביה
שלב הבתים - גברים
01:00 11.08
כדורגל
שבדיה - יפן
שלב הבתים - גברים
00:45 11.08
טניס
רבע גמר - נשים
סיבוב שלישי - גברים
00:00 11.08
הוקי שדה
סין - הולנד
שלב הבתים - נשים
23:45 10.08
כדורסל
סנגל - קנדה
שלב הבתים - נשים
23:30 10.08
סיוף
שלבי הגמר חרב - גברים
23:30 10.08
סיוף
שלבי הגמר רומח - נשים
23:05 10.08
כדורעף
רוסיה - קמרון
מוקדמות - נשים
23:00 10.08
הוקי שדה
ארה"ב - יפן
שלב הבתים - נשים
23:00 10.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
רבעי גמר - גברים
22:40 10.08
כדוריד
נורבגיה - אנגולה
מוקדמות - נשים
22:00 10.08
התעמלות מכשירים
גמר קרב רב - גברים
22:00 10.08
קפיצות למים
3 מטר - גמר זוגות גברים
22:00 10.08
רוגבי
מקומות 9-12 גברים
רבע גמר - גמרים
22:00 10.08
כדורגל
מקסיקו - קוריאה
שלב הבתים - גברים
22:00 10.08
כדורגל
פיג'י - גרמניה
שלב הבתים - גברים
21:30 10.08
הרמת משקולות
נשים - 69 ק"ג
21:30 10.08
כדורסל
ארה"ב - סרביה
שלב הבתים - נשים
21:30 10.08
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 70 ק"ג)
קרבות מדליה - נשים (70 ק"ג)
21:30 10.08
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 90 ק"ג)
קרבות מדליה - גברים (90 ק"ג)
21:30 10.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
21:00 10.08
כדורעף
ארה"ב - סרביה
מוקדמות - נשים
21:00 10.08
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים
מוקדמות יחידים - נשים
20:40 10.08
כדוריד
רוסיה - שבדיה
מוקדמות - נשים
20:15 10.08
כדורסל
סרביה - צרפת
שלב הבתים - גברים
19:30 10.08
קאנו סלאלום
קיאק יחיד גברים - שלבי הגמר
19:30 10.08
הוקי שדה
בריטניה - ארגנטינה
שלב הבתים - נשים
19:00 10.08
שייט
470 - נשים
היום ה-1 (כהן ואמיר)
19:00 10.08
שחייה
100 מ' חופשי נשים -
מוקדמות (אנדראה מורז)
19:00 10.08
שחייה
200 מ' גב גברים -
מוקדמות (יעקב טומרקין)
19:00 10.08
שחייה
4X200 חופשי -
מוקדמות נשים
19:00 10.08
שחייה
200 מ' מעורב אישי -
גברים (גל נבו)
19:00 10.08
שייט
לייזר - נשים
היום ה-3
19:00 10.08
שייט
לייזר - גברים
היום ה-3
19:00 10.08
שייט
470 - גברים
היום ה-1 (פרויליך ולוין)
19:00 10.08
שחייה
200 מ' חזה
מוקדמות - נשים
19:00 10.08
כדורמים
מונטנגרו - איטליה
מוקדמות - גברים
19:00 10.08
כדורגל
פורטוגל - אלג'יריה
שלב הבתים - גברים
19:00 10.08
כדורגל
הונדורס - ארגנטינה
שלב הבתים - גברים
18:30 10.08
הוקי שדה
גרמניה - אירלנד
שלב הבתים - נשים
18:15 10.08
כדורסל
סין - ספרד
שלב הבתים - נשים
17:40 10.08
כדורמים
צרפת - ארה"ב
מוקדמות - גברים
17:35 10.08
כדורעף
איטליה - הולנד
מוקדמות - נשים
17:30 10.08
כדוריד
רומניה - מונטנגרו
מוקדמות - נשים
17:00 10.08
טניס
חצי גמר זוגות - גברים
17:00 10.08
הוקי שדה
הודו - אוסטרליה
שלב הבתים - נשים
17:00 10.08
רוגבי
מוקדמות - גברים
17:00 10.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
רבעי גמר - גברים
16:45 10.08
טניס
רבע גמר - נשים
סיבוב שלישי - גברים
16:20 10.08
כדורמים
יוון - הונגריה
מוקדמות - גברים
16:00 10.08
סוסים
גרנד פרי קבוצתי - היום ה-1
16:00 10.08
הרמת משקולות
גברים - 77 ק"ג
נשים - 69 ק"ג
16:00 10.08
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר נשים -
(עד 70 ק"ג, לינדה בולדר)
16:00 10.08
ג'ודו
מוקדמות - גברים (עד 90 ק"ג)
רבע גמר - גברים (עד 90 ק"ג)
16:00 10.08
טניס שולחן
חצי גמר - נשים
16:00 10.08
הוקי שדה
ספרד - ניו זילנד
שלב הבתים - נשים
16:00 10.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
15:30 10.08
כדורעף
סין - פורטו ריקו
מוקדמות - נשים
15:30 10.08
כדוריד
ברזיל - ספרד
מוקדמות - נשים
15:00 10.08
קליעה
ירי בצלחות חרס (דאבל טראפ)
מוקדמות/גמר - גברים
15:00 10.08
קליעה
50 מ' אקדח
מוקדמות/גמר - גברים
15:00 10.08
כדורמים
אוסטרליה - יפן
מוקדמות - גברים
15:00 10.08
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים
מוקדמות יחידים - נשים
14:30 10.08
אופניים
אופני כביש - מירוץ נגד השעון
גברים
14:30 10.08
אופניים
אופני כביש - מירוץ נגד השעון
נשים
14:30 10.08
סיוף
מוקדמות רומח - נשים
14:30 10.08
סיוף
מוקדמות חרב - גברים
04:35 10.08
כדורעף
ברזיל - קנדה
מוקדמות - גברים
04:30 10.08
כדורסל
ארגנטינה - קרואטיה
מוקדמות - גברים
04:00 10.08
שחייה
200 מ' חופשי
גמר - נשים
04:00 10.08
שחייה
200 מ' פרפר
גמר - גברים
04:00 10.08
שחייה
200 מ' פרפר
חצי גמר - נשים
04:00 10.08
שחייה
200 מ' חזה
חצי גמר - גברים
04:00 10.08
שחייה
200 מ' מעורב אישי
גמר - נשים
04:00 10.08
שחייה
4X200 חופשי - שליחים
גמר - גברים
04:00 10.08
שחייה
100 מ' חופשי
חצי גמר - גברים
04:00 10.08
כדורגל
שבדיה - סין
שלב הבתים - נשים
03:50 10.08
כדוריד
ארגנטינה - קרואטיה
מוקדמות - גברים
03:00 10.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
03:00 10.08
כדורגל
ברזיל - דרום אפריקה
שלב הבתים - נשים
02:30 10.08
כדורעף
קובה - מצרים
מוקדמות - גברים
02:30 10.08
הוקי שדה
בלגיה - אוסטרליה
שלב הבתים - גברים
01:50 10.08
כדוריד
מצרים - שבדיה
מוקדמות - גברים
01:00 10.08
כדורסל
ליטא - ניגריה
שלב הבתים - גברים
01:00 10.08
כדורגל
צרפת - ניו זילנד
שלב הבתים - נשים
00:45 10.08
טניס
סיבוב שני - גברים
סיבוב שלישי - נשים
00:00 10.08
כדורגל
ארה"ב - קולומביה
שלב הבתים - נשים
00:00 10.08
הוקי שדה
ברזיל - בריטניה
שלב הבתים - גברים
10.08
הרמת משקולות
גברים - 69 ק"ג
23:45 09.08
כדורסל
טורקיה - יפן
שלב הבתים - נשים
23:05 09.08
כדורעף
פולין - איראן
מוקדמות - גברים
23:00 09.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
22:40 09.08
כדוריד
ברזיל - סלובניה
מוקדמות - גברים
22:00 09.08
התעמלות מכשירים
גמרים קבוצתי - נשים
22:00 09.08
טניס שולחן
רבע גמר - גברים
22:00 09.08
סיוף
שלבי הגמר דקר - גברים
22:00 09.08
קפיצות למים
10 מטר - גמר זוגות נשים
22:00 09.08
רוגבי
מוקדמות - גברים
22:00 09.08
כדורגל
קנדה - גרמניה
שלב הבתים - נשים
22:00 09.08
כדורגל
זימבבואה - אוסטרליה
שלב הבתים - נשים
21:30 09.08
הרמת משקולות
נשים - 63 ק"ג
21:30 09.08
כדורסל
ברזיל - בלארוס
שלב הבתים - נשים
21:30 09.08
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 63 ק"ג)
קרבות מדליה - נשים (63 ק"ג)
21:30 09.08
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 81 ק"ג)
קרבות מדליה - גברים (81 ק"ג)
21:30 09.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
21:00 09.08
כדורעף
איטליה - ארה"ב
מוקדמות - גברים
21:00 09.08
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים
מוקדמות יחידים - נשים
20:40 09.08
כדוריד
טוניס - דנמרק
מוקדמות - גברים
20:15 09.08
כדורסל
ספרד - ברזיל
מוקדמות - גברים
19:30 09.08
קאנו סלאלום
קאנו יחיד גברים - שלבי הגמר
19:30 09.08
הוקי שדה
הולנד - קנדה
שלב הבתים - גברים
19:00 09.08
שחייה
100 מ' חופשי גברים -
מוקדמות (זיו קלונטרוב)
19:00 09.08
שייט
RS:X - גברים
היום ה-2 (שחר צוברי)
19:00 09.08
שייט
RS:X - נשים
היום ה-2 (מעיין דוידוביץ')
19:00 09.08
שייט
לייזר - גברים
היום ה-2
19:00 09.08
שייט
לייזר - נשים
היום ה-2
19:00 09.08
שחייה
200 מ' פרפר
מוקדמות - נשים
19:00 09.08
שחייה
200 מ' חזה
מוקדמות - גברים
19:00 09.08
שחייה
4X200 חופשי - שליחים
מוקדמות - גברים
19:00 09.08
כדורמים
רוסיה - אוסטרליה
מוקדמות - נשים
18:30 09.08
הוקי שדה
גרמניה - אירלנד
שלב הבתים - גברים
18:15 09.08
כדורסל
אוסטרליה - צרפת
שלב הבתים - נשים
17:40 09.08
כדורמים
ספרד - ארה"ב
מוקדמות - נשים
17:35 09.08
כדורעף
צרפת - מקסיקו
מוקדמות - גברים
17:30 09.08
כדוריד
גרמניה - פולין
מוקדמות - גברים
17:00 09.08
הוקי שדה
ארגנטינה - הודו
שלב הבתים - גברים
17:00 09.08
רוגבי
מוקדמות - גברים
17:00 09.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
16:45 09.08
טניס
סיבוב שני - גברים
סיבוב שלישי - נשים
16:45 09.08
טניס
סיבוב שני - גברים
סיבוב שלישי - נשים
16:20 09.08
כדורמים
איטליה - ברזיל
מוקדמות - נשים
16:00 09.08
סוסים
קפיצות - אישי - גמר
קפיצות - קבוצתי - גמר
16:00 09.08
הרמת משקולות
גברים - 69 ק"ג
נשים - 63 ק"ג
16:00 09.08
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר - נשים
(עד 63 ק"ג, ירדן ג'רבי)
16:00 09.08
ג'ודו
מוקדמות - גברים (עד 81 ק"ג)
רבע גמר - גברים (עד 81 ק"ג)
16:00 09.08
טניס שולחן
רבע גמר - נשים
16:00 09.08
הוקי שדה
ניו זילנד - ספרד
שלב הבתים - גברים
16:00 09.08
כדורעף חופים
מקודמות - גברים/נשים
15:30 09.08
כדורעף
רוסיה - ארגנטינה
מוקדמות - גברים
15:30 09.08
כדוריד
קטאר - צרפת
מוקדמות - גברים
15:00 09.08
קליעה
25 מ' אקדח
מוקדמות/גמר - נשים
15:00 09.08
סיוף
מוקדמות דקר - גברים
15:00 09.08
כדורמים
סין - הונגריה
מוקדמות - נשים
15:00 09.08
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים
מוקדמות יחידים - נשים
04:35 09.08
כדורעף
ברזיל - ארגנטינה
מוקדמות - נשים
04:30 09.08
כדורסל
צרפת - סין
שלב הבתים - גברים
04:00 09.08
שחייה
200 מ' חופשי
גמר - גברים
04:00 09.08
שחייה
100 מ' גב
גמר - גברים
04:00 09.08
שחייה
100 מ' גב
גמר - נשים
04:00 09.08
שחייה
100 מ' חזה
גמר - נשים
04:00 09.08
שחייה
200 מ' פרפר
חצי גמר - גברים
04:00 09.08
שחייה
200 מ' מעורב אישי
חצי גמר - נשים
04:00 09.08
שחייה
200 מ' חופשי
חצי גמר - נשים
03:50 09.08
כדוריד
אנגולה - מונטנגרו
מוקדמות - נשים
03:00 09.08
כדורעף חופים
מקודמות - גברים/נשים
02:50 09.08
כדורמים
קרואטיה - מונטנגרו
מוקדמות - גברים
02:30 09.08
כדורעף
רוסיה - דרום קוריאה
מוקדמות - נשים
02:30 09.08
טניס שולחן
סיבוב רביעי - גברים
סיבוב רביעי - נשים
02:30 09.08
טניס שולחן
רבע גמר - גברים
02:30 09.08
הוקי שדה
ארגנטינה - יפן
שלב הבתים - נשים
01:50 09.08
כדוריד
ארגנטינה - הולנד
מוקדמות - נשים
01:45 09.08
כדורסל
סנגל - סין
שלב הבתים - נשים
01:30 09.08
הוקי שדה
ספרד - סין
שלב הבתים - נשים
01:30 09.08
כדורמים
יפן - ברזיל
מוקדמות - גברים
01:00 09.08
הרמת משקולות
גברים - 62 ק"ג
01:00 09.08
כדורסל
ארה"ב - ונצואלה
שלב הבתים - גברים
00:45 09.08
טניס
סיבוב שני
(גברים/נשים/זוגות)
00:00 09.08
הוקי שדה
הודו - בריטניה
שלב הבתים - נשים
23:30 08.08
כדורסל
יפן - ברזיל
מוקדמות - נשים
23:30 08.08
רוגבי
מקום 3 - נשים
גמר - נשים
23:05 08.08
כדורעף
סרביה - פורטו ריקו
מוקדמות - נשים
23:00 08.08
הוקי שדה
הולנד - דרום קוריאה
שלב הבתים - נשים
23:00 08.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
22:40 08.08
כדוריד
ברזיל - רומניה
מוקדמות - נשים
22:00 08.08
התעמלות מכשירים
גמרים קבוצתי - גברים
22:00 08.08
טניס שולחן
סיבוב רביעי - גברים
סיבוב רביעי - נשים
22:00 08.08
סיוף
שלבי הגמר חרב - נשים
22:00 08.08
קפיצות למים
10 מטר - גמר זוגות גברים
21:30 08.08
הרמת משקולות
גברים - 58 ק"ג
21:30 08.08
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 57 ק"ג)
קרבות מדליה - נשים (57 ק"ג)
21:30 08.08
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 73 ק"ג)
קרבות מדליה - גברים (73 ק"ג)
21:30 08.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
21:00 08.08
קליעה
ירי בצלחות חרס (טראפ)
גמר - גברים
21:00 08.08
כדורעף
ארה"ב - הולנד
מוקדמות - נשים
21:00 08.08
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים
מוקדמות יחידים - נשים
20:40 08.08
כדוריד
ספרד - נורבגיה
מוקדמות - נשים
20:15 08.08
כדורסל
קנדה - סרביה
שלב הבתים - נשים
20:15 08.08
כדורסל
סרביה - אוסטרליה
שלב הבתים - גברים
19:30 08.08
הוקי שדה
ניו זילנד - גרמניה
שלב הבתים - נשים
19:00 08.08
שחייה
200 מ' חופשי נשים -
מוקדמות (אנדראה מורז)
19:00 08.08
שחייה
200 מ' פרפר גברים -
מוקדמות (גל נבו)
19:00 08.08
שחייה
200 מ' מעורב אישי
נשים (עמית עברי)
19:00 08.08
שייט
RS:X - גברים
היום ה-1 (שחר צוברי)
19:00 08.08
שייט
RS:X - נשים
היום ה-1 (מעיין דוידוביץ')
19:00 08.08
שייט
לייזר - גברים
היום ה-1
19:00 08.08
שייט
לייזר - נשים
היום ה-1
19:00 08.08
כדורמים
הונגריה - אוסטרליה
מוקדמות - גברים
18:30 08.08
קאנו סלאלום
קאנו זוגות גברים - מוקדמות
קאנו יחיד נשים - מוקדמות
18:30 08.08
הוקי שדה
קנדה - ארגנטינה
שלב הבתים - גברים
18:30 08.08
רוגבי
מקומות 5-8 נשים
חצי גמר - נשים
18:00 08.08
כדורסל
ספרד - ארה"ב
מוקדמות - נשים
17:40 08.08
כדורמים
ארה"ב - ספרד
מוקדמות - גברים
17:35 08.08
כדורעף
יפן - קמרון
מוקדמות - נשים
17:30 08.08
כדוריד
צרפת - רוסיה
מוקדמות - נשים
17:00 08.08
הוקי שדה
גרמניה - הודו
שלב הבתים - גברים
17:00 08.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
16:45 08.08
טניס
סיבוב שני
(גברים/נשים/זוגות)
16:20 08.08
כדורמים
איטליה - צרפת
מוקדמות - גברים
16:00 08.08
סוסים
קרוס קאנטרי - אישי
קרוס קאנטרי - קבוצתי
16:00 08.08
הרמת משקולות
גברים - 62 ק"ג
נשים - 58 ק"ג
16:00 08.08
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר גברים -
(עד 73 ק"ג, שגיא מוקי)
16:00 08.08
ג'ודו
מוקדמות - נשים (עד 57 ק"ג)
רבע גמר - נשים (עד 57 ק"ג)
16:00 08.08
טניס שולחן
סיבוב שלישי - גברים
סיבוב שלישי - נשים
16:00 08.08
הוקי שדה
אוסטרליה - ארה"ב
שלב הבתים - גברים
16:00 08.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
15:30 08.08
כדורעף
סין - איטליה
מוקדמות - נשים
15:30 08.08
כדוריד
קוריאה - שבדיה
מוקדמות - נשים
15:00 08.08
קליעה
10 מ' רובה אוויר
מוקדמות/גמר - גברים (סרגיי ריכטר)
15:00 08.08
סיוף
מוקדמות חרב - נשים
15:00 08.08
כדורמים
סרביה - יוון
מוקדמות - גברים
15:00 08.08
חץ וקשת
מוקדמות יחידים - גברים
מוקדמות יחידים - נשים
04:35 08.08
כדורעף
ארגנטינה - איראן
מוקדמות - גברים
04:30 08.08
כדורסל
ניגריה - ארגנטינה
שלב הבתים - גברים
04:00 08.08
שחייה
100 מ' חזה
גמר - גברים
04:00 08.08
שחייה
4X100 חופשי - שליחים
גמר - גברים
04:00 08.08
שחייה
400 מ' חופשי
גמר - נשים
04:00 08.08
שחייה
100 מ' גב
חצי גמר - גברים
04:00 08.08
שחייה
100 מ' גב
חצי גמר - נשים
04:00 08.08
שחייה
100 מ' פרפר
גמר - נשים
04:00 08.08
שחייה
200 מ' חופשי
חצי גמר - גברים
04:00 08.08
שחייה
100 מ' חזה
חצי גמר - נשים
04:00 08.08
כדורגל
עיראק - ברזיל
שלב הבתים - גברים
03:50 08.08
כדוריד
סלובניה - מצרים
מוקדמות - גברים
03:00 08.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
03:00 08.08
כדורגל
קולומביה - יפן
שלב הבתים - גברים
02:30 08.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - נשים
02:30 08.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - נשים
02:30 08.08
כדורעף
רוסיה - קובה
מוקדמות - גברים
02:30 08.08
הוקי שדה
אוסטרליה - ספרד
שלב הבתים - גברים
01:50 08.08
כדוריד
צרפת - טוניס
מוקדמות - גברים
01:45 08.08
כדורסל
צרפת - בלארוס
שלב הבתים - נשים
01:30 08.08
הוקי שדה
ברזיל - בלגיה
שלב הבתים - גברים
01:00 08.08
הרמת משקולות
גברים - 56 ק"ג
01:00 08.08
כדורסל
קרואטיה - ספרד
שלב הבתים - גברים
01:00 08.08
כדורגל
דרום אפריקה - דנמרק
שלב הבתים - גברים
00:45 08.08
טניס
סיבוב ראשון
(גברים/נשים/זוגות)
00:00 08.08
כדורגל
אלג'יריה - ארגנטינה
שלב הבתים - גברים
00:00 08.08
טניס שולחן
סיבוב שלישי - גברים
סיבוב שלישי - נשים
00:00 08.08
הוקי שדה
הולנד - אירלנד
שלב הבתים - גברים
00:00 08.08
כדורגל
ניגריה - שבדיה
שלב הבתים - גברים
23:30 07.08
כדורסל
אוסטרליה - טורקיה
שלב הבתים - נשים
23:30 07.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - נשים
23:30 07.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - נשים
23:05 07.08
כדורעף
ארה"ב - קנדה
מוקדמות - גברים
23:00 07.08
הוקי שדה
בריטניה - ניו זילנד
שלב הבתים - גברים
23:00 07.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
22:40 07.08
כדוריד
פולין - ברזיל
מוקדמות - גברים
22:00 07.08
סיוף
שלבי הגמר רומח - גברים
22:00 07.08
רוגבי
מקומות 9-12 נשים
רבע גמר - נשים
22:00 07.08
קפיצות למים
3 מטר - גמר זוגות נשים
22:00 07.08
כדורגל
קוריאה - גרמניה
שלב הבתים - גברים
21:30 07.08
הרמת משקולות
נשים - 53 ק"ג
21:30 07.08
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 66 ק"ג)
קרבות מדליה - גברים (66 ק"ג)
21:30 07.08
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 52 ק"ג)
קרבות מדליה - נשים (52 ק"ג)
21:30 07.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
21:00 07.08
כדורעף
פולין - מצרים
מוקדמות - גברים
21:00 07.08
כדורגל
פורטוגל - הונדורס
שלב הבתים - גברים
21:00 07.08
חץ וקשת
גמרים קבוצתי - נשים
20:40 07.08
כדוריד
דנמרק - ארגנטינה
מוקדמות - גברים
20:30 07.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - נשים
20:30 07.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - נשים
20:15 07.08
כדורסל
סרביה - ספרד
שלב הבתים - נשים
20:15 07.08
כדורסל
ברזיל - ליטא
שלב הבתים - גברים
19:30 07.08
טניס שולחן
סיבוב שני - גברים
סיבוב שני - נשים
19:30 07.08
הוקי שדה
סין - גרמניה
שלב הבתים - נשים
19:00 07.08
שחייה
100 מ' גב נשים -
מוקדמות (אנדראה מורז)
19:00 07.08
שחייה
100 מ' חזה נשים -
מוקדמות (עמית עברי)
19:00 07.08
שחייה
100 מ' גב גברים -
מוקדמות (יעקב טומרקין)
19:00 07.08
שחייה
400 מ' חופשי
מוקדמות - נשים
19:00 07.08
שחייה
200 מ' חופשי
מוקדמות - גברים
19:00 07.08
כדורגל
מקסיקו - פיג'י
שלב הבתים - גברים
18:30 07.08
קאנו סלאלום
קאנו יחיד - מוקדמות גברים
קיאק יחיד - מוקדמות גברים
18:30 07.08
אופניים
אופני כביש
נשים (שני בלוך דוידוב)
18:00 07.08
כדורסל
ארה"ב - סנגל
שלב הבתים - נשים
17:35 07.08
כדורעף
ברזיל - מקסיקו
מוקדמות - גברים
17:30 07.08
כדוריד
שבדיה - גרמניה
מוקדמות - גברים
17:00 07.08
הוקי שדה
יפן - הודו
שלב הבתים - נשים
17:00 07.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
17:00 07.08
רוגבי
מוקדמות - נשים
16:45 07.08
טניס
סיבוב ראשון
(גברים/נשים/זוגות)
16:00 07.08
סוסים
דרסז' אישי - היום ה-2
דרסז' קבוצתי - היום ה-2
16:00 07.08
הרמת משקולות
גברים - 56 ק"ג
נשים - 53 ק"ג
16:00 07.08
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר גברים -
(עד 66 ק"ג, גולן פולק)
16:00 07.08
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר נשים -
(עד 52 ק"ג, גילי כהן)
16:00 07.08
הוקי שדה
ניו זילנד - דרום קוריאה
שלב הבתים - נשים
16:00 07.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
15:45 07.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - נשים
15:45 07.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - נשים
15:30 07.08
כדורעף
איטליה - צרפת
מוקדמות - גברים
15:30 07.08
כדוריד
קרואטיה - קטאר
מוקדמות - גברים
15:00 07.08
קליעה
ירי בצלחות חרס (טראפ)
מוקדמות - גברים
15:00 07.08
קליעה
ירי בצלחות חרס (טראפ)
מוקדמות/גמר - נשים
15:00 07.08
קליעה
10 מ' אקדח אוויר
מוקדמות/גמר - נשים
15:00 07.08
טניס שולחן
סיבוב שני - גברים
סיבוב שני - נשים
15:00 07.08
סיוף
מוקדמות רומח - גברים
15:00 07.08
חץ וקשת
שמינית גמר קבוצתי - נשים
04:35 07.08
כדורעף
סרביה - איטליה
מוקדמות - נשים
04:30 07.08
כדורסל
ונצואלה - סרביה
שלב הבתים - גברים
04:00 07.08
שחייה
400 מ' חופשי
גמר - גברים
04:00 07.08
שחייה
4X100 חופשי - שליחים
גמר - נשים
04:00 07.08
שחייה
400 מ' מעורב
גמר - נשים
04:00 07.08
שחייה
100 מ' חזה
חצי גמר - גברים
04:00 07.08
שחייה
400 מ' מעורב אישי
גמר - גברים
04:00 07.08
שחייה
100 מ' פרפר
חצי גמר - נשים
04:00 07.08
כדורגל
שבדיה - ברזיל
שלב הבתים - נשים
03:50 07.08
כדוריד
שבדיה - ארגנטינה
מוקדמות - נשים
03:00 07.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
02:30 07.08
כדורעף
רוסיה - ארגנטינה
מוקדמות - נשים
02:30 07.08
הוקי שדה
בריטניה - אוסטרליה
שלב הבתים - נשים
02:00 07.08
כדורגל
ניו זילנד - קולומביה
שלב הבתים - נשים
01:50 07.08
כדוריד
רומניה - אנגולה
מוקדמות - נשים
01:45 07.08
כדורסל
בלארוס - יפן
שלב הבתים - נשים
01:30 07.08
הוקי שדה
ספרד - ברזיל
שלב הבתים - גברים
01:30 07.08
כדורמים
צרפת - מונטנגרו
מוקדמות - גברים
01:00 07.08
הרמת משקולות
נשים - 48 ק"ג
01:00 07.08
כדורסל
סין - ארה"ב
שלב הבתים - גברים
01:00 07.08
טניס שולחן
סיבוב ראשון - גברים
סיבוב שני - נשים
01:00 07.08
כדורגל
סין - דרום אפריקה
שלב הבתים - נשים
00:45 07.08
טניס
סיבוב ראשון - גברים/נשים
(דודי סלע)
00:30 07.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - גברים
00:30 07.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - גברים
00:00 07.08
הוקי שדה
קנדה - גרמניה
שלב הבתים - גברים
00:00 07.08
כדורגל
אוסטרליה - גרמניה
שלב הבתים - נשים
23:30 06.08
כדורסל
ברזיל - אוסטרליה
שלב הבתים - נשים
23:05 06.08
כדורעף
ארה"ב - פורטו ריקו
מוקדמות - נשים
23:00 06.08
הוקי שדה
ארגנטינה - ארה"ב
שלב הבתים - נשים
23:00 06.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
23:00 06.08
כדורגל
צרפת - ארה"ב
שלב הבתים - נשים
22:40 06.08
כדוריד
מונטנגרו - ספרד
מוקדמות - נשים
22:00 06.08
סיוף
שלבי הגמר דקר - נשים
22:00 06.08
רוגבי
מוקדמות - נשים
21:30 06.08
קליעה
10 מ' - אקדח אוויר
מוקדמות/גמר - גברים
21:30 06.08
ג'ודו
חצי גמר - נשים (עד 48 ק"ג)
קרבות מדליה - נשים (48 ק"ג)
21:30 06.08
ג'ודו
חצי גמר - גברים (עד 60 ק"ג)
קרבות מדליה - גברים (60 ק"ג)
21:30 06.08
כדורעף חופים
מוקדמות גברים/נשים
21:00 06.08
כדורעף
ברזיל - קמרון
מוקדמות - נשים
21:00 06.08
כדורגל
זימבבואה - קנדה
שלב הבתים - נשים
21:00 06.08
חץ וקשת
גמרים קבוצתי - גברים
20:40 06.08
כדוריד
רוסיה - קוריאה
מוקדמות - נשים
20:30 06.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - גברים
20:30 06.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - גברים
20:30 06.08
טניס שולחן
סיבוב ראשון - גברים
סיבוב ראשון - נשים
20:15 06.08
כדורסל
אוסטרליה - צרפת
שלב הבתים - גברים
20:15 06.08
כדורסל
סין - קנדה
שלב הבתים - נשים
19:30 06.08
הוקי שדה
אוסטרליה - ניו זילנד
שלב הבתים - גברים
19:00 06.08
שחייה
4X100 חופשי - שליחים
מוקדמות - נשים (נבחרת ישראל)
19:00 06.08
שחייה
100 מ' פרפר נשים -
מוקדמות (עמית עברי)
19:00 06.08
שחייה
400 מ' מעורב אישי -
גברים (גל נבו)
19:00 06.08
שחייה
400 מ' חופשי
מוקדמות - גברים
19:00 06.08
שחייה
400 מ' מעורב אישי
מוקדמות - נשים
19:00 06.08
שחייה
100 מ' חזה
מוקדמות - גברים
19:00 06.08
כדורמים
יוון - יפן
מוקדמות - גברים
18:30 06.08
הוקי שדה
בלגיה - בריטניה
שלב הבתים - גברים
18:00 06.08
כדורסל
טורקיה - צרפת
שלב הבתים - נשים
17:40 06.08
כדורמים
ספרד - איטליה
מוקדמות - גברים
17:35 06.08
כדורעף
סין - הולנד
מוקדמות - נשים
17:30 06.08
כדוריד
הולנד - צרפת
מוקדמות - נשים
17:00 06.08
הוקי שדה
הודו - אירלנד
שלב הבתים - גברים
17:00 06.08
רוגבי
מוקדמות - נשים
17:00 06.08
איגרוף
מוקדמות - גברים
16:45 06.08
טניס
סיבוב ראשון
(גברים/נשים/זוגות)
16:30 06.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות קבוצתי - גברים
16:30 06.08
התעמלות מכשירים
מוקדמות יחיד - גברים (שטילוב)
16:20 06.08
כדורמים
ארה"ב - קרואטיה
מוקדמות - גברים
16:00 06.08
סוסים
דרסז' אישי - היום ה-1
דרסז' קבוצתי - היום ה-1
16:00 06.08
כדורעף חופים
מוקדמות - גברים/נשים
16:00 06.08
ג'ודו
מוקדמות ורבע גמר נשים -
(עד 48 ק"ג, שירה ראשוני)
16:00 06.08
ג'ודו
מוקדמות - גברים (עד 60 ק"ג)
רבע גמר - גברים (עד 60 ק"ג)
16:00 06.08
הוקי שדה
ארגנטינה - הולנד
שלב הבתים - גברים
15:30 06.08
אופניים
אופני כביש
גברים
15:30 06.08
כדורעף
יפן - דרום קוריאה
מוקדמות - נשים
15:30 06.08
כדוריד
נורבגיה - ברזיל
מוקדמות - נשים
15:00 06.08
סיוף
מוקדמות דקר - נשים
15:00 06.08
טניס שולחן
מוקדמות - גברים
סיבוב ראשון - נשים
15:00 06.08
כדורמים
סרביה - הונגריה
מוקדמות - גברים
15:00 06.08
חץ וקשת
שמינית גמר קבוצתי - גברים
14:30 06.08
חתירה
רביעייה - משוט אחד
מוקדמות - גברים
14:30 06.08
חתירה
סירת יחיד
מוקדמות - גברים/נשים
14:30 06.08
חתירה
רביעייה כפולה
מוקדמות - גברים/נשים
14:30 06.08
חתירה
זוגית PAIR
מוקדמות - גברים
14:30 06.08
קליעה
10 מ' - רובה אוויר
מוקדמות/גמר - נשים
02:50 06.08
כדורמים
ברזיל - אוסטרליה
מוקדמות - גברים
02:00 06.08
טקס הפתיחה
איצטדיון המרקנה
06.08
חתירה
זוגית כפולה
מוקדמות - גברים/נשים
03:00 05.08
כדורגל
יפן - ניגריה
שלב הבתים - גברים
02:00 05.08
כדורגל
קוריאה - פיג'י
שלב הבתים - גברים
00:00 05.08
כדורגל
ארגנטינה - פורטוגל
שלב הבתים - גברים
00:00 05.08
כדורגל
קולומביה - שבדיה
שלב הבתים - גברים
23:00 04.08
כדורגל
גרמניה - מקסיקו
שלב הבתים - גברים
22:00 04.08
כדורגל
דרום אפריקה - ברזיל
שלב הבתים - גברים
21:00 04.08
כדורגל
אלג'יריה - הונדורס
שלב הבתים - גברים
19:00 04.08
כדורגל
דנמרק - עיראק
שלב הבתים - גברים
04:00 04.08
כדורגל
קולומביה - צרפת
שלב הבתים - נשים
01:00 04.08
כדורגל
ניו זילנד - ארה"ב
שלב הבתים - נשים
00:00 04.08
כדורגל
גרמניה - זימבבואה
שלב הבתים - נשים
22:00 03.08
כדורגל
סין - ברזיל
שלב הבתים - נשים
21:00 03.08
כדורגל
אוסטרליה - קנדה
שלב הבתים - נשים
19:00 03.08
כדורגל
דרום אפריקה - שבדיה
שלב הבתים - נשים
לכל האירועים >